Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Citaj Mark, kad sam ti rekao da prepisujes od mene mislio sam na tipove u suicideu i poteze u haxu, ne na komentare

    Comment


    • Kad si mi rekao?

      Kucao sam, i u medjuvremenu si ti odgovorio, pa nisam imao priliku da vidim.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Ja bih voleo da imamo samo jednog predstavnika i da Zvezda osvaja i dovodi igrače za LŠ, a da Partizan kaska za nama i svake godine igra kvalifikacije za LE.

        Ne vidim benefit iz ugla navijača Zvezde/Partizana da drugi klub igra kvalifikacije za LŠ.

        I navijači Rivera i Boke su Argentinci ali sam siguran da ne navijaju jedni za druge.

        Što se mene tiče jedino možda ne bih voleo da Partizan ispadne iz lige, a bio bi neutralan jedino protiv Dinama iz Zagreba.

        Tako da braćo cigani, u se i u svoje kljuse. i

        Comment


        • Od Spartaksa imamo 10x skuplji tim, a od Suduve 5x skuplji , tako da je malo rano da palimo, iako se tim uigrava , jos se ne znaju dometi ove ekipe .

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0 View Post
            Kad si mi rekao?

            Kucao sam, i u medjuvremenu si ti odgovorio, pa nisam imao priliku da vidim.
            Ni ne treba da ti kazem, to treba da se podrazumeva ako hoces uspeh.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Ja bih voleo da imamo samo jednog predstavnika i da Zvezda osvaja i dovodi igrače za LŠ, a da Partizan kaska za nama i svake godine igra kvalifikacije za LE.

              Ne vidim benefit iz ugla navijača Zvezde/Partizana da drugi klub igra kvalifikacije za LŠ.

              I navijači Rivera i Boke su Argentinci ali sam siguran da ne navijaju jedni za druge.

              Što se mene tiče jedino možda ne bih voleo da Partizan ispadne iz lige, a bio bi neutralan jedino protiv Dinama iz Zagreba.

              Tako da braćo cigani, u se i u svoje kljuse. i
              A sto bi to morao biti Partizan? I da li postoji i jedna liga u svetu koja ima dva predstavnika i da se oba znaju i pre pocetka sezone? I ovo jedno mesto imamo jer bukvalno svi imaju, da je neki drugi sport ostali bi i bez njega.

              Inace, prosle sezone, golovi:

              Floriana: Boakye, Srnic, Boakye, Boakye, Milijas (nisam racunao penal)
              Irtis: Donald, Srnic
              Sparta: Boakye, Kanga, Boakye
              Krasnodar: Srnic, Pesic, Radonjic, Kanga
              Grupna faza: Radonjic, Boakye, Srnic

              Znaci, Boakye je mahom ispunio zadatak za koji je doveden. Arsenal je nebitan, prolaz je obezbedjen protiv Kelna i Borisova, a oni su ionako igrali sa drugim timom. Cim nije Boakye igrao, nema ni golova, makar ni protiv CSKA (koji je jaci tim od Arsenala). Jednostavno, domacih spiceva nema, svako ko vredi je u inostranstvu.

              Nisam ja za povratak Boakyea, on se ovoga zasitio verovatno, samo da se spic ne svede na Stojiljkovica (povratnika u JSL), Pavkova zvanog penal i neiskusnog Joveljica.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Ja bih voleo da imamo samo jednog predstavnika i da Zvezda osvaja i dovodi igrače za LŠ, a da Partizan kaska za nama i svake godine igra kvalifikacije za LE.

                Ne vidim benefit iz ugla navijača Zvezde/Partizana da drugi klub igra kvalifikacije za LŠ.

                I navijači Rivera i Boke su Argentinci ali sam siguran da ne navijaju jedni za druge.

                Što se mene tiče jedino možda ne bih voleo da Partizan ispadne iz lige, a bio bi neutralan jedino protiv Dinama iz Zagreba.

