Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znas da je moje misljenje jedino ispravno. Dok ja ne napisem nije bio crveni

    Btw, kada ste kod sudjenja, po meni lose, previse nepotrebnih prekida, seckanja, nepostojecih faulova, ne postovanja prednosti itd ... Kada uzmemo u obzir kriterijum sudjenja danas, najverovatnije su oba penala postojala (ruka igraca Par i povlacenje igraca Par u 98 min )

    Comment


    • Originally posted by Klaymen View Post
      Znas da je moje misljenje jedino ispravno. Dok ja ne napisem nije bio crveni

      Btw, kada ste kod sudjenja, po meni lose, previse nepotrebnih prekida, seckanja, nepostojecih faulova, ne postovanja prednosti itd ... Kada uzmemo u obzir kriterijum sudjenja danas, najverovatnije su oba penala postojala (ruka igraca Par i povlacenje igraca Par u 98 min )
      Ma bre, bruka...kao da su igrali Bivolje i Mrzenica. Tuča, gluposti. Trebao je Gruja da podeli još po neki crveni...da u Nišu izađete sa 3. timom
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • I da ne zaboravim...da pohvalim Pesica za partiju...bez obzira sto jedini nas igrac koji je ove sezone uspeo da me iznervira do te mere da sam nesto ruzno napisao......sjajan je bio.
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Šilja dominator, mojne da ga diraš

          Comment


          • Originally posted by salelesa View Post
            Znači, možemo očekivati kazneni udarac protivu nas next week ?? Šalu na stranu, prvo sam razmišljao kako bi bilo totalno u redu da odigramo X sledeće nedelje u Nišu (da Vas mal'ko poguramo) ali sam onda skapirao da sa tom pobedom (u Niš be bate) imamo meč loptu na Mari za titulu, da bi onda u preostalim kolima napokon videli Joveljića, Erakovića, Hajdina i ostalu decu..

            edit: preračunao sam se, fali još jedna pobeda posle te dve, osim ako komše ne kiksu..
            Ja mislim da će doći jedan miroljubivi X... ne morate još sada da obezbedite titulu Inače, Čuku, Vošu dobijate lagano, Spartak....Kruševac. Pa ne morate protiv nas da zapinjete
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Samo ako obecate da cete prestici grobare do kraja plejofa?

              Comment


              • Originally posted by mad for red View Post
                Samo ako obecate da cete prestici grobare do kraja plejofa?
                Nije nemoguće
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Ajde bre, Nišlije vam dobile derbi, sad će se "cigančite" za tri boda...puštajte to pa da preteknemo komšije...
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Opa, pogadjanje ko na vasaru u Zitoradji? Kolko ziva vaga?
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Opa, pogadjanje ko na vasaru u Zitoradji? Kolko ziva vaga?
                        Oćeš "bez koske" ili "s koske"
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Boaci dao gol

                          Comment


                          • Cestitke momcima, zaista velika pobeda i blizu smo, nije gotovo bice tesko vec u Nisu ali oni su dobili Cuku i malo su rastereceniji, sve u svemu bice napeto ali sa tom pobedom korak smo blizi. Idemo zvezdasi jos 3..

                            Comment


                            • Лагана победа у дербију ме нимало не чуди.Ко је гледао њихове утакмице и начин на који су освајали бодове, све му је јасно.Били су зрели за петарду и права је штета што их нисмо напунили.Пенал је измишљен.

                              Comment


                              • Originally posted by Дијаз View Post
                                Лагана победа у дербију ме нимало не чуди.Ко је гледао њихове утакмице и начин на који су освајали бодове, све му је јасно.Били су зрели за петарду и права је штета што их нисмо напунили.Пенал је измишљен.
                                Nije izmišljen ali nije ni bitan, mi smo naon 2:0 povukli ručnu i otaljavali čekajući 90', to nekada bude i kažnjeno.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X