Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledam Argentince i mozda nesto ovako:

    Godoy Cruz 3+ ili gg
    Tigre gg

    River se propisno obrukao prosli put, sad bi trebalo da oduva Olimpo, znaci 3+, a Boka GG....

    Comment


    • Mene nesto vuce da odigram Italiju GG...
      Da mozda vezem Cehe 3+ i Italiju GG....
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Ja opleo Bugare i Turke 4+...

        Comment


        • Lepo za sad napreduju tiketi. Ajmo Cesi ili Islandjani jos 1 gol....

          Tebe malo Bugari zezaju, ali protiv Malte igraju. Samo malo vise da se otvore(a morace) , i moglo bi tu 4 gola da padnu...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Argentinci idu lepo...

            Comment


            • Milijardu timeta oboril raspala Belgija, milijardu !!!


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • Sta je ovaj Godi sve promasio, to je neverovatno. Sam covek ispred gola i sutne pored.....ja moram da probam dvojku uzivo, kvota 7.50. Na 500 pa ako oce oce!

                Comment


                • Sassari - Pesaro 1 & (166,5) + @2,40
                  Italijanska liga bez odbrane, Sassari jedna od najboljih napadackih ekipa, verujem da ce ih razbiti i bice tekma sa mnogo koseva.

                  Bradford PA - North Ferriby Domacin daje 2 + golova @2,90
                  Moracu da ispostujem ovo, Bradford PA kao domacin od poslednjih 10 utakmica 7 utakmica je dao 2 i vise golova, pa moze i danas, nadam se

                  Comment


                  • Odigrati Nemacka 4 liga jugozapad Manheiem-Homburg 5+,domacini daju dosta golova kuci,a gosti i daju i primaju mnogo na strani 6.75 kvota moze da se proba sa 100 dinara
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Wycombe-Burton.....tm1 2+ & GG @ 3.60

                      Nista ozbiljno, neki singlic na manji ulog ili na tiket. Domacin odlican ove sezone, gosti imaju novog menadzera, Jimmy Floyd Hasselbainka. Moze ovde svasta da bude, pa i bez golova, ali jebes tekmu gde su dva krompira, zato ganjam golove, kao i uvek.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Odigrati Nemacka 4 liga jugozapad Manheiem-Homburg 5+,domacini daju dosta golova kuci,a gosti i daju i primaju mnogo na strani 6.75 kvota moze da se proba sa 100 dinara
                        Kakav sam majstor 0-0 75. minut
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Da li je vreme da Niksi prokinu?Da vezu jos jednu pobedu...

                          Hendikep na njih je -2.5 (1.85), a za hrabrije cista dvojka 2.3....pa kud puklo da puklo...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Odigrati veceras Atletiko-Flamengo X-1 lepa kvota oko 4.5
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Sjeba me Barsa za 4000
                              Nisam stigao da vam postavim ovde tiket kasno sam stigao kuci ali proslo je sve sem Barse...

                              Olimpijakos 1 & +
                              Cska 1/4 H1 3.5
                              Fener 2
                              Makabi 2
                              Barsa 2 & -

                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Cekam Bulse i Kansas hen za 12 soma...a tek sada video da Gasol i Ruza nece igrati
                                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                                Comment

                                Working...
                                X