Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prosek se odnosio na igre koje je pruzao tokom ove sezone (u vecini slucajeva ) . Ako si procitao na nekoj od prethodnih strana , napisao sam da je Adzic jako talentovan, ali da je mora mnogo da radi i da napreduje da bi taj njegov talenat konkretizovao. Dapace , ja sam za produzetak ugovora sa njim, ali bez uslovljavanja .

    Uh, oko Radonjica se nikako necemo sloziti On je dve godine stariji od Adzica, i sve je do njega. Bukvalno nema granica sto se napretka tice. Po meni, takticki i tehnicki jedan od najboljih igraca Cz. Brz i odlican sa loptom (pri punom sprintu )

    Ono sto je evidentno je da su svi igraci napredovali kako je sezona odmicala. I svi su imali svoju (ne malu ) ulogu u osvajanju titule i evropi.

    I, nadam se, tj imam osecaj za filing da ce tim biti jaci od prethodne sezone.

    Comment


    • Аџић је већи потенцијал од Радоњића, ал кад би се зајебавали.

      Comment


      • Originally posted by John Dies at the End View Post
        Adzic svojim kvalitetom nije odskakao ni u JSL, u vecini utakmica je bio suvi prosek, jos uvek je takticki ne disciplinovan ... I nije istina da nije imao minuta , velika greska bi bila odlazak preko . Produzetak ugovora i jos godina u Cz gde ce dobiti jos vise minuta i utakmica u nogama . Ovako, jos jedan talenat koji ce tesko uspeti preko, pre svega jer je on u godinama u kojim mora da igra i da puni doprinos (tj smatra se da je formiran igrac ), za razliku od Ilica.

        Da dodam , ako se za malog nudi 1-1.5M evrica, poslati ga sa sve masnicom oko vrata ,a stetocine tatu i radojicu odjebati expresno, pa neka ucenjuju belgijance ili skote sa minutazom . Ipak mislim da je sve ov standardno dizanje cene i podizanje reputacije narucenim textovima.
        Slažem se da će vrlo verovatno propasti ako ode preko već sad tipa Veljko Simić, pa onaj štoper Milovanović, pa onaj zadnji vezni kapiten mlađih selekcija, ima ih sijaset iz te jedne generacije koja je cela zapucala odmah preko.

        Iz naše lige su odlazili talenti koji su se daleko više izgradili kao takvi na poziciji Adžića pa su propali, prvi na pamet mi pada naše potencijalno pojačanje Čavrić koji je završio na kraju u Slovanu i tamo zna da krene mečeve sa klupe, a za njim i srpski El Šaravi, Dražić.

        Adžić vs Radonjić.....više mi se dopada Adžinjo, tj. deluje mi da će biti kompletniji fudbaler od prvog ako se bude pravilno razvijao. Stvar ukusa....

        Comment


        • Adžić vs. Radonjić .. ne bih poredio, Radonja je prebrz za sve, munja, ali Adža ima mnogo više kreacije, i fudbalskog mozga, fazon Boško Janković ali srećom mirnije glave od Boška. Voleo bih da je u rotaciji još koju godinu, ali šteta što je Rajin mali. (e moj Ivane )

          Ne zapinjati previše oko štopera, nije Mitrović Pujol, uostalom imamo Babića, koga smo platili silne novce, sa Vujadinom cool tandem a tu je i Pingpong + Eraković.
          Dobar posao je zameniti Račića Jovančićem i sve snage usmeriti na novog Boaćka!

          Sutra 17h @NS

          Comment


          • https://www.buildlineup.com/shared/5...8c092e24ab4423

            https://www.buildlineup.com/shared/5...8c092e24ab4425

            Smorio se

            Comment


            • Borjan,
              Gobeljić, Le Talek, Frimpong, Rodić,
              Račić, Krstičić,
              L. Ilić, Radonjić, Ben,
              Joveljić.

              Pošto je na prodaju (navali narode) daj da izbriljira danas Uroš sa golom i asistom npr.

              Comment


              • Klupa:

                Supić, Stojković, Hajdin, Donald, Milijaš, Milić, Srnić.

                Svidja mi se sastav

                Comment


                • Radonjic ce biti udarna igla tima u kvalifikacijama.

                  Comment


                  • Sad sam za to da Radonja ostane i dogodine, opustio se. Isto sam za to da dodje Filip Djordjevic i da prodaje fore Joveljiću. Dečko će biti jebena zver.

                    Lepa overa jubilarne 30. titule Fk Crvena Zvezda.

                    Comment


                    • Samo da Roma ne poludi oko Radonje, njihov je još godinu dana..
                      Gobeljić je i definitivno najbolji 12. igrač ove sezone!

                      Comment


                      • Nema tu Roma, on je Romin kao Hames Realov. Završeno je tu sa Romom ali problem je % ugovora, to nam ne ide na ruku nikako. Ne interesuje on Romu. Nego. nešto od 2019. će biti 90% naš tako nešto ne sećam se.

                        Comment


                        • Lepa pobeda, najdraza titula radni naslov Dzabe Tolike Sume, elem gorak ukus su vesti koje stizu oko Adzica, izgleda da nekom iz Kokezino-naprednjacke struje ne odgovara ova situacija oko sampiona i pokusace na sve nacine naredne sezone da uzmu titulu, na nama je kao i do sada sami, sa sopstvenom snagom i voljom da se izborimo na terenu, ipak oni imaju tri titule van terena. dve dodelio Sud sto se nikad nije desilo u sportu jednu uzeli nakon sto je prekinuto prvenstvo 1999 godine, veliki je plus Milojevic i nadam se da ce on i dalje drzati konce u svojim rukama. Napred 19 maj proslavaaa

                          Comment


                          • Inace bilo bi lepo da i omladinci uzmu titulu tamo ima jos tri kola a jure nas Brodarac i Partizan.

                            Comment


                            • Nema ovo sad veze sa naprednjacima nego sa Adžom i Rajom. Rajo ko Rajo gleda svoj interes, a njegov interes je da uzme keš na malom i podeli sa njegovim ćalom.

                              Comment


                              • Какав је мајстор Радоњић. Јовељић је морао раније да добије шансу. Није било потребе да се чека да се шампионат реши. Очекујем следеће сезоне 10 голова од њега.

                                Comment

                                Working...
                                X