Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo od mene par potencijalnih, pa ako se nekome nesto svidi...

    Port Vale - Rochdale - U pitanju su 2 ekipice koje su u usponu forme.Vejl je vezao 2 pobede u ligi.To je ekipa koja igra otvoren fudbal, pogotovo kuci.Kod njih nema mnogo vrdanja.Igraju na pobedu, bio to najaci tim ili najslabiji.Nisu neki preterano dobar domacin, ali daju dosta golova, isto tako i primaju.Na poslednje 4 tekme kuci su dali 11 golova, i u te 4 tekme su neporazeni.Sa druge strane Dejl je ekipa koja je dosla iz nizeg ranga, i odlicno se snasla.Dobri su gosti, i obicno u gostima igraju napadacki fudbal, sa dosta golova.Ocekujem otvorenu tekmu, sa obe strane, i najmanje 3 gola... 3+ (1.7)

    Swidon - Bristol City - Moze se reci i derbi ovog kola.Swidon je solidna ekipica.Tesko gube kuci, ali umeju da igraju nerseno cesto.Kuci postizu dosta golova,i verujem da ce se naostriti za ovu tekmu.Sa druge strane Bristol, ekipa koja jedina do sad nema jos poraz.Lepo su krenuli, na prvom su mestu i beze drugom 5 bodova.Odlicni su gosti, daju dosta golova, ali ih i primaju.Samo na jednoj utakmici kao gosti su uspeli da sacuvaju mrezu.Kvota na GG je sramna (1.5), tako da cu ja verovatno probati 3+ (1.65), iako bih radije odigrao GG....

    Wimbledon - Dag & Red - 2 ekipe koje su u losoj formi.Ova utakmica je totalno nepredvidiva.Sve je moguce, tako da pazljivo sa ovom tekmom.Predlazem je jer obe ekipe daju dosta golova, a i primaju.Wimbldon je ocajno poceo kao domacin, ali je u poslednjih 5 kola podigao formu kuci sa 3 pobede i 2 neresene.Sa druge strane D&R u gostima igra toplo hladno.Pozitivno je sto samo na jednoj tekmi dosad u gostima nisu dali gol.Obe ekipe ne znaju za pobedu vec 4 kola, tako da mislim da ce krenuti bez kalkulisanja, i da ce se nadigravati.Ocekujem GG (1.8) ili 3+ (1.85).

    Walsall - Peterborough - Ovu tekmu cu cisto da preporucim na osnovu nekog osecaja.Walsall ekipa koja je odprilike uvek na sredini.Igraju solidno kuci protiv ekipa koje su u vrhu.U solidnoj su formi, vezali su 2 pobede.Sa druge strane, Boro ekipa koja je pre 2 sezone ispala iz Championshipa.Prosle sezone pokusali odmah da se vrate, ispali u polufinalu plej offa. U losoj su formi, vezali su 3 poraza.U gostima im ne cvetaju ruze.U poslednjih 5 kola imaju samo jednu pobedu.I oni su nepredvidiva ekipa.Posto niko ne ocekuje da Boro dobije ovu tekmu, ja cu cisto na osecaj da ispratim pik2 (2.15) ili cisto 2 (2.7)

    Konferenciju jos nisam stigao da pogledam, sad cu i na njih da obratim malo paznje
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Tesko ce Pompejci do gola, odrase ih Plimutovci

      Comment


      • Mozda se zalomi neka slucajnost... Kraj 4:1 ...

        Za konferenciju ne vidim nista pametno...
        Mozda samo tvrdoglavo Wrexham 2 ili pik2, i da se nadam da ce posle 6 tekmi konacno dobiti.Previse je kvalitetna ekipa da 7 tekmi ne mogu nikoga da dobiju... pik2 je (2.1) a 2 je (2.6)
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Barnet bi trebalo da razmontira Telford....da im uvali petardu i opere se pred publikom za pucanje od Torkija proslo kolo...

          Comment


          • Vidio sam da vas dvojica ovo bas fino pogadjate, a ja ovo ne pratim nikako, tako da sam odlucio da nesto sastavim na osnovu ovih vasih preporuka ..

            Port Wale - Rochdale 3+
            Barnet - Telford 3+
            Swindon - Bristol oba daju go

            4.07
            Last edited by Dale; 15-11-14, 13:21.
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Lep tiket!

              Comment


              • Srecno Dale!
                Samo da znas, ne primamo reklamacije....

                Ja sam nesto gledao ove Engleze sever i jug, i nasao sam neka 2 potencijalna prelaza. Prestao sam da igram, ali mi ovi parovi deluju interesantno, pa cu mozda da probam na sitno. Sansa da dodju je veoma mala, ali moram da probam, pa sta bude...

                Gainsborough - Colwyn Bay 2-1 (30) Deluje kao 3 za 3, vec su jednom odigrali prelaz 2012...
                Gloucester - Guiseley 1-2 (30) 2012 su odigrali 2 puta za redom prelaz, i od tad nista...mozda je vreme za novi prelaz...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Resio Oldam da me osramoti pred forumom...

                  Comment


                  • Pocinjem da treperim....

                    Comment


                    • Sta reci.....

                      Comment


                      • E jbg stvarno...

                        Valjda ces imati vise srece sa ovim Englezima u 4...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Meni je krivo zbog ljudi koji isprate moj tip i padnu, tek sam poceo sa pisanjem analiza i odmah fail to me izjeda....a da nisam pisao, bila bi kecina ko kuca, samo meni u inat!

                          Comment


                          • Vazno je da si imao najbolju nameru, a i sam znas koliko su ovi Englezi nepredvidivi...

                            Englezi za sad bas miruju, u league 1 jos nijedan gol jbte....
                            i gledaj, ovako Bristol popije crveni u 3. minutu, i totalno promeni tekmu....
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • U Konferenciji se zakuvalo. Barnet predvidjena goleada dolazi. Ja imam neki tiket sa visokim kvotama, 3 para a od toga jedan prosao. Sad mi trebaju dva okretanja da bi tiket prosao sto je ravno nemogucoj misiji

                              Comment


                              • Neverovatno malo golova u engleskim ligama
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X