                Tako da braćo cigani, u se i u svoje kljuse. i
                Zato sto bi u slucaju veceg napretka mogli da imamo 1 tim direktno.

                Comment


                • Da li moras Urose da budes takav kreten uvek, nekada se suzdrzi nepotrebnih komentara. Sjajno bi bilo za srpski fudbal da imaju dva kluba u kvalama za LS za pocetak, to bi znacilo da stvari idu na bolje a ti odmah krenes na kontru, ovim stvarima sto pisemo nas fudbal bi bio jos bolji i konkurentniji..

                  U nasoj ligi bi naravno zeleo da Zvezda osvaja sve ali za Evropu je potpuno druga stvar.

                  Comment


                  • Da se nadovezem i vise necu.. o kakvom direktnom mestu mastate, iz ovakve lige? Napredak fudbala bi bio kada bi i drugi poceli da ulazu (da im se daju pare da ulazu, rekli bi zli ), a cak i tada, sa 3-4-5 jakih klubova koji pretenduju na grupnu fazu je 2 mesta misaona imenica.

                    Pogledajte samo ko se krece oko 15. - 20. mesta, to su:

                    Grcka, AEK, PAOK, Olimpijakos, Panatianikos propao, jos par solidnih klubova
                    Turska, bolje da ne pricam
                    Holandija, Ceska, Rumunija, Danska, Austrija, Belorusija, Poljska, Svedska, Izrael, svi oni imaju po nekoliko klubova za koje ne bi bilo cudno da se plasiraju u grupnu fazu.

                    Za ovu ligu je trenutni rejting odgovarajuci. Prosla sezona je samo izuzetak.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Pricamo u slucaju da se nastavi kontinuitet ovih rezultata od prosle sezone, sasvim je to izvodljivo, nismo mi toliko daleko od tih zemalja koje si nabrojao.. Osim Holandije, oni su na malo visem nivou od nas..

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                        Pricamo u slucaju da se nastavi kontinuitet ovih rezultata od prosle sezone, sasvim je to izvodljivo, nismo mi toliko daleko od tih zemalja koje si nabrojao.. Osim Holandije, oni su na malo visem nivou od nas..
                        Naravno da smo daleko, nama 3. i 4. tim (koji god to bili) ima manje sansi da udje u grupnu fazu nego da neko sa foruma postane predsednik FSS. Imaju snage da dobiju nekog protiv koga su povlasceni i to je to. Ova prva dva su stalno prvi i nisu ni navikli da igraju takmicarske meceve, a ni uprave se ne satrase da ih naprave takmicarskim u evropi.

                        Sve ove druge lige sa liste su jace, sa nekada i sva cetiri kluba koji mogu da jure grupe. Neuporediva situacija. Inace, Turska > Holandija, propali su oni dosta (Holandjani).
                        Last edited by blond; 25-07-18, 18:50.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Ono sto je trenutno dostizno predstavlja 19 mjesto.
                          Kao prvaci bi pocinjali od 2 kola kvalifikacija (povlasceni) i izbjegli ekipe kvaliteta Apoela...

                          Comment


                          • Srbija trenutno već jeste 19. mesto.
                            Ali ne počinje zemlja čiji predstavnik je 19. mesto kvalifikacije za LŠ od 2. kola,
                            već savezi od 15 do 17. mesta.




                            Međutim, ono što je iz ugla nas Zvezdaša urgentno da redovno učestvujemo u grupnim fazama UEFA takmičenja.
                            Vidite Partizanove učinke u poslednjih 5 sezona, a realno ništa specijalno nisu radili u grupnim fazama,
                            a pogledajte naše 4 i 5 sezonu unazad.
                            Onda kada nam nisu dali licencu kad smo bili prvi i sledeće kad smo odmah ispali od Kairata.
                            0 i 0.25 bodova.
                            Teško je takvim tempom stizati do pozicije da u dogledno vreme budeš povlašćen u 3. kolu kvalifikacija za LŠ,
                            koje je vrlo bitno jer bi u slučaju prolaska treće runde kao utešnu nagradu već imali grupnu fazu UEFA Europa Lige.

