Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ebesilo bi bio top pojacanje, brzi je i bolji tehnicar od KANGE NA 23 MECA za Apoel dao je 7 golova uz 6 asistencija, usao u 11 , Ajaksova skola, verujem da bi bas bio pogodak.

    Comment


    • Što se tiče jučerašnje tekme, oba gola na dušu Benu. Doktor.

      Srna ide u Španiju, nije neka parica, ali i ne vredi više, 650k.

      Comment


      • Prodaja Srnića je katastrofa, motor tima na desnoj strani.
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Što se tiče jučerašnje tekme, oba gola na dušu Benu. Doktor.

          Srna ide u Španiju, nije neka parica, ali i ne vredi više, 650k.
          Da je prodat za milion reko bi ne vredi vise od milion... Srnic je timski igrac odlican za klupu u jedom top sistemu. Dilovi sa Cukom su nam uslovno omca oko vrata taj procenat koji moramo da damo... U svakom slucaju Srnic je ispisao jednu odlicnu stranicu u Zvezdinom dresu. Covek iz drugog plana.

          Comment


          • Slažem se da je ispisao divnu stranicu, bez obzira što je onda pobegao zajedno sa bratom glavom bez obzira u Čuku i što je ucenjivao klub ostankom pod uslovom da igra, odn. ima zagarantovano mesto u prvih 11 ( nešto slično što je uradio i Adžić ), na kraju je produženjem ugovora ispao pican i za sve se iskupio. Sve mu najlepše želim ako ode, da prejebe i Ronalda ako može.

            Što se tiče 40%, da nije bilo tog dela dogovora verovatno ga ne bi ni priuštili tog leta, a neću da lažem sada da pišem da nam i nije bio tada preko potreban.

            Comment


            • Teško će to ići sa prodajom Srne. Stizale su ponude i ranije iz Turske pa je on zatezao. Da li ima previsoko mišljenje o sebi ili ne... traži da igra u prvoj ko god da ga zove.

              Comment


              • Pa pazi možda mi i više dobijamo njegovim ostankom nego da ode za tričavih 650k ( bez obzira koliko on doista i vredi ), od kog novca 40% ide Čuki.

                I bez jedne noge bolji je od Milića, ako ništa drugo.

                Comment


                • Ne ide to tako. Morali bi Čuki da plaćamo penale. Produžen je ugovor samo da ne bi bili u velikom minusu zbog procenta. Zaraditi sigurno nećemo na tu neku cifru od 650-700k. Koliko je plaćen +% > 60% od 650k.

                  Ide on sigurno samo da ga udomimo negde.

                  Inače super se pokazao i uveo nas u LE. Kada je čuveni Boaći omašio gol sa 4 metra protiv Krasnodara, on je dao gol sa 20 i nešto metara a posle Peša drugi gol.

                  Comment


                  • Srnić je dao gol i Kelnu za prolaz grupe, između ostalog.
                    U svakom slučaju se radi o jednoj od bitnijih poluga u timu koji je igrao grupe/izborio nokaut fazu i svakako ne postoji nijedan sportski razlog da tako bitan igrač bude prodat za 650k (?!).
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Postoji ljudski razlog šta ti misliš? Em da klub plati Čukaričkom, em da dečko uzme malo veći novac u karijeri i da se otisne u Evropske lige. To koliko ga ceniš kao igrača govori to što niti jednom nisi pomislio da se njemu ide nego da ga Zvezda ne želi. Pazi mene ne možeš prevariti znam ja da tebi nije do Srnića.

                      Ali da misliš da je tako dobar igrač ne bi mislio da je sve do Zvezde već bi pomislio da toliko dobar igrač želi da zaradi malo više i oseti miris Zapadne Evrope.

                      Comment


                      • Uskreno Srnic vredi vise od 650 hiljada. Poenta kod Srnica je sto trazi da igra u 11 i trazi dosta novca za sebe. U svakom slucaju on je idealan za nasu klupu. Dosta dugo je kod nas da nema tog opterecenja u vidu 40 posto za Cuku pa da decko ostane jos, ovako...

                        Comment


                        • Izgleda da se juri ovaj mali Degenek iz Australije, zanimljiv ali ne znam puno o njemu ako je neko pratio nek napise.

                          Comment


                          • Miloš Degenek, 1994, primarno centarhalf (zamena za L Taleka), može da igra i desnog beka. Kao relativno mlad igrač nije igrao za Australiju na Svetskom prvenstvu (bio je u ekipi/na klupi), bio je startni centarhalf Australije na dva prijateljska meča u martu (poraz 1-4 od Norveške i 0-0 sa Kolumbijom).

                            Ima zavidan pedigre, ja i dalje navijam za tandem centrahalfova: Vujadin Savić (kapiten) - Srđan Babić (svetski prvak iz 2015.).
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Ne znam da li taj Degenek ima i naše državljanstvo obzirom da je poreklom iz Srbije.

                              Ja bih iskreno pravio prostor Erakoviću, nek skuplja minute u domaćici, ali opet plašim se da bata Terza ne proda Savića nekome nakon kvalifikacija za evropske odiseje, pa da ostanemo na Babiću i Erakoviću.

                              Comment


                              • Ima Srpski pasos mislim da je on Srbin,bar pola mogao je da bira koliko se secam za koga ce igrati,najpoznatiji,po tome sto je bio sa nekom nasom dal ,pevacicom ili ,starletom,dok je pokusao u Nemackoj 2 ligi gde nije uspeo,stoper je pozicija... u sustini mislim da je to neka kombinacija ,tesko da on moze biti pojacanje,al mozda gresim,jer kod Miloja su mnogi proigrali,ako uopste i dodje

                                Comment

                                Working...
                                X