Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Soldano deluje da je Kun Aguero tip centarfora, ozbiljniji igrač od ovog drugog Condea.
    U svakom slučaju ko god da dođe, dolazi bar šest meseci kasno, ovo je period sudbonosnih utakmica, odmah se ide na front, traže se generali, a ovi što sada dolaze tek doživljavaju vatrena krštenja.

    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Originally posted by Ventspils View Post
      Da se nadovezem i vise necu.. o kakvom direktnom mestu mastate, iz ovakve lige? Napredak fudbala bi bio kada bi i drugi poceli da ulazu (da im se daju pare da ulazu, rekli bi zli ), a cak i tada, sa 3-4-5 jakih klubova koji pretenduju na grupnu fazu je 2 mesta misaona imenica.

      Pogledajte samo ko se krece oko 15. - 20. mesta, to su:

      Grcka, AEK, PAOK, Olimpijakos, Panatianikos propao, jos par solidnih klubova
      Turska, bolje da ne pricam
      Holandija, Ceska, Rumunija, Danska, Austrija, Belorusija, Poljska, Svedska, Izrael, svi oni imaju po nekoliko klubova za koje ne bi bilo cudno da se plasiraju u grupnu fazu.

      Za ovu ligu je trenutni rejting odgovarajuci. Prosla sezona je samo izuzetak.
      Bate i Apoel svojim zemljama donose skoro sve. Bjelorusi nikako ne mogu biti ispred. Švedska, Poljska, Izrael, Danska, u tim ligama nema potencijala za više od 2 ekipe po sezoni s pristojnim rezultatom. To što nisu uvijek istog imena ne pravi razliku.

      Comment


      • Soldano je tip Stojiljkovića i došao bi na pozajmicu a pogubno je imati dva napadača na pozajmici čiji je otkup preko milion i nešto sigurno.

        Inače Pešić je projektovan za ove kvslifikacije, bar za LŠ, ali dobili smo ponudu koja se ne odbija.

        Comment


        • Nece doci Soldano, to su budalastine... Traze ogromne pare+plata igracu

          Pominje se Spanac iz Grcke, Milojeviceva zelja.

          Inace, taj Malta sa rsb je golman drugoligasa sa Malte i u Americi bi moozda mogao da kupi alkohol...

          Comment


          • Pa eto to nisam znao. Ogradio sam se, nisam gledao ni Liščuka ni njega, a on je Liščuka izvredjao da je doveden u Šahtjor po Onjilo principu. Vidim svi čekaju njegov komentar na igrača.

            Čim je Milojeva želja i to iz Grčke koju zna bolje od Srbije, treba to dovesti.

            Comment


            • Koja saga ljudi moji. Pedro pre bio alkoholičar, jedva se izborio, i sad neko lupi ili izvali valjda da mu je baka poreklom iz Srbije ili šta, i onda...

              Spoiler
              Wolf RSB :"Dobar fudbaler plus ima srpske krvi. Gde ces bolje. Plus pasos. Iz pouzdanih izvora kruze price da mu je babin muz tj djed prelazio preko albanije i da je duboko dirnut tim junastvom i da jos dublje oseca svoju pradjedovsku zemlju kao svoju. Kao klinac otac ga je uspavljivao tim pricama o djedovom junastvu. Veli dalje pouzdan izvor da je spreman da se pokrsti i uzme pravoslavlje. Sve u duhu tradicije a inace je veoma tradicionalan i postuje kako svoje tako i srpske praznike, narocito one najvece. Neretko i posti. Porodican covek. Daj Boze da potpise."


              i

              Comment


              • Jeste, Sekijev sin... Sprdaju se, ocigledno

                Comment


                • Hahahahah da da Mada onaj prvi je bio ozbiljan ali laže 100%. kao sreo ga u Španiji, ma hajde.

                  Ovo podseća na sagu Aleksandar Lipovij. Vrte se imena, na kraju dodje Despotović tipa.

                  Comment


                  • Ako se ja pitam doveo bih Condea,po hajlajtsima.

