Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pedro Conde..poslata ponuda Janjini za napadaca,zelja Miloja,ne znam igraca ,al ima solidan odnos golova/meceva...to inace pise RSB

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Ne znam ni ja ali je iz Grčke i Miloje ga zna u dušu a verovatno je i proverio preko svojih kanala. Ja bih njegao doveo ako ga Miloje želi, on ne greši.

        Comment


        • Comment


          • Vreme je da se vratimo na prave staze. Moramo biti top 20 klubova pa makar i sa ovim finansijama. Ipak smo medju 20 besmrtnih koji su podigli ušatog, klub sa par miliona navijača, gde cela dijaspora u odnosu 90/10 navija za Zvezdu.

            Kad igra Zvezda to je praznik, svi gledaju šta radi Zvezda.



            Lepo je Andjara objasnio par stvari.
            Last edited by Cassius Clay; 25-07-18, 14:25.

            Comment


            • Zna neko na kom mestu treba da bude Srbija ko koefecijentu, da Srbija ima jednog direktno i jednog predstavnika u kvalama ili dva u kvalama za Ligu Sampiona?

              Comment


              • Originally posted by suptil View Post
                Шта мислите да ли је могућа евентуална доселекција (један играч) уколико уђемо у Лигу шампиона? Да можете да бирате на ком би месту играло то екстра појачање.
                Ja vjerujem da cemo dovesti napadaca prije ulaska u LE-LS.
                Nama je potreban golgeter, koji se dobro snalazi u sesnaesteru, lako resava situacije 1/1...
                Od ovih sto se spominju najvise bi se poradovao Soldanu.
                Sto se tice doselekcije nakon ulaska, doveo bi nekog ofanzivnog veznog kako bi mogli da igramo formaciju 4-2-3-1.

                Comment


                • Doktorska disertacija trenera Milojevica na temu ispunjavanja taktickih zadataka ekipe, minimalna ispadanja, potpuna kontrola igre i prostora, malobrojni napadi protivnika usmeravani tacno tamo gde su oni najtanji a mi najjaci...jednom recju, perfektno...Dok je Miloje na klupi nemam problem ni da Borjan igra spica ako sef misli da tako treba...Koga god da izvucemo dalje i sa kim god budemo igrali u narednom kolu, jedno je sigurno...plasice nas se vise nego mi njih...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Slažem se za Miloja, ko želi da igra neka igra.

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                      Zna neko na kom mestu treba da bude Srbija ko koefecijentu, da Srbija ima jednog direktno i jednog predstavnika u kvalama ili dva u kvalama za Ligu Sampiona?
                      Na 15om. Na kraju prosle sezone smo bili 25.

                      Comment


                      • Originally posted by madrid View Post
                        Na 15om. Na kraju prosle sezone smo bili 25.
                        Deseto,eventualano 11,ako osvajac LS obezbedi vec kroz svoje prvenstvo mesto u grupama,a za 2 tima u kvalama, ali ne i direktno 15 mesto mislim da je dovoljno
                        Last edited by 61563; 25-07-18, 16:16.

                        Comment


                        • Da da na to sam mislio, nerealno je pricati o direktnom mestu a nismo (ni relativno blizu) ni dobili drugo mesto u kvalama. Za direktno mesto treba kao sto si napisao jos bolji ranking.

                          Comment


                          • Samo kada bi nastavili sa dva tima u grupama u narednih par godina, bilo bi izvodljivo da za desetak godina imamo dva tima u kvalama za LS..

                            Comment


                            • Racuna se 5 zadnjih sezona. Gledam sad kako su ostale drzave(lige) igrale koje se vrte oko 15og mesta. Sa 3 od 5 sezona kao sto je prosla je vrlo realno da budemo tu oko 15og mesta, samo da ne bude fijasko u preostale dve. Prosle godine smo uzeli 6.400 (zaokruzeno). 15. pozicija varira izmedju 25-30k u zavisnosti od godine.

                              Comment


                              • Gleda se poslednjih 5 godina. Mi kada bi ponovili nekako rezultat od prosle godine, vec bi bili u top 20. U naredne dve godine nam se brisu dva najslabija rezulatata - 13/14 i 14/15. Kada bi kojim slucajem ove i sledece godine osvojili isto poena kao prosle, imali bi sasvim solidne sanse da budemo u top 15. Naravno, to ne bi zavisilo samo od nas, ali gledao sam sada, ima dosta zemalja kojima se brisu pristojni poeni.
                                Last edited by mark !t zer0; 25-07-18, 18:02.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X