Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko je ovaj Pokemon sto brani danas za PSG?

    3 sutra na gol 3 gola je primio.

    Comment


    • Ja ne znam da je Douchez otkako je dosao imao neku imalo bolju odbranu.. Istina, nije ni branio puno, ali ove rijetke tekme kad dobije sansu skoro sve sto ide u okvir gola je go ..

      Zola, da nisi slucajno upratio koliko je na Bastiu kvota bila na 0-2 ??
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Nisam ako mi verujes, ali ti mogu reci da je sigurno bilo bar oko 50. Ne znam koliko je na Mocartu ogranicenje, ali su zakucali sigurno...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • A vec isplanirao sta cu sa 8 somica....

          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • A jbg,sad ide AO nadam se da cu uzeti neke pare
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Ko moze live samo nek cepa PSV na golove, 10 minuta 0-1 i jos 3-4 velike sanse... imace ovde ton golova

              Comment


              • Da im vratim za ono malopre.... Imao danas 200 dindzi ukupno na kartici i razmisljam se sta da odigram, i padne mi bezv na pamet da odigram neke malo ludje tikete. Mogao sam imati lep plus danas, al dosta i ovo...

                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Bravo Rosso,odlican vikend za tebe.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Koliko je dao rutenka?
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      Koliko je dao rutenka?
                      6

                      Comment


                      • Sta odigrati na liverpul-celsi?

                        Comment


                        • Probaj 3+ dobra je kvota ;)


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Obala Slonovace ili Srbija, takav je odnos prema reprezentativnom dresu.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • @Dzonil Cekam da vidim postave, ali 3+ ili 1+I&1+II....
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Probati TNS-Carmarthen 2 @13, X2 @5.5 ili T21+ @1.82

                                TNS ubedljivo prvi na tabeli sa preko 10 bodova prednosti, gostima treba iskljucivo pobeda za prolaz u playoff i samim tim obezbedjen opstanak... mozda ih puste s obzirom na kvotu vredi probati, prosle sezone slicna ovakva situacija bila i tim kome je trebalo dobio lagano 3:0
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X