                            Last edited by Jaqen Hghar; 25-07-18, 19:19.

                            Comment


                            • To je samo projektovan ranking trenutno (nesto slicno kao atp race lista u tenisu, mada je ovo kompikovanije i "nerealnije" jer ne pocinju svi u isto vreme, npr. mi smo ove sezone sakupili vec 2k bodova a Hrvati samo 0.625, Grci samo 0.2k, a svi imamo jos uvek sve timove aktivne) ali bodovi se obracunavaju na kraju sezone i po tome se uzima koeficijent za nerednu sezonu. Proslu smo zavrsili kao 25. (5 year trailing average). Za sada je realno samo da prestignemo Azerbejdzan jer su oni ostali samo sa 1/4 tima, dok ostale asocijacije imaju 3 ili sva 4 tima.
                              Last edited by colchonero; 25-07-18, 19:18.

                              Comment


                              • Originally posted by Ventspils View Post
                                Da se nadovezem i vise necu.. o kakvom direktnom mestu mastate, iz ovakve lige? Napredak fudbala bi bio kada bi i drugi poceli da ulazu (da im se daju pare da ulazu, rekli bi zli ), a cak i tada, sa 3-4-5 jakih klubova koji pretenduju na grupnu fazu je 2 mesta misaona imenica.

                                Pogledajte samo ko se krece oko 15. - 20. mesta, to su:

                                Grcka, AEK, PAOK, Olimpijakos, Panatianikos propao, jos par solidnih klubova
                                Turska, bolje da ne pricam
                                Holandija, Ceska, Rumunija, Danska, Austrija, Belorusija, Poljska, Svedska, Izrael, svi oni imaju po nekoliko klubova za koje ne bi bilo cudno da se plasiraju u grupnu fazu.

                                Za ovu ligu je trenutni rejting odgovarajuci. Prosla sezona je samo izuzetak.
                                Pazi,sto se mene tice o nasoj ligi ne mislim nista dobro,ali daleko od toga,da nam je liga slabija,od pobrojanih...Turska,Grcka,Holandija,jesu bolje...i Danci su tu negde.ostale pobrojane,tesko da imaju vise od 2 kvalitetna tima(rang Zvezde I FKP ili slabiji)(i bilo bi cudno da se plasiraju u grupnu fazu LSpricam o trenutnoj situaciji,sadasnjosti) ko i nasa,razlika je sto nisu ista dva svake godine...napisao si da je CSKA jaci od Arsenala,koliko se secam bas ih Arsenal izbacio odmah posle nas i to prilcno lagano....tesko ce nasa liga dogurati do 7-10 jer to su dosta jace lige Portugal,Turska,Ukajina,Belgija...pre svega jer i mamo samo 2 kluba u koje se ulaze kes,al opet nedovoljan za neke top rezultate...mene licno zanima samo Zvedza i navijam za sve nase klubove u Evropi,sem FKP,stavise njima zelim da ispadnu od svih,po mogucstvu i da ne igraju Evropu...Spic mislim da ce biti ovaj Spanac,kog zeli Miloje ako Grci pristanu,a trebalo bi jer mu poslednja godina ugovora...Hocu da kazem da ostali imaju problem ko mi kes i velika je razlika od 10 mesta i ovih posle do nekog 25(jedina sto su kod nas uvek ista 2 tima,a ovamo se rotiraju,ali nikad nema vise 1 ili 2 jaka,jer se sve rasproda cim neki iskoci...Holandjani su ispali,al ocekujem brz povratak,gledajuci kako su se ove godine okrenuli i nisu prodali bukvalno nijednog ozbiljnog igraca posle puno godina
                                Last edited by 61563; 25-07-18, 19:28.

                                Comment

                                Working...
                                X