Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Није то од скоро.Нису задовољни минутажом малог.Имамо већ Бена и Радоњића, планирамо Јевтовића, мали би поново био резерва.

    Comment


    • Od druga. Čak se priča da smo dali jaku ponudu Giljermeu za naše uslove u smoslu plate. Brajko neka napiše nešto više o njemu ako zna, mada ne znam koliko se naigrao u Seria A. Kažu da je top, što je najbolje ima iskstvo iz Legije.

      Comment


      • Гиљерме
        https://www.youtube.com/watch?v=MyEd7NJgDQ0
        https://www.youtube.com/watch?v=oN1mhvzPVec

        Озбиљно се разматра Стефан Митровић.

        Comment


        • Naći zamenu za DLT će biti vrlo teško i tu nas očekuju neka rešenja kao sto je Stefan Mitrović ili nešto slično jer za stranca neće biti mesta a ni para. Prava imena tj imena primarnih meta u ovom prelaznom roku još nismo čuli. Tu pre svega mislim na špica i prednjeg veznog.

          Comment


          • Vidim da je Giljerme dao dva gola za 6 mečeva u Seriji A, al ga nisam nešto zapazio pogotovo jer, pazi, ko će gledati Benevento. Pre sam za kombinacije Đuričić, Meleg ili tako nešto neko opet dovoditi nekog Brazilca ala Rikardinjo.

            Stefan Mitrović ? Katastrofa blago rečeno.....bolje probati sa Vukašinom Jovanović, ako ništa mlađi je, možemo ga vratiti na put na kom je bio pre sezone i po. Naravno Nemanja Milunović je premija, pravi potez.

            Comment


            • Comment


              • Mitrovic za nase uslove vrlo vrlo dobar stoper, 15 meceva za repku ima reputaciju vecu nego npr Vujke Savic i plus je bio nas igrac u mladjim kategorijama, bilo bi lepo dovesti ga.

                Comment


                • On bese nije prosao preglede u Francuskoj? Ako je fizicki zdrav, sto da ne...

                  Comment


                  • Odigrao je u Gentu u zadnjih godinu ipo dana 46 utakmica i dva gola dao, u ritmu je , ako uspemo da se dogovorimo veliko pojacanje.

                    Comment


                    • Митровић је јуче био у клубу.Талека тражи Монпеље.

                      Comment


                      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                        Odigrao je u Gentu u zadnjih godinu ipo dana 46 utakmica i dva gola dao, u ritmu je , ako uspemo da se dogovorimo veliko pojacanje.
                        A na koju foru ce ga pustiti za dzabe ili za par stotina hiljada evra, posto mi vise i nemamo?

                        Comment


                        • Mi najbolje prodjemo kad platimo obeštećenje, ovako na ruke nas na kraju skuplje ispadne.

                          Comment


                          • Kiksara je Mitrović kakve nema, baš onako prevara od štopera. Al ajde.....nek nam je Bog u pomoći. Uporedi ga neko sa Vujadinom, Vujadin igra srcem, gine, tako nadoknađuje neke nedostatke bar kad je igranje u Zvezdi u pitanju.

                            Što se Adžinja tiče, ako ne potpiše propas epohalnih razmera.

                            Comment


                            • Adzic svojim kvalitetom nije odskakao ni u JSL, u vecini utakmica je bio suvi prosek, jos uvek je takticki ne disciplinovan ... I nije istina da nije imao minuta , velika greska bi bila odlazak preko . Produzetak ugovora i jos godina u Cz gde ce dobiti jos vise minuta i utakmica u nogama . Ovako, jos jedan talenat koji ce tesko uspeti preko, pre svega jer je on u godinama u kojim mora da igra i da puni doprinos (tj smatra se da je formiran igrac ), za razliku od Ilica.

                              Da dodam , ako se za malog nudi 1-1.5M evrica, poslati ga sa sve masnicom oko vrata ,a stetocine tatu i radojicu odjebati expresno, pa neka ucenjuju belgijance ili skote sa minutazom . Ipak mislim da je sve ov standardno dizanje cene i podizanje reputacije narucenim textovima.
                              Last edited by Ja Civi; 12-05-18, 13:26.

                              Comment


                              • Prvo Raja je nemoguće odjebati iz 1001 razloga, drugo, Adžić je veći potencijal od Radonjića i nije uopšte prosek, nedovoljno je igrao samo iz razloga loše defanzive. Klub ne treba da se povinuje zahtevima za sigunrom minutažom. Najbolja opcija je prodaja. Ako ostane kao starter posle svega, pada nam hemija.

                                Ako ne žele ne žele, ne može tu klub ništa.

                                Comment

                                Working...
                                X