Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veliki majstor Luka Adžić. Dajte detetu Kangin ugovor, nema greške.

    Comment


    • Carsija prica da je tatin sin blizu potpisivanja novog ugovora. Sasvim zasluzeno.

      Jedan od igraca kod koga je najocigledniji primer napretka i igrama u prvom i drugom delu sezone.

      P.S: Mi smo polako poceli da se spremamo za utakmicu i proslavu titule

      Comment


      • Daj Bože da potpiše, momak nam je najmoderniji fudbaler u ekipi, jedino da malo zapne ka pozadi, ali to je stvar discipline, lako se da namestiti.

        Posprdao se 45 minuta sa Čukom, uneo dečko preokret pokazao da je za Srnića Kristijano Ronaldo lično.

        Meni lično već sada bolji fudbaler od Radonjića. Jedino što Radonjić ima ispred njega je činjenica da je za nijansu brži. Adžić je bolji tehničar, bolji dribler, ima bolji prekid......ludilo igrač, baš sam oduševljen njegovom jučerašnjom partijom. Svaka mu dala.

        Comment


        • Аџић и Радоња,прави тандем по страни а унутра Пешић. Надам се да ће тако почети Владо и у Крушевцу. Везни ред са Бакулом,Крстичићем и Беном.

          Па да славимо у недељу,негде око 18ч и званично
          Сутра брзо долази - треба човек постати
          Нестали су кодекси, остали су комплекси
          Победе су порази, а исходи су потресни!

          Comment


          • Comment


            • Comment


              • FK Crvena zvezda kaznjena utakmicom bez publike zbog divljanja partizanovih navijaca ( nije naglaseno koje od 3-4 frakcije ). Zakodje morace da izdvoji i 1200000 tisuca dinara .

                Komšije, iako su vinovnici huliganskih ispada ( da ne opisujem detaljno, sve smo videli ) kaznjeni sa 1M dinara.

                Vidimo se u nedelju na stadionu pod Bagdalom

                Comment


                • Pavkov 21 gol, od toga dva Partizanu, Pesa 24, Boaci 15.. Dominacija, kakva sezona za nas najveci klub, titula se vraca..

                  Comment


                  • #ebem ih bezbrazne... Miskovicu pip##pip ... ponovo duplirali cenu karte za utakmicu sa CZ .

                    Comment


                    • Ako je za utehu, Džomba je pre 10ak godina prodavao nama karte za 1500rsd, za gostovanje u Kuli, tako da je Miškovih 400 kinti prihvatljivo za meč za titulu..

                      Comment


                      • Kangiša ga uvali sa tačke za 1:1 u 28'...
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Spremili smo se. Vreme je za pokret, stadion i proslava titule

                          Comment


                          • Originally posted by John Dies at the End View Post
                            Spremili smo se. Vreme je za pokret, stadion i proslava titule
                            Ti si lokalpatriota samo protiv Meraklija?
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Ti si lokalpatriota samo protiv Meraklija?
                              Vreme je da izađeš iz ormara - priznaj lepo da navijaš za Zvezdu gde god se spomene ti potrčiš da prokomentarišeš.

                              Comment


                              • Gazdu Kronosa je uvek pratila priča da je pritajeno "naš" .. pitajte ga za koga mu ćera navija?

                                .. još jedna pobeda i titula!

                                Comment

                                Working...
                                X