Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valensija odredila klauzulu 100m€ za Uroša Račića.

    https://twitter.com/valenciacf/statu...207417856?s=19
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Valencija kao u doba Rima, dosli do atlete koji nije gradjanin Rima pa ga reklamiraju za Koloseum. Industrija je cudo. Lep je manir Zvezde da vraca svoju decu Causic. Nemam nikakvu predstavu sta bi on mogao da donese. Znaci sve pare na stopera pa kad se utopi Silja ofanziva na spica.

      Comment


      • Čaušić je fantastičan, ekstra pojačanje, može da se uporedi sa Krstičićem, kreator koji dosta radi.

        Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Originally posted by La Jugoslavia View Post
          Čaušić je fantastičan, ekstra pojačanje, može da se uporedi sa Krstičićem, kreator koji dosta radi.

          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
          Добар опис. Зато и мислим да Крле одлази до 31.8. и да је Чаушић замена за њега.

          Comment


          • Bio je kapiten mlade reprezentacije koja je u Kadizu izbacila nepobedivu Španiju (Saul, Isco, Morata & co).
            Selektor Radovan Ćurčić, sredina terena Čaušić-Jojić-Brašanac, krila Srnić-Kostić, centarfor Pešić, desni bek Stojković, centarhalf Veljković, golman Dmitrović. Moćan tim.

            Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Dobar je Causic bio i standardan u Rusiji prosle sezone, tri gola ali secam se da nas je proslo leto ispalio, ali ako potpise zadovoljan sam. Plus ga je Miloje trenirao u omladincima

              Comment


              • Prodadosmo Ping ponga za 300k Mađarima.

                Čaušić mi nije nekako tip igrača Nenad Krstičić, ali ajde.....

                Krstičić nam je daleko najbolji igrač, realno je da ga prodamo za cirke 7 miliona nekom Nemcu.

                Comment


                • Causic jeste naslednik Krsticica ali tek od sledece ili one tamo sezone. Dolazak Causica ne podrazumeva odlazak Krsticica do kraja prelaznog roka.

                  Comment


                  • Cak iako dodje Causic sigurno nece ostati duze od sezone ili sezone i po...

                    Comment


                    • 30%
                      http://www.mozzartsport.com/fudbal/v...-koliko/297964
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Pavkov je za Radnički dao preko dvadeset golova, malo kome bi to pošlo za rukom van Zvezde i Partizana. Pavkov je veliki centarfor koji ima potencijal Harija Kejna ili Darka Kovačevića i bila bi velika šteta da ode.

                        Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                          Pavkov je za Radnički dao preko dvadeset golova, malo kome bi to pošlo za rukom van Zvezde i Partizana. Pavkov je veliki centarfor koji ima potencijal Harija Kejna ili Darka Kovačevića i bila bi velika šteta da ode.

                          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                          Ja baš htedoh da napišem da je isti Hari Kejn, odnosno da tek liči ali će biti. Svašta

                          Comment


                          • Екипа је на Златибору, Стоиљко стигао. У питању је позајмица са позамашном откупном клаузулом.

                            Comment


                            • Za zapisnik, 30% od profita "ide" Radnickom.

                              Ne znam, Pavkov mi je klasicna drvna gradja,tehnike i brzine bez. Nema on kvalitet (trenutno) za Cz.

                              Comment


                              • Originally posted by John Dies at the End View Post
                                Za zapisnik, 30% od profita "ide" Radnickom.

                                Ne znam, Pavkov mi je klasicna drvna gradja,tehnike i brzine bez. Nema on kvalitet (trenutno) za Cz.
                                ...a gledao si ga na utakmica 0 ...
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X