Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav ima njuh za gol, odličan. Videlo se jedna situacija kad je neko glavom ka golu Voše loptu skrenuo on ko osica odmah krenuo. I uopšte nije fizički slab. Jovančić iz Voše vrv naš budući igrač, dobro je izneo loptu par puta i sačuvao.

    Jovelja će po meni dogodine ako nastavi da napreduje doći i do startnog špica. Kad ga Vladan ukalupi do sledećeg marta, dok jakne još malo, ubija sa obe noge, lepo se kreće.

    Gobelia pokazuje da ima dobru asistenciju sve češće, lepa lopta Račića za Gobelju.

    Bravo za Radonju za poteze zbog toga se pre išlo na stadion. Najlakše je biti alibi igrač. A najteže majstor. Ali d bi bio majstor moraš i na tekmama da ševiš.

    Comment


    • Ako sam dobro izracunao, a jesam , pobedom u sledecem kolu izjednacicemo se sa MC, i to sa utakmicom manje

      Comment


      • Jovančić 2+1.



        Ovo je zamena za Donalda, znači klupa. Bakula je starter. Verovatno i Račić odlazi. Račić se popravio bolji je već sad od Jovančića ali razuman potez. Pogotovo jer ga Vladan želeo još ranije u Grčkoj.
        Last edited by Cassius Clay; 14-05-18, 18:12.

        Comment


        • Ти си Уроше већ урачунао да Крстичић остаје.
          Шта ћемо са Аџићем?

          Comment


          • Kratičić ostaje 300%. Do kraja kvalifikacija bar. Posle ćemo videti, i njega smo doveli na kraju kvalifikacija prošlih. Ali koliko znam on želi da ostane sem u slučaju neke super ponude.

            Adžić kako prenosi RSB upravo sam pročitao vest, odjebao nas. Tj Rajo. I to najbolje uslove moguće.

            Kad je poslednji put igrač došao direktno iz Vojvodine u Zvezdu? Ja se ne sećam.

            http://redstarbelgrade.rs/otkrivamo-...adinac-zvezde/
            Last edited by Cassius Clay; 14-05-18, 18:16.

            Comment


            • Видео сам какве смо му услове нудили.Ако је оно истина, мени је много.И опет неће.

              Ко је задњи директ из Војводине?Игор Богдановић 2002.

              Comment


              • Pa što ne bi bila istina. Ljudi imaju neku sumnju prema tom RSB, ja više verujem njima nego nekim dnevnim novinama. Demantovaće ako nije istina. A i ne bi se igrali sa Rajom da se puštaju u etar uslovi koji su mu kao obezbedjeni a nije bilo takve ponude.

                Comment


                • U idealnom timu Superlige Srbije u sezoni 2017/18 našla su se čak petorica naših fudbalera Aleksandar Pešić, Filip Stojković, Vujadin Savić, Nenad Krstičić i Nemanja Radonjić, kao i trener Vladan Milojević.

                  Borjan?

                  Rodic?

                  LTalek?

                  Comment


                  • Veliki je rizik Miloje preuzeo produzenjem ugovora. Ako ne prodje kvalifikacije rasprodace mu sve i ostaje da se muči po domaćim njivama sa uglavnom drugopozivcima. A biće i namazan govnima od svih jer nije uspeo “da nas uvede tamo gde nam je mesto”. Ako pak opet udje u grupe bilo kog takmicenja ulazi u legendu. Svaka mu čast, doneo je onako ljudski odluku srcem a ne glavom. Samo ja Terzicu ne verujem ništa i mislim da bi prodao svih 11 startera ako bi dobio dobre ponude. I dalje smo mi daleko od ozbiljnog fudbalskog kluba kako bi mi to želeli a i kakav smo zaslužili. Ipak je nas FK i dalje trgovačko društvo za preprodaju, ove sezone uspešnije nego obično ali i dalje samo trgovačko društvo.

                    Comment


                    • Ništa predložiću vas koji mislite da smo trgovačko društvo da vodite klub i date novac da svake godine ostaju svi igrači. Ili da nadjete investitore.

                      Da li vi ljudi shvatate da živite u neokomunističkoj zemlji gde ništa nije u privatnom vlasništvu i konstantno poredite našu ligu sa inostranim.