                    Soladano mozda bi ga i hteo al mislim da su to mastanja,sto zbog godina mlad i cifre od 4-5m koliko ceni

                    Blanco mi se uopste ne svidja i licno mislim da je on odigrao dobro u Ukrajini sezonu i na osnovu toga ga pokupi Sahtjor i tamo nista,pa jbg ako u Sahtjoru koji je jaci od cele lige duplo(osim Dinama) i uvek iza sebe ima top sredinu ,odigras slabo,nesto slicno bih ocekivao i u Zvezdi,mozda gresim jer nisam gledao nijednog LIVE na tv

                    Ovaj Conde,mi se svideo,plus Miloje insistira,cifra oko 1m i ne moze da ide ne znam kako visoko,jer mu istice ugovor sledece godine,pa bi otisao za dzabe,jedina opasnost,je sto ga izgleda traze i neki veci klubovi u Grckoj

                    @Venstspils...Ne slazem se sto je nebitno,slicno mislim kao ovo sto je Noto napisao,i mislim da je mala razlika izmednju liga od 11 do 25 mesta,na listi liga,ali je veliki izmedju njih i recimo 7-10 mesta,nesto slicno ko sto recimo prve 4 lige imaju malu razliku ,al odskacu od narednih 6

                    I mislim da moze cak i sa jednim klubom jakim u zemlji da se napreduje ,imao si primere imas i sad..Dinamo,Olimpijakos,Celtic,Bate,Astana,Apoel,L udogorec,Salcburg ranije Rozenborg,tj napredovace taj tim u koji neko ulaze,dal pojedinac ili drzava,a liga ko liga bi ostala ista sa jednim ili 2 svejedno,za napredak ,nesto veci treba bar 4-5 jakih klubova ili 2 jaka kao recimo u Ukrajini u koje ce da se ulaze dosta u oba i nece se sve prodavati,posle jednog dobrog leta,sto je slucaj i ovde i ostalih 15-ak slicnih liga,samo se nadam da se to nece desiti u Zvezdi
                    Last edited by 61563; 26-07-18, 11:46.

                    Comment


                    • Agonija samo da prestane da se dovede taj špic za Trnavu. Nama prolazak Trnave rešava sezonu.

                      Comment


                      • I ja bi vole sto pre,al vise zbog uigravanja nego Trnave,stvarno necu da zvucim bahato,al mislim da Trnava(po meni su klasa izpod nas sada) ,ne moze da nas izbaci ,mislim sve moze al 80-20% za nas i bez novog spica,a za 4 kolo jbg ,i da dodje spic ,bice tesko al moguce mislim na LS

                        Comment


                        • Fixni, brate ti igraš kladionicu, gde naivni i 2. klase ispod.

                          Comment


                          • Igrao ili ne (igram),fudbal svakako pratim nebitno od kladze,oni su uzeli titulu,prosle godine i to je bio sok,skinuli su Slovan jer je isti prodao najboljeg igraca (Sumu),i sto se trener ocigledno pokazao kao dobar (Nestor Jevtic) koji je zategao defanzivno do perfekcije,al vise nije on trener ,otisao u CSKA iz Sofije cini mi se,i dalje su okrenuti i defanzivni,pa videcemo

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Bate i Apoel svojim zemljama donose skoro sve. Bjelorusi nikako ne mogu biti ispred. Švedska, Poljska, Izrael, Danska, u tim ligama nema potencijala za više od 2 ekipe po sezoni s pristojnim rezultatom. To što nisu uvijek istog imena ne pravi razliku.
                              Donose skoro sve? A Apolon, AEL, Anortozis, Omonija, svi klubovi koji su igrali LE? Dinamo Minsk koji je igrao grupnu fazu LE?

                              Originally posted by 61563 View Post
                              @Venstspils...Ne slazem se sto je nebitno,slicno mislim kao ovo sto je Noto napisao,i mislim da je mala razlika izmednju liga od 11 do 25 mesta,na listi liga,ali je veliki izmedju njih i recimo 7-10 mesta,nesto slicno ko sto recimo prve 4 lige imaju malu razliku ,al odskacu od narednih 6

                              I mislim da moze cak i sa jednim klubom jakim u zemlji da se napreduje ,imao si primere imas i sad..Dinamo,Olimpijakos,Celtic,Bate,Astana,Apoel,L udogorec,Salcburg ranije Rozenborg,tj napredovace taj tim u koji neko ulaze,dal pojedinac ili drzava,a liga ko liga bi ostala ista sa jednim ili 2 svejedno,za napredak ,nesto veci treba bar 4-5 jakih klubova ili 2 jaka kao recimo u Ukrajini u koje ce da se ulaze dosta u oba i nece se sve prodavati,posle jednog dobrog leta,sto je slucaj i ovde i ostalih 15-ak slicnih liga,samo se nadam da se to nece desiti u Zvezdi
                              Evo ti nekoliko liga po sezonama koje su imali predstavnike u grupnoj fazi:

