Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slažem se za Stojiljkovića, dobri moj Vlatere. Što se mene tiče Miloje ako odluči da vrati Kangu pozdravio bih. Šta god da odluči slažem se.

    Poslednja dva roka su odradjena dobro, nismo krivi što je neka pojačanja Grof promašio, generalno jedna od boljih uprava. Namire i sebe i trenera.

    Primetio sam jednu stvar, a ne znam zašto je to tako. Ne kažem da ne treba da bude. A to je da svi kao prvog napadača zamišljaju klasičnog razbijača koji pre svega dobro gradi loptu. Verovatno bi tako trebalo da izgleda prvi napadač, ali postoje i timovi sa manje fizički dominantnim napadačima koji bolje čitaju prostor, brži su i tehnički potlovaniji.

    Pukki nije klasičan napadač koliko sam ispratio, tako da ne znam koliko bi se uklopio u naše želje.

    Dijaz, u najboljoj smo situaciji u proteklih 10 god, nema mesta pesimizmu. Vladan je sigurno ostao uz neke garancije što se tiče dolazaka.

    Comment


    • Mi vec imamo igrace koji dobro citaju prostor, tehnicki su odlicni i brzi. Doduse ne igraju klasicne napadaci (Ben, Radonjic i donekle Adzic ), ali mogu da pokriju tu poziciju , tako da nam je potreban i jedan napadac drugacijih karakteristika ("razbijac)

      Comment


      • Mnogo se bolje kreće i napada prostor Luka Adžić, mnogo je više na drugoj stativi, nego Radonjić. Radonjić ima dosta segmenata za napredak. Kao i Luka, samo je Luka. Pre svega defanzivno.

        Comment


        • Naravno da ce forumaska, ciganska populacija naci zamerku svakom igracu koji ce se dovoditi u vezu sa Zvezdom pred prelazni rok, ali najvaznije je da selekcija ide preko trenera i putem koji je on zamislio.
          Bice mnogo pisanija po medijima, lazi i placenih tekstova, to nije novost.

          Poenta je da Milojevic pripremi prelazni rok i, realno i posveceno kako to ocekujem, pripremi teren za jacanje ekipe. Zvezda nije u situaciji da dodvodi "vrhunske" strance, osim ako nisu price kao u slucaju Boacija, Donalda ili Kange (svaki od njih ima svoju pozadinu), ali zato sa domacim povratnicima kojima Vladan veruje i vidi ih delom ekipe - moze biti pun pogodak, jer imamo iskustvo ove sezone.
          Zato bez avansnog pljuvanja, mislim da je Milojevic sa svojim saradnicima zasluzio punu podrsku navijaca!

          Comment


          • Sad čitam na RSB da je Miloje tražio ostanak kompletne odbrane i golmana, sem LTL, ostanak Krstičića, Bakule i Bena.

            Radonju i Pešića, Račića prodajemo.

            Sva ona imena domaća su u igri, a od stranaca jedino Giljerme, mislim da je to onaj iz Beneventa.

            Comment


            • Spominje se i Zdravko Kuzmanović, njega bih izbegao. Mislim kontam ja da idemo po instant rezultat, svim silama na LŠ, ali... Prevelik bi bio pritisak javnosti kad bi došli Kuzmanović i Marin. Još Filip Djordjević, previše. Vrh su to igrači, ali prevelik rizik. Možda jednog od te trojice.

              Gajić iz Bordoa je zamena za Žuleta ako stigne top ponuda. Mnogi kažu da je verovatno i jači igrač od Stojkovića.

              Medojević je u igri takodje. Kaže onaj selektor na RSB da su Meleg i Stojiljković gotovo završeni, da je Djordjević blizu povratka, a da jurimo Kuzmanovića. Jovančić iz Voše dolazi. Jbt koliko igrača.

              http://redstarbelgrade.rs/rsb-saznaj...lizi-marakani/
              Last edited by Cassius Clay; 09-05-18, 10:58.

