Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To su bivši igrači koji su dali doprinos, sad je problem Degenek, kamo sreće da je tu Le Tallec.

    Comment


    • Koji je problem sa Degenekom, spor, mlitav u duelu, loš u vazduhu, loš na lopti, loše stoji taktički, ispada iz formacije, loš pas? Zašto kritika, šta je razlog broj jedan za kritiku?
      Tek je došao, to je ono što stalno trubim, ne rastura se pobednički tim pred seriju sudbonosnih utakmica, to je zločin protiv budućnosti kluba.

      Možda je Degenek neuigran i treba mu vreme da se uklopi.

      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Slažem se sa Urošem da je Jovančić bolji fudbaler od Donalda, dečko je neverovatno potcenjen.

        Prvo dosta je mobilniji, agresivniji, pas ima u najmanju ruku kao i Donald, jedino gde bi Donalda stavoi ispred su ti prekidi.

        Kanga je isto tako bolji od Ebesilija, tj. Ebisilio mi je više sličan Krstičiću i sa njim ga pre mogu porediti nego sa Kangom.

        Što se Boaćea tiče, nemamo takvog špica trenutno u rosteru, s tim što se ograđujem da prvo moramo pogledati Nikolu.

        DLT je bolji na DC od Degeneka, to je očigledno već sada i tu smo jedino izgubili.

        Sve ostalo može se naknaditi trenutnim rosterom, plus ekipa nam je za jednu godinu iskusnija što je ogroman plus.

        Jevtović je ispred Srnića miljama daleko, Radonjić tri puta bolji nego prethodne godine gde se tražio, Bakula spreman i jede živu decu, Krstičić standardno odličan.

        Neka neko napiše šta se sa Krstičićem događa vezano za povredu ?

        Comment


        • Шта мислите да ли је могућа евентуална доселекција (један играч) уколико уђемо у Лигу шампиона? Да можете да бирате на ком би месту играло то екстра појачање.

          Comment


          • Uhvatih noćas neku izjavu Miloja, gde kaže da su izveli Krstičića jer je osećao vrtoglavicu..

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Razbijanje mitova post br 2

              Donald vrhunski igrač koji je iz pičkovca Rusije zalutao na Zvezdinu Marakanu u 28,9 godini. To što ima bolji CV, ne znači ništa. Jovančić je u istim godinama, 28-9 sada u Zvezdi. Karijere su im dostigle istu tačku. Samo za razliku od Donalda Jovančić zna sa loptom i gleda unapred. Šut ima podjednako razdoran ali je upgrade zbog pasa unapred i učešća u igri i kreaciji, što Mičel nije imao.

              Šta da vam kažem drugari. Tako stoje stvari.

              Bilo je kod nas i onih koji su hvalili Frimponga, slobodno neka uđu i pogledaju utakmicu za titulu Voždovac - Zvezda.

              Le Talek fali, Ben je klasa, Kanga je dobar ali nije za naš sistem i nije po mom ukusu, previše davi loptu, Ebecilio je možda prava mera, jak na lopti, dobar šut, završni pas mu je slab i to se zna.

              Volim ja sve ove igrače čim su igrali za Zvezdu, ali mora imati neka gradacija i u ljubavi.

              Donald mi je draži od Boaćea, Boaće od Kange, Ibanjeza volim više od sve trojice zajedno, pa je znalo da duva sa njegove strane samo tako.

              Domaći igrači su zvezdaši i oni su srce tima, sve ostalo dođe i ode. Nekad se neko primi na Zvezdu kao LeTalek na kraju, kao Donald, neko malo više kao Luis Ibanjez, sve je to lepo. Ali je nerealno da skuplji stranci budu kostur tima.

              A ako se plače, pustite koju suzu za Kataijem. Npr.
              Druze, ne sagledava se igra ekipe pojedinacno po pozicijama, od igraca do igraca, koji je lud, koji bezobrazan, a koga ti volis ili bi zaplakao za njim...
              Fudbal, osim sto je postao ozbiljan biznis, je i igra taktike u kombinaciji sa mnogo trcanja (fizicke spreme na visokom nivou) uz selekciju ekipe po mislima trenera koji ih trenira.

              U Zvezdinom slucaju polazna tacka uspeha i rezultata iz prosle god, nadam se i ove, jeste Vladan Milojevic i ljudi koji su u njegovom stabu.
              Ti ovde poredis sadasnje i bivse igrace onako ovlas, po meni bez ikakvog poznavanja materije, nasumicno...
              Vladan je taj koji je uz doselekciju prosle godine, kao i ozbiljan rad na selekciji danasnjeg tima (koji po prvi put sam formira), napravio ovako veliki iskorak, koliko god protivnici u evro-mecevima ovce sezone nisu merilo.
              Radi se planski, svaki igrac bez obzira na ime i da li je stranac ili domaci, ima ulogu i tako je nastavljena prica iz prosle sezone. Samo sistemskim radom se dolazi do uspeha, a u nasem slucaju je to jos vaznije, jer nema para i moramo se okrenuti pravom radu struke.