                              2017/18:

                              Srbija: CZ, PFC
                              Kipar: Apolon
                              Belorusija: BATE
                              Hrvatska: Rijeka
                              Svedska: Ostersund
                              Austrija: Austrija
                              Izrael: Makabi Tel Aviv, Hapoel Ber Sheva
                              Danska: Kopenhagen

                              2016/17:

                              Srbija: -
                              Kipar: APOEL
                              Belorusija: -
                              Hrvatska: -
                              Svedska: -
                              Austrija: Salzburg
                              Izrael: Makabi Tel Aviv, Hapoel Ber Sheva
                              Danska: -

                              2015/16:

                              Srbija: PFC
                              Kipar: APOEL
                              Belorusija: Dinamo Minsk
                              Hrvatska: -
                              Svedska: -
                              Austrija: Rapid
                              Izrael: -
                              Danska: Mitjiland

                              2014/15:

                              Srbija: PFC
                              Kipar: Apolon
                              Belorusija: Dinamo Minsk
                              Hrvatska: Dinamo zg, Rijeka
                              Svedska:
                              Austrija: Salcburg
                              Izrael:
                              Danska: Kopenhagen, Aalborg

                              2013/14:

                              Srbija: -
                              Kipar: Apolon, APOEL
                              Belorusija: -
                              Hrvatska: Rijeka, Dinamo zg
                              Svedska: Elfsborg
                              Austrija: Rapid
                              Izrael: Makabi Tel Aviv, Makabi Haifa
                              Danska: Esbjerg

                              Sustina je, naravno, u vecem broju timova koji mogu da donose bodove. Realnost JSL je ucinak PFC/CZ/ostalih iz ranijih godina, ne iz prosle sezone. Sa druge strane, ostale lige su uvek nekako uspevale da kompenzuju kada najjaci/najveci klubovi ispadnu rano u kvalifikacijama. JSL to nema, ima samo razne Cukaricke i Spartake koji ispadnu cim nisu povlasceni.

                              Na kraju, ono sto se smatra za prednost PFC i CZ, sto ne mogu da zavrse ni kao treci u ligi ispada i najveca mana i kocnica za dalji napredak. Oni ne mogu da racunaju da ce neki drugi klub da ih zameni ako se desi neko Zaglebje ili ih UEFA izbaci iz takmicenja, malo ko zeli da dodje u ligu gde se igra skoro pa amaterski fudbal, njihovi igraci nisu navikli na pritisak velikih meceva jer u ligi postoji samo jedan vazan mec, to je derbi, ostalo se gleda da li ce zvezda/partizan to da rutinski dobiju ili da kiksnu.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Sad da kao Uros ne iskoristim edit opciju , pogledajte malo na wikipediji, mi smo na 28. mestu za sezonu 2018/19 i Austrija nam bezi 7 i nesto bodova, a za sezonu 2019/20 smo na 25. mestu i Grcka nam bezi 10 bodova. Tako da, to je nedostizno na jedan jako dugacak rok.

                                A evo i bodova za timove iz tih "dostiznih liga":

                                Hrvatska: Dinamo ZG 17,500, Rijeka 15,000, Hajduk Split 7,000, Lokomotiva 2,500
                                Danska: Kopenhagen 28,500, Midtjiland 13,500, Brondbi 7,000, Aalborg 6,000
                                Kipar: APOEL 24,500, Apollon 8,500, AEL 5,500
                                Izrael: Makabi TA 15,000, Hapoel Beer Sheva 12, 000, Beitar 3,500
                                Svedska: Malme 15,000, Ostersund 10,000, AIK 5,500

                                Evo i Srbije: Partizan 17,000, Crvena zvezda 11,750, Vojvodina 3,750, Radnicki Nis 1,500

                                Zakljucak je da su Danska, Hrvatska, Grcka, Ceska, Turska, Holandija, Ukrajina u velikoj prednosti, a sve ostale lige ispred imaju znacajnu prednost.
                                Last edited by blond; 26-07-18, 13:58.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X