Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobar sa obe noge, može da igra na oba krila, ubacivanje u sredinu, brz, dobar finiš. Sigurno da je potencijal tu, mane su svakako tu, ne znam ih trenutno ali da ih nema igrao bi u Napoliju ne u Zvezdi. Upgrade svakako.

    U odnosu na Srnu. U odnosu na Radonju, tu su negde. Trenutno. S tim što Radonja postaje zver. Samo je Jevtović mnogo opasniji za gol i konstantniji. U Turskoj se nije naigrao ali to je Turska.

    Nije se ni Katai naigrao pre nas pa je silovao ovde sve redom i Ludogorec u kv.

    Ako se pažljivo sluša Milojev intervju sa Arene rekao je zašto domaći pre stranaca. Naveo je primer Muse koji se izgubio u Lesteru a vratio se u CSKa i opet kida. I Rikardinja. Neki igrači jednostavno teško proživljavaju adaptiranje.

    Traži igrače sa kojima je radio kao Nikola Stojiljković, Ben itd ili koje Kosan zna u dušu iz Vojvodine, Meleg, Babić ranije, Jovančića je hteo i dok je bio u Grčkoj.

    Ide se na proverene investicije i izbegava se mačka u džaku.

    Svi stranci su u ovom periodu skupi. Ukoliko iskoči nešto krajem avgusta verujem da ćemo pokupiti. Ako se bude išlo na stranca ide se na relativno skupo i jako pojačanje koje će provereno doneti kvalitet.

    Tako da dolasci Fibela, Edsona, Pačeka, Ruiza i Moučea su davno prošlo vreme za Zvezdu. Dok su tu Miloje i Kosan.
    Last edited by Cassius Clay; 23-06-18, 03:32.

    Comment


    • 11 ljutih cigana na terenu... Dobro i po koji slaninar ex slaninar.

      Comment


      • Comment


        • Ovaj me podseca na Evandra. Dobro izgleda. Lorenco

          Comment


          • Bio bi paklen, Ajaksova skola ali videcemo, kazu da je Lazar Rosic interesantan, Rasid Sumaila novi stoper.

            Comment


            • 25 godina, 6 nastupa za A tim Gane, igrao uglavnom po Kataru, brz je i moze biti dobar u paru sa Savicem ako se prilagodi.

              Comment


              • Obilazimo sa glavnim pojacanjima kao kisa oko Kragujevca.

                Comment


                • Odlaskom L Taleka tandem centrahalfova je Vujadin Savić (kapiten) - Srđan Babić (svetski prvak iz 2015, fenomenalna borbenost i požrtvovanje na utakmici koja je prelomila prolazak grupe u Evropi, pobeda u Kelnu, povreda glave i krvarenje ga nisu sprečili da bude jedan od ključnih igrača koji su sačuvali pobedu.).









                  Last edited by La Jugoslavia; 25-06-18, 09:37.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Sumaila pozajmica sa pravom otkupa. Bekap štoper i zamena za Frimponga. Startne štopere već imamo i doveli smo kapitalna pojačanja.

                    Neće više biti dolazaka(sem Zoran Popović golman Godoa), čekaće se druga polovina prelaznog roka. Sad su mnogo skuplji igrači nego u avgustu.

                    Imamo sjajan tim i odlična pojačanja.

                    Suptil gde bi ti na kojoj poziciji pojačanje?

                    Comment


                    • Ako dodje ova desetka, onda samo jos zamena za Pesica kada ovaj ode. MOze i pre odlaska, mislim da je odlazak Pesica izvestan.

                      Comment


                      • Pa Meleg je desetka. Druga se i ne traži. Traži se centralni veznjak tj tražio u vidu Čaušića. Da bi se igralo Koke Gabi Saul tj Čaušić Bakula Krstičić, levo Meleg iza špica, desno Ben i Stojiljković.

                        Ta opcija i opcija Meleg na 10. Pominjao se malo i Zdravko Kuzmanović.

                        A 10ka ne verujem da se tražila i da se traži. Za formaciju sa desetkom se računa na Melega.

                        Comment


                        • Pre Melega ,tu levu stranu ce da pokriva Radonjic ,jer tesko da ce da ga prodamo ,tek od januara 2019 smo jedini vlasnici njegovog ugovora (ako me dobro secanje sluzi ,znam da je od 2019 ,sad dal januar ili jul ,ali mislim da je januar) ,trenutno i Roma ima dobar procenat u slucaju prodaje ,a Radonjic je zlatna koka ,jos godinu dana rada sa Milojevicem (jos ako udjemo u ls ili le) i porasce mu cena ...

                          Comment


                          • Pa ne znam samo mislim da nećemo dovesti drugu desetku, sem u slučaju prodaje Radonjića gde će Meleg i Jevtović popunjavati levo krilo i levog second strikera.

                            Ovaj stranac što se pominje za 10 je mislim mazanje očiju javnosti jer sam ubedjen da neće doći kao ni Marin kao ni Giljerme.

                            Sad gledam hajlajts, siledžija neki kao Kanga. Ne treba nam ovo.
                            Last edited by Cassius Clay; 25-06-18, 15:53.

                            Comment


                            • A ovaj ofanzivac je neki Lorenco Ebesilo ,iskreno pojma nemam ko je doticni ni kakav je igrac ,osim sto igra u Apoel ..

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X