Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozda Ben da odigra laznu devetku jer vise igramo po zemlji oa ne odgovara Pavkovu koji ceka centarsuteve. Ebisilio i Jevtovic umesto Milica i Stoiljkovica. Veci i lepsi teren na Marakani, svi brzi i spretniji sa loptom pa od poluvremena ubaciti jos jednog spica ako ne bude islo ovako.
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Ma na Marakani lakih 3:0 za nas u to ne sumnjajte. Ovi bi se borili za opstanak u našoj domaćici, užasna ekipa, nego eto poklopilo im se, plus odigrali su disciplinovano.

      Mene interesuje šta je sa Melegom, ima li ko informaciju ?

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Ma na Marakani lakih 3:0 za nas u to ne sumnjajte. Ovi bi se borili za opstanak u našoj domaćici, užasna ekipa, nego eto poklopilo im se, plus odigrali su disciplinovano.

        Mene interesuje šta je sa Melegom, ima li ko informaciju ?
        Osetio bol pred mec, nisu hteli da rizikuju bio planiran za startnu ali morao da uskoci Radonja.

        Comment


        • Morate shvatiti nemamo mi novca da ne znam kakve igrace dovedemo, to nam je sto nam je mozda jos Boaci na ljubav i neku minimalnu platu, prosle godine smo poremetili planove Vucelica i ostalih iz vladajuce strukture ove ce biti jos teze.

          Comment


          • Ja bi Milica volio da vidim kao centralnog napadaca. Njega Miloje koristi po krilu, ali to jedino ima smisla kada se branimo ili igramo protiv snaznijih protivnika.

            Je li igrao kad Ebesilo na poziciji zadnjeg veznog?
            On i Krsticic pozadi, Meleg ispred, Radonja lijevo i Ben desno.

            Comment


            • Originally posted by many men View Post
              Ja bi Milica volio da vidim kao centralnog napadaca. Njega Miloje koristi po krilu, ali to jedino ima smisla kada se branimo ili igramo protiv snaznijih protivnika.

              Je li igrao kad Ebesilo na poziciji zadnjeg veznog?
              On i Krsticic pozadi, Meleg ispred, Radonja lijevo i Ben desno.
              Ma kakvi zadnji vezni Lorenco je krilo ili nesto ofanzivniji veznjak, prosle sezone dao dosta golova i asistirao.

              Comment


              • Meni je neprihvatljiv ovako zapusteni Stoiljkovic. Ako decko ovako nastavi, tesko cemo mi otlupiti njegov ugovor.

                Comment


                • .. a i ne dirati sponu Krstičić/Jovičić, fakat to dobro funkcionira za sada + Jovančić vreba iz prikrajka.

                  Comment


                  • Originally posted by many men View Post
                    Ja bi Milica volio da vidim kao centralnog napadaca. Njega Miloje koristi po krilu, ali to jedino ima smisla kada se branimo ili igramo protiv snaznijih protivnika.

                    Je li igrao kad Ebesilo na poziciji zadnjeg veznog?
                    On i Krsticic pozadi, Meleg ispred, Radonja lijevo i Ben desno.
                    Veruj mi da ja ne bih voleo.

                    Comment


                    • Onako nezgrapan nije ni za krilo

                      Comment


                      • Dobro je da smo vratili Boaćia, problem s napadačima riješen. Sad muče ovaj Ebecilio i Meleg koliko mogu

                        Comment


                        • Nije jos zvanicno ali je blizu, sta ti je Zvezda, covek se odrekao pola miliona da se vrati u Zvezdu, ne vredi uslo u krv..

                          Comment


                          • Земљотрес, урнебес. Првенство је доласком Боаћија решено.

                            Comment


                            • Originally posted by suptil View Post
                              Земљотрес, урнебес. Првенство је доласком Боаћија решено.
                              Polako, ne potcenjuj Vucelu i sns u klubu, prosle sezone su ostali kratkih rukava, dovesce oni jos stranaca na ovu petoricu, ali kod Boacija je mnogo vazno da imas igraca koji odmah uskace u sistem i poznaje trenera i klub.

                              Comment


                              • Prezadovoljan sam...e ovo je vec pravi posao, jbt terza ispade najbolji od svih

                                Comment

                                Working...
                                X