Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ova najava zatvaranja severa je i najbolje sto bi moglo da se desi, prazan stadion u odlucujucim mecevima u Evropi bi bio katastrofa i finansijski i kao podrska ekipi. Daj ljudi dozovite se pameti vise , pa mogu nas i izbaciti sad kad se toliko toga otvara da ostvarimo neke lepe snove.

    Comment


    • Nije najava zatvaranja Severa, nego se retard iz Novosti drogira pa izigrava baba Vangu.

      Odluka je 10.8. sve pre toga su spekulacije i izmisljotine

      Comment


      • Po Mocartu,Veljko Simic blizu potpisa na 4godine

        Comment


        • Izgleda propao Konde. Sad će opet da krenu da smaraju sa Boaćeom. Tačno ću se isključiti par dana ova saga me smorila kao Lipovij saga.

          Comment


          • Otkud sad to?

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Izgleda propao Konde. Sad će opet da krenu da smaraju sa Boaćeom. Tačno ću se isključiti par dana ova saga me smorila kao Lipovij saga.
              Ajd sad svakom na pp o cemu se radi

              Comment


              • Pa nemam sad nikakvu info nego čim nema potvrde iako je subota. Nema tu šta da se pregovara toliko, juče na Areni ide da je gotov, na b92 ide da je gotov, a FK CZ ne objavljuje. Znači novinari prepisuju sa foruma i jure ekskluzivu. Ako do ponedeljka ne bude objavljeno kladim se da je to propalo.

                Nemoguće svi objavljuju a FK CZ bez najave kao što je često bilo tipa "Konde stiže u utorak" ili "Konde potpisuje u ponedeljak".

                Comment


                • U svakom slucaju je Boaci bolji izbor iz vise razloga...ako je ta opcija uopste moguca...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Originally posted by suptil View Post
                    Ajd sad svakom na pp o cemu se radi
                    Ma čita RSB... polako, videćemo.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Tačno ću se isključiti par dana ova saga me smorila kao Lipovij saga.
                      Zato manje/više ne posećujem KK prelazni rok, dok se ne krene sa tekmama..
                      A da burek novinari prepisuju i lupaju je fakat već godinama, zato sam i "otišao" svojevremeno u forumske vode .. i onda neko postavi bljuzga vest sa blato portala , kao ti npr. pre neki dan..

                      Fuck 'em .. u međuvremenu, čavrljamo o drugim stvarima i čekamo zvaničnu potvrdu i šal sa čika Svetozarom..

                      Comment


                      • Prelazni rok je ziva stvar. Bice sve ok. Malo iritira sto nemamo prvu violinu u spicu jos uvek, ali boze moj. Vazno je da bude dobro resenje.

                        Comment


                        • Urose nece Ricmond u Zvezdu registrovali ga Kinezi ,a kao stranac ispao Ramires onaj iz (CFC),jedino ako ne izbace i njega u rezerve,al nema potrebe nemaju sad problem sa strancima

                          Comment


                          • I mi smo registrovali Pavkova i Srnica, a ubismo se da im nadjemo klub i prodamo ih

                            Comment


                            • Originally posted by mad for red View Post
                              I mi smo registrovali Pavkova i Srnica, a ubismo se da im nadjemo klub i prodamo ih
                              Ma slazem se ,al ovaj Rumun (trener Jinsua neda Ricmonda jer eder nije jos dovljno spreman,i poslao Ramiresa u rezerve kao visak stranac,ovaj vec trazio transfer)

                              Inace upravo HotSport preneo da ce Rodonjic u Studgart,a zamena Jonatan Cafu ,iz Bordoa (onaj Brazilaca iz Ludogoreca igrao je protiv nas tad),e sad ne zanm koliko je taj portal pouzdan

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                E sad ne znam koliko je taj portal pouzdan
                                .. pogledati moj prethodni upis.

                                Comment

                                Working...
                                X