Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Terzic racuna u vraceno i nesto sto tek treba da bude otpisano od strane banaka, pa prihode racuna odmah, iako se kao i rashodi placaju u ratama...

    I tako manipulise ciframa i zato kaze "dug je izmedju 25 i 30miliona u zavisnosti kad se radi presek", a cinjenica je da nam je racun bio blokiran zbog 200.000evra duga koji ko zna koliko nismo placali...

    Comment


    • Dug mora da varira kad je u korelaciji sa prodajom igraca.
      Trenutno je preko 25 a kad prodamo Radonjica i Pesica bice ispod 20.
      Pa opet raste do zime jer nema velikih prihoda, pa opt prodaja i sve tako u krug

      Comment


      • Ode Hajdin u Vošu najverovatnije. Ako, malog Terzića na beka, reprezentativni potencijal. Pametno, kakav crni Hajdin od 45 kilograma, još jedna prevara u nizu iz Subotice.

        Comment


        • Nije uopšte toliko loš bio na pripremama, igrao je i levog i desnog beka, ima dobar centaršut, ali je procenjeno da je Terzić veći potencijal a i zna se da Gobelja može da odigra levog beka po potrebi, kao i Degenek desnog, stoga je višak u ovom trenutku, što ne znači da je tolika kanta, Vojvodina nije loš klub.

          Ima neka gradacija igrača i u našoj ligi, sigurno će Hajdin imati internacionalnu karijeru, neke manje lige.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Manojlo, gde si bre.
            Za boldovano: ?
            Ojha Ganac druze! Evo, svratim i ja kad-kad ovde...
            Procitah na nekoj od prethodnih strana neka pisanija, to sam komentarisao, mada nije ni vazno.

            Kakva su tvoja ocekivanja od predstojece sezone?
            I ima li traga dobrom starom gazda Kronosu, legendi foruma?

            Comment


            • Originally posted by Manoly View Post
              Ojha Ganac druze! Evo, svratim i ja kad-kad ovde...
              Procitah na nekoj od prethodnih strana neka pisanija, to sam komentarisao, mada nije ni vazno.

              Kakva su tvoja ocekivanja od predstojece sezone?
              I ima li traga dobrom starom gazda Kronosu, legendi foruma?
              Komsa (Kronos) moderira basket temama na forumu, tu je...
              Sto se tice fk i ocekivanja, apetiti su mi porasli u nadu da mozemo u grupe LS. Cini mi se da je prelazni ofradjen kao oni '88-'89 godine i da se u sustini vrsi nadogradnja tima ( ima tu po malo lutanja ali ocekujem u zimskom prelaznom popravku). Normalno da smatam da je ulazak u grupe ogroman uspeh i da je sve ostalo jedan bonus i za klub i za navijace. Od Ebesilia ocekujem da nastavi kao Kanga (samo bolji)... mala bojazan postoji zbog problema sa srcem koje je imao u juniorima (omladincima) ali se nadam da struka zna sta radi. Ocekujem prilicno laganu dominaciju u domacem prvenstvu a cini mi se da se dovodjenjem Popovica u stvari priprema teren za odlazak Borjana (mozda i gresim).
              Last edited by nebitan; 09-07-18, 11:32.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Komsa (Kronos) moderira basket temama na forumu, tu je...
                Sto se tice fk i ocekivanja, apetiti su mi porasli u nadu da mozemo u grupe LS. Cini mi se da je prelazni ofradjen kao oni '88-'89 godine i da se u sustini vrsi nadogradnja tima ( ima tu po malo lutanja ali ocekujem u zimskom prelaznom popravku). Normalno da smatam da je ulazak u grupe ogroman uspeh i da je sve ostalo jedan bonus i za klub i za navijace. Od Ebesilia ocekujem da nastavi kao Kanga (samo bolji)... mala bojazan postoji zbog problema sa srcem koje je imao u juniorima (omladincima) ali se nadam da struka zna sta radi. Ocekujem prilicno laganu dominaciju u domacem prvenstvu a cini mi se da se dovodjenjem Popovica u stvari priprema teren za odlazak Borjana (mozda i gresim).
                Sistemski se radilo tokom prelaznog roka, cinjenica je da se planski skautiralo po pozicijima i to je najvecim delom zasluga Milojevica i njegovih saradnika, cime je nastavljeno dovodjenje pojacanja na insistiranje trenera i po linijama tima.
                Mislim da se odlasci stranaca teskonadoknadjuju, ali poenta lezi u kombinaciji igraca po pozicijama uz pravi rad koji ce se videti u takmicarskim mecevima kad se ekipa zalaufa.

                Mislim da ce biti i odlazaka, umnogome ce zavisiti od plasmana u evro-takmicenje. Za mene je LS vlazni san, koliko god se dobro radilo na vise planova u klubu. Verujem da se niko nece poigrati sa nama, pre svega ocekujem da profi odradimo Letonce, a onda cvrsto protiv Apoela koji ce svakako biti favorit sa aspekta iskustva, novca, pa i kvaliteta.

                Znam za Gazdu, nema ga vise na b92 pa fale njegovi gifovi da razonodi raju...

                Comment


                • Pešić 4+ miliona, Saudijska Arabija.

                  Comment


                  • Ode Pesa, dobro je sto nas tim zavisi od produkcije igraca sa sredine terena. Bilo bi dobro da se novi spic ma ko bio brzo uklopi. Imamo jaci srednji red nego lane, sad je najvaznije da spic bude bombbona
                    Last edited by suptil; 09-07-18, 15:22.

                    Comment


                    • Ja ne bih ni dovodio špica. Nikola, Jovelja i igrač bolji od Žigića po Jugoslovenu, Pavkov je ok.

                      Comment


                      • A može li Joveljić sad odigrati na nivou Evrope? Ako ne može sve spada na Stoiljkovića ili možda priključi Bena?

                        Comment


                        • Pa i onako ćemo igrati sa jednim špicem, Stojiljko je dosta u tom slučaju izuzev ako ne daj Bože se povredi.

                          Može Pavkov gore, može Ben, može Jovelja.

                          Jovelju forsirati u domaćici da nabije bar 1000 minuta to je malo više od 11 celih utakmica.

                          Comment




                          • Nzm da l je neko kačio, ali ja sam se iskudao Žutom.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post


                              Nzm da l je neko kačio, ali ja sam se iskudao Žutom.
                              Video sam, Žuti kako volim tog čoveka, kod retko koga se vidi kao kod njega da voli Zvezdu.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Sve ti jebem, naježio sam se

                                Comment

                                Working...
                                X