Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eto , od danas ovdje diskutujemo , predlazemo parove i sve , sve ostalo , samo nemojte gotove listice ovdje vise postavljati , ona nova tema ce nam sluziti iskljucivo za to .

    Ja za danas nisam imao nikakvu ideju osim tenisa , odigrao sam Federera i Murraya , ako to prodjem odigrat cu neki NBA za veceras , mada mi se i to vise smucilo , svako vece za 1-2 poena nekog igraca padnem i tako to ..
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Gledam ponudu Argentina-Hrvatska 1 1,16, sta je ovo sunce ti jebem, kao da je Trinidad i Tobago
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Ma daj jel to moguce , jos se na neutralnom terenu igra hahahahhaha , jedino mozda ako je jasno da ce Kovac odmarati apsolutno sve igrace za Italiju , mada opet 1,15 - 1,20 je sramotno .
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Evo sta je pozvao Kovac za utakmicu protiv Argentine:

          Na popisu za Agentinu su:

          Lovre Kalinić (Hajduk), Ivan Vargić (Rijeka), Ivan Strinić (Dnipro), Gordon Schildenfeld (Panathinaikos), Šime Vrsaljko (Sassuolo), Hrvoje Milić (Rostov), Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen), Marin Leovac (Rijeka), Marko Lešković (Rijeka), Ivan Tomečak (Rijeka), Mateo Kovačić (Inter), Milan Badel (Fiorentina), Alen Halilović (Barcelona B), Domagoj Antolić (Dinamo), Mato Jajalo (Rijeka), Marko Rog (Split), Nikola Kalinižć (Dnipro), Ante Rebić (Leipzig), Duje Čop (Dinamo) i Anas Sharbini (Rijeka).

          Comment


          • Juce Nole-Cilic bio na mecu Kovac i djekoji reprezentivac, oni su otisli gore turisticki izgleda.
            Mada realno Argentina je nakaradna i ne igra nesto, i jos prijateljska nece sada biti top tom, moralo je biti vise, ovo kao Armenija i Angola
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Na popisu ima pola Rijeke.

              Comment


              • Belfius Mons - Kataja Joensuu
                Konačni pobjednik, uključujući produžetke

                Tip: 1
                1,22

                Schwartzman, Diego Sebastian - Kubler, Jason
                Pobjednik meča

                Tip: 1
                1,30

                Gravelines - Pau Orthez
                Konačni pobjednik, uključujući produžetke

                Tip: 1
                1,25
                evo gam o tiket za danas
                KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                Comment


                • Nema Kramarica glavne violine
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Kramaric se cuva za Italiju.

                    Comment


                    • Dalas nije kucio izgubio od Sakramenta ravno jednu celu deceniju.Imaju 20:0 u pobedama kuci protiv njih....
                      Zadnji put su ih dobili verovatno kad su igrali i Divac i Stojakovic....
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by Rossonero View Post
                        Evo sta je pozvao Kovac za utakmicu protiv Argentine:

                        Na popisu za Agentinu su:
                        A u tom grmu lezi zec znaci

                        Onda ide 1/1 i 3+ vjerovatno
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Tu treba igrati Tevez daje gol
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Slazem se sa Zolom za Gateshead. Takodje bih dodao Forest Green-Eastleight, 3+ mozda cak i 4+. Njima kao da je u krvi da igraju sa dosta golova. Plus , Forest u uzlaznoj formi, imaju dosta dobrih igraca od kojih se izdvajaju Norwood i Lee Hughes ( koji je nastupao za Notts County i Gillingham). Sa druge strane, ''mali Southampton'' kako ih ja zovem, nema neke poznate igrace, ali gaje napadacki i otvoren fudbal. Zato valja probati sve vezano za golove, od GG do 4+.

                            Ne znam zasto je tako visoka kvota na Macclesfield? 2.05 u Mocartu. Nisam znao do pre par dana da im se vratio sjajni Barnes-Homer, taj zna da da gol! Mozda je GG sigurnija varijanta?

                            Comment


                            • Nielsen Smyczek je po meni poprilicno sigurna dvojka, Smyczek u solidnoj formi po meni mozda i najbolji igrac na ovoj americkoj challenger turneji dosta dobro igra na hardu i u dvorani, prosli turnir polufinale u dobro je ritmu i mislim da danas tako nastavlja, Nielsen samo jednom ove sezone prosao prvo kolo challenger turnira.
                              Belgijanci protiv finaca koji su izgubili sedam za redom, nije sada da su i Belgijanci u bajnoj formi ali mislim da ovo moraju uzeti jer su u grupi sa Nanterom i ako veceras uknjize pobjedu sasvim sigurno ce dalje proci.
                              Macesfield igram na preporuku vas drugara sa teme.
                              Ova dva nba Toronto i Memphis igram na suv kvalitet.
                              KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                              Comment


                              • Dallas - Sacramento 205,5 + mozda Igraju brzu kosarku i jedni i drugi a poslednjih 20 utakmica kod kuce Dallas - Sacramento 17 puta su prosli ovu granicu.
                                Mozdra i Nowitzki 20,5+.

                                Comment

                                Working...
                                X