                      Košarka je izuzetak jer je tradicionalno igramo dobro kao Brazilci fudbal. I to su Brazilci bili još bolji kad su bili siromašniji. Lopta u ruke i napolje, tamo svi igraju fudbal ovde svi basket. Igra se i fudbal možda i više ali srpska škola košarke je jedna od najstarijih i najboljih. Fudbalska očigledno nije.

                      Zato ne vidim čemu taj pesimizam.

                      Comment


                      • Originally posted by Дијаз View Post
                        Видео сам какве смо му услове нудили.Ако је оно истина, мени је много.И опет неће.

                        Ко је задњи директ из Војводине?Игор Богдановић 2002.
                        Nije direkt, čoveku istie ugovor na leto, dolazi kao free agent.

                        Pas Račića za Gobeljića kod drugog gola Zvezde u NS dokaz klase momka, hirurški precizno. Pa nisu ludi ovi u Italiji.....

                        Comment


                        • @SiniM
                          Da, baš tako. Ovi što su sada po klubovima su bukvalno najgora moguća opcija, neko ko je rukom biran sa dna septičke jame kao najgori i postavljen direktno na čelo kluba. O razlozima zašto je to tako manje više je jasno svima osim ako nisu na intelektualnom nivou veverice ili amebe.

                          Idealna situacija bi bila da neko ko hoće da uđe u klub, uđe sa novcem obezbeđenim za takmičenje na najvišem nivou, a ne da tera klub da jede sam sebe prodajom najboljeg i najvrednijeg što je u tom klubu.
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Kratičić ostaje 300%. Do kraja kvalifikacija bar. Posle ćemo videti, i njega smo doveli na kraju kvalifikacija prošlih. Ali koliko znam on želi da ostane sem u slučaju neke super ponude.

                            Adžić kako prenosi RSB upravo sam pročitao vest, odjebao nas. Tj Rajo. I to najbolje uslove moguće.

                            Kad je poslednji put igrač došao direktno iz Vojvodine u Zvezdu? Ja se ne sećam.

                            http://redstarbelgrade.rs/otkrivamo-...adinac-zvezde/
                            Ima i druga strana medalje

                            http://mondo.rs/a1104096/Sport/Fudba...-suprotno.html

                            Comment


                            • Pa sad, sve je moguće. Verovatno zajedno prave priču, neće biti sukoba nikada na relaciji Rajo i Terza. Nego prave dramu zbog nečega. A i Adža matori je debil iskreno.

                              Comment


                              • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                                @SiniM
                                Da, baš tako. Ovi što su sada po klubovima su bukvalno najgora moguća opcija, neko ko je rukom biran sa dna septičke jame kao najgori i postavljen direktno na čelo kluba. O razlozima zašto je to tako manje više je jasno svima osim ako nisu na intelektualnom nivou veverice ili amebe.

                                Idealna situacija bi bila da neko ko hoće da uđe u klub, uđe sa novcem obezbeđenim za takmičenje na najvišem nivou, a ne da tera klub da jede sam sebe prodajom najboljeg i najvrednijeg što je u tom klubu.
                                Fudbalski klubovi u Srbiji su jedina preostala privredna grana koja nije privatizovana ili podrzavljena već ostavljena kao nekada drustvena preduzeća suštinski bez vlasnika. E to je super priča za sav taj šljam koji je tu da pokrade šta može, a ima dosta da se pokrade jer je fudbal izuzetno profitabilan biznis. Naravno dobaci se deo zastitnicima iz redova politike/kriminala/policije i svi zadovoljni.
                                Ova priča sa Adzicem nema nikakve veze sa interesima samog kluba već je sukob negde oko podele para koje neće ući u klub ili će odmah po ulasku još brze izaći za neke “troškove” i njihove talove. Naravno svake godine nam objašnjavaju da su morali da prodaju najbolje igrače kako bi klub preživeo samo nikako da nam objasne gde idu te silne pare i koliko kosta to preživljavanje.
                                A sve ovo je velika šteta jer mi koji Zvezdu volimo smo svesni da može mnogo bolje i da zaslužujemo mnogo bolje. Veliki je Zvezda klub, i to ne samo zbog Barija već zbog cele istorije, navijača, bivsih igrača, predsednika.... i sada neki Terzić nama objašnjava da je teško protiv nekakvih Kairata, bate borisova... i sl. Pa ja kada sam bio klinac i počinjao da navijam za Zvezdu za pola tih klubova nisam ni čuo ni znao da postoje.

                                Comment

                                Working...
                                X