              Tek slede vazni mecevi, nastaviti u ovom ritmu i ima nade.

              Comment


              • Originally posted by suptil View Post
                Шта мислите да ли је могућа евентуална доселекција (један играч) уколико уђемо у Лигу шампиона? Да можете да бирате на ком би месту играло то екстра појачање.
                Centarfor+golovi=Liga šampiona
                2010 Cleo
                2017 Boakye

                Jasno je da je uslov svih uslova za plasman u Ligu šampiona centarfor koji će da sipa golove levo i desno. Boakye je to radio prošle sezone, sada takvog nema.
                Dakle, ništa bez centarfora "on fire".

                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Uprava je dala sve od sebe za Le Taleka, pa potom za Milunovića. Odbijeni su. Zvezda možda i jeste privlačna destinacija ali SLS nije i Srbija nije.

                  Tako da su bili u žurbi zbog kvalifikacija a Degenek je prosek i uz Babića je najbolje što u ovom trenutku možemo, mada znam da je on projektovan kao zamena u slučaju odlaska Savića i da igra desnog štopera pored Babića.

                  Ne omalovažavam ja Boaćea, nego ne volim da se priča kao da je zalutao Levandovski kod nas pa se sad plače jer je otišao. Otkud mi znamo ko će doći i da li će se pokazati 2 puta bolje.

                  Ne možemo unapred otpisati buduću ribu jer su sećanja na staru lepa. Možda je ova nova mnogo bolja za nas i više nam odgovara iako je prošla imala veće sise.

                  Comment


                  • Inače, dobra stvar kod rezultata 0:2 u Varšavi je to, što je Trnava bliža Beogradu za jedno 1000km, nalazi se u jugozapadnoj Slovačkoj, i relativno je blizu crveno-beloj koloniji u Austriji, tako da se nadam masovnijem odlasku naših, i manjem huliganizmu u tom dvomeču..

                    Comment


                    • Bogme znajući te iz dijaspore oni su najgori. Dobro, stopiće se sa Delijama iz matice ali ne bi valjalo da su sami. Oni naprave pizdariju uvek napiju se i glume četnike.

                      Comment


                      • I meni Jovancic deluje bolje od ,Donalda,al iskreno gledao sam ga samo sinoc i protiv Vranja
                        Meni je Ebi bolji od Kange ,al videcemo,mozda gresim
                        Spic nam treba,za4 kolo sigurno jer tamo ce biti sigurno na papiru jaci tim od nas,mozda je i Stoiljokovic dovoljan al jbg,za sad ne igra
                        Za Degeneka sam izrzio odmah sumnju,jos pre potpisa,bas naovoj temi,al da se saceka,mislim za nasu ligu nece biti problem
                        Koji ce spic biti sumnjam da ce Ricmond ,dolaziti ,zbog Kineza,i ne kazem da je on za TOP5 lige al za ulazak u LS i nasu je sasvim dobro resenje,al kazem nek se dovede slican ili bolji koliko god kosta isplatice se ulaskom u grupe billo LE ili LS....a ako udjemo u LS neko ekstra pojacanje koje bih trazio je stoper iskusan....
                        Last edited by 61563; 25-07-18, 12:02.

                        Comment


                        • Nisu mnogo bolji na gostovanju ni ovi naši "odavde" .. been there, done that! Bitno je da su Trnavljani benigniji od legionara.

                          Comment


                          • Prijateljski odnos bi bio. Naš čovek je uradio grafit na NBG blizu Arene mislim baš njihovom tragično stradalom navijaču koji stoji dan danas.

                            Comment


                            • Ma mislim da igramo sa Trnavom 99%,i to je odlicno ,strogo defanzivna ekipa a gore sta urade urade,mucili se sa Zrnjiskim,a u Legiji se ne zna ko pije ko placa,ispadju u odbarni,strasno,napad moze da da al,uopste mi se taj tim ne svidja

                              Mislim da smo imali nevidjenu srecu i da mora da se iskoristi ovakav zreb pa u 4 kolo sta god,jamislim da je vreme ...al iako nista idemo LE sigurno,zato bih rizkovao i platio kes,za nekog jakog/dobrog spica

                              Comment


                              • Naši evropski rezultati ove godine:
                                0:0
                                2:0
                                3:0

                                .. nastavite niz ..

                                Comment

                                Working...
                                X