Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pavlovic moze, ako prodamo Pesica.

    Potreban nam je bolji "prvi" spic, ako mislimo da ozbiljnije napadnemo neko od evropskih takmicenja.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Pavlović je već saradjuvao sa Milojem ako se sećam, svejedno bolji je igrač od Pešića. Milinović je mislim sačekan na leto zbog novca i prava nastupanja u LE, uštedeli smo 6 meseci plate, obeštećenje veće, Meleg...

      Mislim da je i Jevtović gotovo siguran, a da Srna ide. Produžio je samo da ne bi za dž otišao, tj zbog 40%.

      Isto mislim i da Vuja neće otići.

      Borjan-Savke-Miliun-Rodić-Žule-Krsta-Bakula-Meleg-Ben-Jevtović-Pavlović

      Opasan sastav, opasan bi bio.

      Radonjić bi ovde ostao na klupi jer sem početka sezone nije pokazao preterano. Bolji je od Srnića ali mislim da im obojico više leži Liga Evrope kad se branimo i imamo više prostora.

      Usudio bih se reći da je pri pozicionom napadu, napadu na bunker, Adžić korisniji, ima dobru asistenciju i može drublinogom da prodje 1na1.
      Samo da stigne iole masna ponuda ode Radonja za 3 miliona jer tobož pare su nam neophodne.

      Comment


      • U nedelju, u Lucanima bez: Borjan (kartoni ), Savic-povreda, Krsticic-povreda zadobijna u duela sa mesarima iz Sabca.

        Pod znakom pitanja je i Donald, koji se u medjuvremenu vratio treninzima.

        Comment


        • Ja mislim da donald jos nije poceo sa treninzima...
          Inace voleo bih 4-4-2 da vidim u nedelju...ben i pesic u spicu, adzic i radonjic krila, a u sredini milijas i branko, ali bice opet 4-2-3-1 sa racicem...majko moja koliko li on debelu vezu ima da se gura ovoliko

          Comment


          • Можда у средини буду Јовичић-Милијаш-Илић.
            Биће добро ако прођемо без озледа.

            Comment


            • Ilić je pokazao u kup utakmici da još nije zreo za proligaški fudbal uglavnom zbog snage i mase koja mu fali.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • "Dužan sam da izađem kao trener i kažem neke stvari zvezdaškoj javnosti, da zna da nismo imuni. Ja pokušavam da dam doprinos kao trener razvoju srpskog fudbala, ali postoje neke stvari koje sam pokušavao da ignorišem i pustim ih da vidim dokle će da ide.

                Ali, kada se desi jednom, dvaput, triput...mislim da nije slučajnost. Hoću da ukažem javnosti da ćemo mi kao klub dati sve od sebe da se neke stvari ne događaju kao što su se događale prošle godine. Komentariše se suđenje iz ovog ili onog razloga. Ne znam zašto se sve to dešava, neka bude da je neka vrsta rata ili pritiska", rekao je Milojević.

                Ovo je bilo krajnje neobično za Milojevića, koji do sada nikad nije komentarisao suđenje i uzdržavao se od sličnih izjava. Otkud ovo sad?

                "Vidim da se prejudiciraju neke stvari pred svaku našu utakmicu. Mislim da su to stvari koje nisu dobre za naš fudbal. Nismo imuni na to, ali daćemo sve od sebe da nas takve stvari ne pogađaju. Uvek pred kraj prvenstva izlaze neke stvari koje su mi zasmetale. Mi treneri treba da budemo ti koji ćemo davati jednu podršku za sveobuhvatno stanje u srpskom fudbalu.

                Imao sam potrebu da prokomentarišem takve stvari, neke neprimerne stvari. Nisu one baš komentar kao komentar...voleo bih da to nema neku pozadinu. Iz iskustva cele prošlogodišnje sezone da kažemo da nismo imuni da će biti svakakvih stvari", rekao je Milojević.

                Mislite li na jučerašnji odgovor Đukića na novinarsko pitanje o Obradoviću?

                "Nije samo Obradović, bilo je i drugih sudija...Neću da ulazim u to, ne treba nam to, ali da budem iskren, živimo u zemlji Srbiji i mislim da svi dobro znamo zašto se sve to radi i kako se to radi. Nisam u tom svetu u kome se ide đonom, ali sve vidim i sve mi je to jasno. U nekim zemljama je čak i zabranjeno da se priča i komentariše suđenje. Zašto bi se komentarisalo?

                Hoću da kažem da mi je jasno. Pojavljuju se fotografije sudija u dresovima, razne stvari, ali očigledno je stalno u pitanju Crvena zvezda. Jasno mi je da je Zvezda veliki klub, ali ne verujem u slučajnosti. Mislim da sam dovoljno iskusan, imam dovoljno godina da znam šta je slučajno, šta nije slučajno", rekao je Milojević.

                Comment


                • Sjajna izjava Milojevica, ovo je ono o cemu sam vec pisao ranije kad je napravljena ovolika razlika , s tim sto pored Vucelica sad i njihov trener spinuje i vrsi pritisak, zaista se nadama da ce i navijaci prepoznati trenutak i podrzati ovaj tim, svaki aplauz, svaki glas je sad potreban.

                  Comment


                  • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...nav_id=1375944

                    Mali je zvezdaš... čim ovo priča. A i u kom vidim da kažu da je navija za Zvezdu isto kao Volkov i Veličković... Ima na obe strane

                    Comment


                    • Danas protiv mesara u Lučanima, jedna od većih kosAka na putu do titule .. protivnik naložen & premiran, a mi desetkovani - Borjan, Vule, Donald, DLT i Bakula ne igraju, kapetan Miki igra.

                      Comment


                      • Sramota je koliko su te strukture Partizanove jake, koliko Vučela ima jake veze. A nije ni čudo kad je bio na prst u dupe sa Jovicom Stanišićem, vidim da imaju jaku podršku iz CG sav taj grobarski lobi i jednostavno neke sile i dalje drže Partizan u igri.

                        Moramo da vežemo 3 titule da bi se malo sklonila grupa oko Partizana. Moramo da ubacimo još naših timova u prvu ligu.

                        Bio sam i ostao ubedjen da je sukob Kokeza Terza predstava za javnost ali...ljudska sujeta je zanimljiva stvar.

                        Budu li uletali našim igračima da ih povrede treba blokirati Lučane.

                        Comment


                        • Originally posted by salelesa View Post
                          Danas protiv mesara u Lučanima, jedna od većih kosAka na putu do titule .. protivnik naložen & premiran, a mi desetkovani - Borjan, Vule, Donald, DLT i Bakula ne igraju, kapetan Miki igra.
                          Бакула?Ваљда Крстичић не игра.

                          Comment


                          • Lepa dvojka danas u Lučanima. Lagano samo.

                            Comment


                            • Originally posted by Дијаз View Post
                              Бакула?Ваљда Крстичић не игра.
                              Mea culpa ..
                              Jovičić/Krstičić - Potejto/Potato

                              .. da se nekako uzme ceo plen i ne povredi još neko .. i ne padne kiša .. i sudija ne jede g**na ..

                              Comment


                              • Le talek igra, Sutlijaš na klupi .. počinju Adža i Ben .. optimizam mi raste .. jeeeej

                                Comment

                                Working...
                                X