              Comment


              • Ako kaze Selektor sa RSB, znaj da 90% se to nece desiti

                Lik je najavio RAULA kao pojacanje pre par sezona... On sluzi da lozi masu i da objavi ono sto mu gazda Terza kaze
                Ono sto ne objavi retardirana Balerina, to objavi selektor

                Comment


                • Moguće, ja pomislih oni znaju nešto. RSB kad objavi, pogodi po neko ime. Al pogodimo i mi ovde, kad čitamo u novinama pa licitiramo sve što nam padne na pamet.

                  A za Raula hahaha nisam znao.

                  Comment


                  • Mene svake godine (2x) boli glava od licitiranja imenima, i samog prelaznog roka! Gađaju se i frljaju igračima burek novinari, a ostvari se 1-5% .. od mene klikTova neeće imati! Uostalom, Milojev potpis mi je dovoljan za sada, ostalo su slatke muke + dve preostale tekme.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Moguće, ja pomislih oni znaju nešto. RSB kad objavi, pogodi po neko ime. Al pogodimo i mi ovde, kad čitamo u novinama pa licitiramo sve što nam padne na pamet.

                      A za Raula hahaha nisam znao.
                      Погоди и кока понеко зрно.

                      Comment


                      • Bilo bi lepo ovako svake sezone, mi u ligu sampiona Partizan u Surdulicu, od pogodaka pre svega sa strancima zavisi i tim i odbrana titule.

                        Comment


                        • Super je i sada tim, ima i glavu i rep.

                          Za Radonjića sam ubeđen da neće ići dok se ne završi saga oko Lige Šampiona, klasika naš prelazni rok.

                          Što se napred licenciranih tiče ovako - Kuzmanović je pitanje da li nam treba pored Krstičića i Bakule, Filip Đorđević nije igrao fudbal celu sezonu zbog povrede pitanje je koliko će on moći da doprinese i na šta će ličiti.

                          Marko Marin ? I on je prošlo vreme, ne verujem da će doći, ali bolje da se izgruva neki Adžić na kome će moći da se uzme keš lova nego da se daje silna plata Marinu večitom talentu.

                          Gajić je prava stvar, takođe meni nerealna priča da će se realizovati, a ako Žule i ostane nekako i ne bih voleo da se realizuje jer me je svojim partijama poprilično kupio ove godine.

                          Comment


                          • Ми ћемо без 3-4 играча бити неупоредиво гора екипа.Крстичић, Лтл, Радоњић, Пешић.Све ће их офкан продати.После ћемо да се чешемо.

                            Comment


                            • @Brajkula

                              Ništa bez stabilnosti.
                              Uspeh u Ligi Evrope su doneli:
                              - golman Borjan
                              - centarhalfovi Savić-L Talek
                              - bekovi Stojković-Rodić
                              - sredina terena Donald-Krstičić-Kanga
                              - krila Srnić-Radonjić
                              - centarfor Boakye

                              To se ne dira, ako hoćeš da ponoviš. Kanga i Boakye odavno prošlost, L Taleku i Donaldu nije ponuđeno produženje, ko zna šta će biti sa ostalima.
                              Uglavnom, sprema se recept za propast. Stabilnost je ključ, ne možeš da očekuješ ništa bez stabilnosti.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Kako znad da LTaleku I Donaldu nije ponudjeno produzenje ugovora. Naprotiv. Nudjeni su im novi ugovori, oni su odbili uz obrazlozenje da zele da potraze unosniji ugovor u inostranstvu . I sami su isticali to vise puta.

                                Pravi potez je napravljen time sto nisu prodati u januaru za neku sicu, jer su bili izuzetno bitan faktor u igri i osvajanju titule. Da je bilo malo vise hrabrosti i znanja mogao je pasti i CSKA.

                                U situaciji u kakvoj smo trenutno (na svim nivoima ), neminovno je da igraci odlaze u bolje lige i/ili platezno bolje klubove. U takvim situacijama ,ja ih i ne bi zadrzavao.

                                Evidentno je da je MIlojevic dobio odredjene garancije oko ostanka kostura tima, sta, kako i ko ce otici, videcemo uskoro.

                                Borjan-Rodic-Savic-Ltalek-Jovicic-Krsticic-Radonjic-Ben (i eventualno Stojkovic ), to bi po meni bila idealna polazna osnova za pocetak kvalifikacija.

                                Comment

                                Working...
                                X