Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I mnogo me nervira ovo opet forsiranje Milića. Daj Jovančića i Radonjića, pa da razvučemo ove.....laka 4 komada garantujem.

    Comment


    • Ne verujem da će Milić sutra početi, njega će da gledamo u domaćici. Radonja siguran levo, desno Ben, sredina verovatno Ebi.. i ja gorim što se ne gura Jovelja, mali je biser i mora da igra! Ako se Stoiljko spremio, kapiram (plašim se) da je on Milojev pick za sutra.

      E da, za Jovančića.. mislim da neće početi jer su Krstičić/Jovičić uštimovani na maximum, a pošto je pojačanje iz Voše izgleda odlično, možemo prodati prvog uštimovanog za 10M ili još bolje, drugog za 5M..

      Comment


      • Jel ide iz keca ili iz iksa ?

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          I mnogo me nervira ovo opet forsiranje Milića. Daj Jovančića i Radonjića, pa da razvučemo ove.....laka 4 komada garantujem.
          Dok ga nekom ne prodaju,ali nek igra revans i JSL,a sutra nek bude i 2-0 dosta za prolaz

          Comment


          • U ponoc je isteklo vreme za prijavu igraca za Suduvu. Nikoga nismo prijavili. To znaci da onnaj iz Sahtjora o kome se pricalo zadnjih dana najverovatnije ne dolazi. Po opisu sto sam cuo/procitao sa 3-4 mesta, a posle i sam pogledao bez predrasuda i uticaja tudjeg misljenja, nije mi se svideo, iako se nikada ne zna da li bi "proigrao" ili ne.

            Ne znam da li Zvezda ceka Boacija ili trazi nekog novog, videcemo narednih dana.
            Last edited by colchonero; 23-07-18, 23:55.

            Comment


            • Originally posted by madrid View Post
              U ponoc je isteklo vreme za prijavu igraca za Suduvu. Nikoga nismo prijavili. To znaci da onnaj iz Sahtjora o kome se pricalo zadnjih dana najverovatnije ne dolazi. Po opisu sto sam cuo/procitao sa 3-4 mesta, a posle i sam pogledao bez predrasuda i uticaja tudjeg misljenja, nije mi se svideo, iako se nikada ne zna da li bi "proigrao" ili ne.

              Ne znam da li Zvezda ceka Boacija ili trazi nekog novog, videcemo narednih dana.
              Ni meni se nije dopao kao opcija,sumnjam za Ricmonda ,jer igrao juce u Kini,danas vidim spominju nekog drugog Argentinca

              Comment


              • Svi su na prodaju sem Krstičića i Borjana, Joveljića... ako mene pitate. Radonjić je počeo da solira da je postalo mučno gledati. Jedva čekam da ode, da, dobro čitate, Jevtović će bolje odigrati tu poziciju.

                Radonja je zmaj ali vreme je da se rastajemo, nek se oproba u Seria A a nama Jevtović završava posao. Tako će i biti sem ako udjemo u LŠ.

                Žule nije u formi, Vujadin po navici gazi vazdušne duele, Rodić nije u formi. Sve je to logično za ovaj deo godine.

                Stojiljković nije nespreman kako mnogi misle nego je povredjen i to još sa priprema izašao je na kraju jedne tekme ne sećam se koje.

                Meleg je protiv Dinama iz Vranja bio najgori na terenu i to ubedljivo. Bilo je teško nekoga izdvojiti kao lošeg ali on je dominirao toliko da je Miloje popizdeo u 30 i nekom minutu i drao se na njega na sred tekme.

                Milić se forsira možda i kao amajlija, i zato što nema konkurencije pa ga drži tu jer on kad igra u Evropi Zvezda ne gubi. E sad što to nema veze sa tim, ja jedino tako mogu objasniti njegovu pojavu.

                Borjan, Rodić, Babić, Savić, Žule, Jovančić, Krstičić, Ben, Ebecilio, Radonjić, Joveljić.

                Jovančić umesto Bakule jer će ovi igrati bunker verovatno pa da se lakše probije nekom šutinom ili glavom, Bakula može jedino ako su opasni iz kontre pa da on to hapsi. Babić ispred Degeneka.

                Najveća misterija od svega je Ben. Odličan je ali bukvalno ne znam gde bih ga stavio.

                Mnogo bi bili jači sa Jevtovićem i Radonjićem po krilima, ofanzivnog vezniog igra Ebecilio, meni bi igrao napadača na keca samo da ima bolju realizaciju.

                Comment


                • Ne čeka se Boaći. Potreban je tamo jer je Eder došao nespreman. Jebem ti klub ako je toliko jadan da čeka Boaćea i rasplet situacije kao da dolazi Dejo Savićević. Muka mi je od te prevare kojaa je u Kini dala 2-3 gola. Punio si rodjače po SLS, dao golove Sparti i odigrao maestralno, zavukao Kelnu golčinu, to je to.

                  Zavukao je i Purović Romi pa ništa.

                  Nije on dečko prevara sam od sebe nego ga većina čini takvim. Predstavljate ga kao da je ne znam šta. Dobar za našu ligu, malo viši nivo i to je to.

                  Ne videh da ga pokupio Monpelje, neki Turski klub, ili bilo ko slično. Da je valjao nikakva Kina ne bi bila u opticaju. A te fantazije Terze i onog njegovog menažera o Premijer ligi smešni su.

                  Ajde gledaćemo razvoj njegove karijere, siguran sam da će neko uzeti takvog napadača zver.

                  Ipak on ne deluje kao tip koji bi birao pre Kinu nego neki veći klub iz Evrope.

                  Comment


                  • Potencijalno pojačanje od večeras, koliko je u igri pojma nemam. Telegraf prenosi i kaže male šanse ali je ponudjen klubu.

                    Comment


                    • Jel prenosi SK sutra utakmicu?

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Ako prođemo Legiju minimum 8 miliona eura je na kontu i bar LE, to je sigurno.
                        Sistem takmičenja u 3. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona je sledeći:
                        - poraženi iz trećeg kola kvalifikacija Lige šampiona (staza šampiona, Zvezdina staza), idu u plej-of Lige Evrope (staza šampiona)
                        - poraženi iz trećeg kola kvalifikacija Lige šampiona (ligaška staza, staza npr. Benfike ili Dinama iz Kijeva), idu direktno u grupnu fazu Lige Evrope (bez igranja plej-ofa).

                        Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                        Last edited by La Jugoslavia; 24-07-18, 06:53.
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Originally posted by 1984 View Post
                          Jel prenosi SK sutra utakmicu?
                          Biće na SK 1.

                          Originally posted by La Jugoslavia View Post
                          Ne.

                          Sistem takmičenja u 3. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona je sledeći:
                          - poraženi iz trećeg kola kvalifikacija Lige šampiona (staza šampiona, Zvezdina staza), ide u plej-of Lige Evrope (staza šampiona)
                          - poraženi iz trećeg kola kvalifikacija Lige šampiona (ligaška staza, staza npr. Benfike ili Dinama iz Kijeva), ide direktno u grupnu fazu Lige Evrope (bez igranja plej-ofa).

                          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                          I šta si tačno negirao iz mog posta, samo si potvrdio

                          Comment


                          • @Uros Ovaj ponudjeni vise od polovine golova u Pesicevom stilu.

                            Comment


                            • Naš novi napadač definitivno



                              Comment


                              • Takodje Veljko Simić iz Zemuna, kako prenosi Hot Sport a mislim da je i to istinita informacija.

                                Comment

                                Working...
                                X