Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossonero View Post
    Braniti tiket ili cekati Dallasa?



    Detroit 1X = 2.54
    zavisi kakve su pare u pitanju
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      Braniti tiket ili cekati Dallasa?



      Detroit 1X = 2.54
      Bolje vrabac u ruci, nego golub na grani.

      Comment


      • Originally posted by Rossonero View Post
        Juventino

        Spoiler
        Samo mi nemoj reci da nisi uplatio nista.
        Pa naravno da nisam nista uplatio,uvek tako serem i kad dodje onda mogu samo da lupam glavom o zid
        Ali imao sam osecaj da ce doci X
        Last edited by bice; 18-12-14, 00:50. Reason: pojeo sam slovo
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Brate pa uplati nešto kada te tako sere da pogađaš

          Comment


          • A brate uzalud,zato sto ja kad god uplatim ono ne dodje,a kad ne uplatim dodje tako da sam odavno batalio to uplacivanje
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Moze da se proba veceras Turow-Armani 1
              Poljaci uz Bayern ispali,Armani prosao ne treba im pobeda,dosli su bez par igraca i uglavnom se nece forsirati tako da se moze probati sa 1 kvota 2.55
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Originally posted by bice View Post
                Moze da se proba veceras Turow-Armani 1
                Poljaci uz Bayern ispali,Armani prosao ne treba im pobeda,dosli su bez par igraca i uglavnom se nece forsirati tako da se moze probati sa 1 kvota 2.55
                Ko ne igra za Armani?
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Procitah negde da Moss i Bruks ne igraju sad mozda i nije tacno ali ja se ne bih previse uzdao u Armani veceras
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • ne igra im ni samardo samuels, onaj centar , ja cu tu igrti gentilea, proslu dao 9 peona a mogao je oko 15, za vikend dao21 u prvenstvu
                    KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      A brate uzalud,zato sto ja kad god uplatim ono ne dodje,a kad ne uplatim dodje tako da sam odavno batalio to uplacivanje
                      Krivo mi je kada pogodis i kasnije dodjes i kazes da nisi nista uplatio.

                      Spoiler
                      Da ne nastavljam pricu sta se desi kada se uplati tiket , standardno..
                      Last edited by Rossonero; 18-12-14, 13:44.

                      Comment


                      • Hacketta pucajte vise

                        I kad su svi bili tu, lagano je zadnja 2 kola preko 20 isao, a jos veceras ako nema Samuelsa, Mossa i Brooksa ( mada on manje-vise , i nije imao neke minute ogromne ), ne bi trebalo biti problema

                        Jeste da su digli granicu s 12.5 na 14.5, ali opet kazem, zadnje dvije je isao preko 20

                        Jedino ako bude imao bas male minute nece prebaciti, ali ako dobije 25+, onda fakat ne vidim probleme tu, mada birajte sami, ovo je samo prijedlog, nije nista 100% naravno
                        Last edited by Dale; 18-12-14, 13:53.
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • ne znam meni je gentile danas sigurniji, a mislim da bi oba trebali preko
                          KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                          Comment


                          • Ne znam, prije 2 kola mi je bilo Hackett ili Gentile, odigrao Hacketta, u pocetku nista, Gentile cini mi se 9 u prvoj dao, na kraju Hackett poludi ode na 20+, a Gentile poslije prve cetvrtine kos nije dao ..

                            Mada, sto kazes, mislim i ja da obojica idu preko .
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • ima li haket onu zabranu da igra u prvenstvu ili sam ja to samo umislio, da igra samo euroligu
                              KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                              Comment


                              • Originally posted by Rossonero View Post
                                Krivo mi je kada pogodis i kasnije dodjes i kazes da nisi nista uplatio.

                                Spoiler
                                Da ne nastavljam pricu sta se desi kada se uplati tiket , standardno..
                                Brate sta da ti kazem,tezak sam baksuz kad god uplatim tiket uvek padnem na 1 zadnjih 10 tiketa na 1 sam pao bukvalno.

                                Nije ovo sigurno za Mossa i Bruksa ja sam to negde procitao ali nije 100% sigurno.
                                Slazem se za Djentilea plus veceras,ja sam mislio da probam ovako nesto veceras pa sta bude(bacite neki savet da najzad uzmem pare)

                                Spanulis 16.5 -
                                Shakur 9.5 +
                                Toolson 12.5 +
                                Taylor 10.5 +
                                Westerman 8.5 +

                                Aj bacite misljenje da znam da l' da uplacujem ili ne
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X