Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Soumah dobija garbage time na svim utakmicama.
    Kako ga Đuka ponižava.
    Hahahahahahah.
    Najskuplje pojačanje u istoriji FKP.

    Comment


    • Cestitke.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Jos jedna pobeda i titula Naelektrisana atmosfera na tribinama. Bojim se sukoba navijaca posle meca. Generalno se igra los fudbal. Partizan konkretniji od ulaska Tosica.

        Comment


        • Rutinski

          Comment


          • Kakvo je suđenje bilo ?
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Standardan Grobari Cokot... da je bilo normalno bilo bi cudo

              Comment


              • Originally posted by mad for red View Post
                Standardan Grobari Cokot... da je bilo normalno bilo bi cudo
                Po meni, odličan...
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Oprostio je jedno zuti za ponavljanje prekrsaja sto Zdjelaru sto Stojkovicu, recimo.. seckao je igru bez potrebe. Nema osecaj za fudbal i igru generalno. Delio je obostrane kartone bez ikakve logike. Oprostio crveni kao vrata Jankovicu kad je glavom pokusao ili je cak zakacio Stojkovica u zivom zidu... i tako dalje...

                  Klasicno Grujic..veze sa fudbalom i sudjenjem nema

                  Da se razumemo Mazic je nesto malo bolji od njega...
                  Last edited by mad for red; 14-04-18, 21:43.

                  Comment


                  • Originally posted by mad for red View Post
                    Oprostio je jedno zuti za ponavljanje prekrsaja sto Zdjelaru sto Stojkovicu, recimo.. seckao je igru bez potrebe. Nema osecaj za fudbal i igru generalno. Delio je obostrane kartone bez ikakve logike. Oprostio crveni kao vrata Jankovicu kad je glavom pokusao ili je cak zakacio Stojkovica u zivom zidu... i tako dalje...

                    Klasicno Grujic..veze sa fudbalom i sudjenjem nema

                    Da se razumemo Mazic je nesto malo bolji od njega...
                    Previše si kritičan. Kad izađe napolje, msm van Srbije, nema seckanja....jednostavno tamo ljudi igraju dobro, tečno. Ovo kod nas je bruka. Jednostavno moraš da sviraš sve inače bi se utakmica pretvorila u nzm ni ja kako da nazovem.
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Ne moras... preseces seckanje zutim kartonom i nema vise zezanja. Da je Zdjelar dobio karton u I poluvremenu, ne bi mu vise palo na pamet da udara i lakta. Da je Jankovic dobio crveni za udaranje glavom bez lopte dok je igra u prekidu, osim sto bi izbio gradjanski rat, ne bi vise palo nikome na pamet to da radi.

                      Kao sto je dao Donaldu smesan zuti, tako je mogao Jankovica da izkljuci zbog tog udaranja bez lopte i odgurivanja.

                      Comment


                      • Nije video penal u 4.min za nas (ruka) i Janković stvarno za crveni! Nije da kukam, nego pitao si..

                        U svakom slučaju, i da je bio grđi, nije mogao da utiče na današnju dominaciju, posebno u prvom poluvremenu.

                        Comment


                        • Originally posted by salelesa View Post
                          Nije video penal u 4.min za nas (ruka) i Janković stvarno za crveni! Nije da kukam, nego pitao si..

                          U svakom slučaju, i da je bio grđi, nije mogao da utiče na današnju dominaciju, posebno u prvom poluvremenu.
                          Niste vi Radnički pa da u svakom kolu dobijete penal
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • A usput je seljacina iz Cokota dala zuti Sumi jer je udarao i gurao prvo Borjana pa onda i Donalda, a Donaldu direktan crveni

                            A cini mi se da nema ni P od penala...

                            Mozda one balone treba seljacina iz Cokota da dobije na kucnu adresu... sudio je klasicno grobarski...

                            P.S. na snimku koji sam gledao ne vidi se kome ide zuti, na drugom forumu su mi rekli da je zuti za Borjana (bas me zanima zasto), a da je crveni ipak dobio Suma...
                            Last edited by mad for red; 14-04-18, 22:49.

                            Comment


                            • Originally posted by Constantin View Post
                              Niste vi Radnički pa da u svakom kolu dobijete penal
                              Znači, možemo očekivati kazneni udarac protivu nas next week ?? Šalu na stranu, prvo sam razmišljao kako bi bilo totalno u redu da odigramo X sledeće nedelje u Nišu (da Vas mal'ko poguramo) ali sam onda skapirao da sa tom pobedom (u Niš be bate) imamo meč loptu na Mari za titulu, da bi onda u preostalim kolima napokon videli Joveljića, Erakovića, Hajdina i ostalu decu..

                              edit: preračunao sam se, fali još jedna pobeda posle te dve, osim ako komše ne kiksu..
                              Last edited by salelesa; 14-04-18, 23:00.

                              Comment


                              • Originally posted by mad for red View Post
                                A usput je seljacina iz Cokota dala zuti Sumi jer je udarao i gurao prvo Borjana pa onda i Donalda, a Donaldu direktan crveni

                                A cini mi se da nema ni P od penala...

                                Mozda one balone treba seljacina iz Cokota da dobije na kucnu adresu... sudio je klasicno grobarski...
                                Penal je očigledan, a Suma je dobio crveni, koliko ja znam direktan. (moje mišljenje)

                                Eto i ja danas nekim seljačinama iz prestonice objašnjavah da je po PFI ovo očigledan crveni karton, ali nije vredelo. Šta da se radi....

                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X