Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aleksic? Jel to onaj iz Vojvodine? Ja nisam cula za njega sto godina.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      pojačanje
      Danijel Aleksić je ofanzivna varijanta Nenada Milijaša. Leva noga za respekt, pogađa redovno. Ben, Srnić, Ilić, Adžić odlično igraju ove sezone. Danijel Aleksić? Od Bena nije bolji (Ben se upravo ističe na toj poziciji oko Pešića i sa golovima, a posebno u saradnji u igri i asistencijama), ali može biti koristan za rotaciju, mada meni mnogo bolje deluje Meleg, ako je on uopšte opcija da se dovede.
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Originally posted by Cristina1971 View Post
        Aleksic? Jel to onaj iz Vojvodine? Ja nisam cula za njega sto godina.
        Smuca se po Evropi, bio je jedno vreme i u Francuskoj.

        Originally posted by La Jugoslavia View Post
        Danijel Aleksić je ofanzivna varijanta Nenada Milijaša. Leva noga za respekt, pogađa redovno. Ben, Srnić, Ilić, Adžić odlično igraju ove sezone. Danijel Aleksić? Od Bena nije bolji (Ben se upravo ističe na toj poziciji oko Pešića i sa golovima, a posebno u saradnji u igri i asistencijama), ali može biti koristan za rotaciju, mada meni mnogo bolje deluje Meleg, ako je on uopšte opcija da se dovede.
        Može Meleg pre Aleksića.

        Odličan je i Ben, eto njega sam smetnuo sa uma, samo što sam ja ubeđen da oni Aleksića vide u ulozi plejmejkera, što on meni nikako nije.

        Jedino mi žao Adžića malog, prevelik potencijal vidi se, ali će ga satreti, molim Boga da dečko uopšte produži ugovor na leto sa nama.

        Comment


        • Adžić je odličan, ali je za mene pravo otkrovenje Ilić.
          Da je sreće, kao što je nema, taj mali bi deceniju nosio dres i dostigao bi status Pižona npr.
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • @ Ilić(i) .. nisu blesavi ovi iz City-a pa pazarili dečicu od 16 leta. Adžić je brža i mlađa verzija Kataija, ali nažalost ne koristimo ga ni 30% a ide neka priča da je to tako zbog tatka & menadžera.

            Comment


            • Originally posted by Constantin View Post
              Ništa posebno. Miroljubivi X, ali mami kvota 10,00 na Radnički....
              Igra Panjkov, mozes da pokusas.

              @Adzic ... imamo Radonjica na njegovom mestu, i u prvim utakmicama se nije pokazao u najboljem svetlu, sto je i razumljivo s' obzirom i na godine i iskustvo. Kako je sezona odmicala i Adzic je pokazivao sve bolje partije (gleposti su da nije dobijao sansu kao sto je rpicao radojica ).

              Za ocekivati je da u ovih preostalih (koliko ? ) kola dobije jos vise minuta. Po nekim najavama produzce ugovor.

              Comment


              • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                Adžić je odličan, ali je za mene pravo otkrovenje Ilić.
                Da je sreće, kao što je nema, taj mali bi deceniju nosio dres i dostigao bi status Pižona npr.
                Nemoj ni u sali da poredis bilo kog klinca sa Pizonom...nije u redu prema jednom od najvecih nasih igraca ikada...

                Comment


                • Jedan od potencijalnih pojacanja u spicu je Filip Djordjevic, vrlo veliko pojacanje , mada za mene je vaznije da se produzi ugovor sa Adzicem i Milojem, Adzicu istice za 6 meseci.

                  Comment


                  • Originally posted by Klaymen View Post
                    Igra Panjkov, mozes da pokusas.

                    .
                    A sad je Panjkov....kad je dao gol Partizanu bio je Pavkov. ???
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Originally posted by Klaymen View Post
                      Igra Panjkov, mozes da pokusas.

                      @Adzic ... imamo Radonjica na njegovom mestu, i u prvim utakmicama se nije pokazao u najboljem svetlu, sto je i razumljivo s' obzirom i na godine i iskustvo. Kako je sezona odmicala i Adzic je pokazivao sve bolje partije (gleposti su da nije dobijao sansu kao sto je rpicao radojica ).

                      Za ocekivati je da u ovih preostalih (koliko ? ) kola dobije jos vise minuta. Po nekim najavama produzce ugovor.
                      Izuzetno ruzno da bilo koga a pogotovo svog igraca zoves pogrdno. I jos plus momka koji ima sjajnu sezonu i dao je gol vecitom rivalu.

                      Comment


                      • Ууу, јака ствар дати гол Партизану.Чука им је стрпала 4, ми 2 за 20 минута.Има сјајну сезону, а пола голова је дао из пенала.

                        Comment


                        • Originally posted by Constantin View Post
                          A sad je Panjkov....kad je dao gol Partizanu bio je Pavkov. ???
                          Ti bi trebao da znas da kako ja krstim sve visoke spore spic igrace

                          Comment


                          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                            Izuzetno ruzno da bilo koga a pogotovo svog igraca zoves pogrdno. I jos plus momka koji ima sjajnu sezonu i dao je gol vecitom rivalu.
                            Ne vidim kako i na koji nacim sam ja koga uvredio? Zna se sta znaci termin drvo/panj u fudbalu.

                            A i na kraju krajeva, mislim da si totalno promasio adresu i da te nisam pitao za misljenje.

                            Comment


                            • Originally posted by Klaymen View Post
                              Ti bi trebao da znas da kako ja krstim sve visoke spore spic igrace
                              Zemljace!
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • RADNIČKI NIŠ: Živković, Aksentijević, Miladinović, Simunović, Subić, Petrović, Mićić, Saša Stojanović, Babić, Mrkić, Pavkov.

                                CRVENA ZVEZDA:
                                Borjan, Stojković, Le Talek, Babić, Rodić, Krstičić, Jovičić, Ben, Ilić, Adžić, Pešić.
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X