Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I meni je Adžić veći talenat bravo Brajko. Radonjić je bržo, ali Adžić više igra 1na1 i spretan je sa loptom, baš baš.

    Inače ove mesare treba jebati u glavu jer namerno rade to.

    Comment


    • Dobre vesti .. izgleda da ispod onog odvratnog otoka, nije lom metatarzalne kosti + pauza zbog repke = biće to sve u redu.

      Comment


      • Bilo bi odlicno da za odlucujuci derbi imamo plus sest i najbolji sastav..Puna Marakana i nadam se konacno motiv vise nasih igraca i da uzmemo titulu. Medijska masina radi, nigde se ne pise sad o Partizanovom penalu niti o Krsticicevoj povredi i ljudima koji sa namerom idu maltene da povrede, nadam se da ce basi sad pre svega psihicki prevazici sve ovo.

        Comment


        • Igrači moraju poginuti u derbiju i mora se ići na 3 boda. Treba izaći u sastavu Adžić Pešić Ben Radonjić desno, pa nek se menjaju on i Adža tokom utakmice, derbi se mora pobediti. Mora.

          Comment


          • Originally posted by salelesa View Post
            Dobre vesti .. izgleda da ispod onog odvratnog otoka, nije lom metatarzalne kosti + pauza zbog repke = biće to sve u redu.
            Bojim se da otok ne spada tek tako, i da pravu prognozu koji je stepen povrede ne moze sad da se nagadja

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Igrači moraju poginuti u derbiju i mora se ići na 3 boda. Treba izaći u sastavu Adžić Pešić Ben Radonjić desno, pa nek se menjaju on i Adža tokom utakmice, derbi se mora pobediti. Mora.
              Nismo ih dobili predugo, do Grofove sampionske sezone, stvarno moramo nije mi ni titula toliko draga bez pbede u derbiju, nakon toga nemas prostora za manipulacije tipa namesteno i slicno.

              Comment


              • Pa zato što ulazimo u derbije uvek mi sa nekom zadrškom.

                Njima je u poslednje vreme uvek lakše u svaki su ulazili sa manje bodova i svaki im je bio biti ili ne biti a mi smo imali šta da branimo. Zato po cenu poraza voleo bih sad da napadnemo od starta, mada Miloje nikada ne ide kao muva bez glave.

                Ajde da vidim ko će Zvezdi da uzme titulu koji je to tim koji će da nas pobedi, ko sme da pusti da Partizan bude trofejniji taj ne pipa zemlju sa obe noge i ne zna šta je gnev zvezdaša.

                Ni Mare Komandant ni cela ekipa ne bi mogli da spreče skandiranje... " ... pederu"... Samo što kad zvezdaši krenu nema grobarske proračunljivosti bili bi protiv njega do poslednje kapi krvi. Aj čik neka to dozvoli, mada kad bi zemlju izdao izdao bi taj i Zvezdu.

                Comment


                • Igra majstor Krstičić plej-of. Opušteno.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Pa zato što ulazimo u derbije uvek mi sa nekom zadrškom.

                    Njima je u poslednje vreme uvek lakše u svaki su ulazili sa manje bodova i svaki im je bio biti ili ne biti a mi smo imali šta da branimo. Zato po cenu poraza voleo bih sad da napadnemo od starta, mada Miloje nikada ne ide kao muva bez glave.

                    Ajde da vidim ko će Zvezdi da uzme titulu koji je to tim koji će da nas pobedi, ko sme da pusti da Partizan bude trofejniji taj ne pipa zemlju sa obe noge i ne zna šta je gnev zvezdaša.

                    Ni Mare Komandant ni cela ekipa ne bi mogli da spreče skandiranje... " ... pederu"... Samo što kad zvezdaši krenu nema grobarske proračunljivosti bili bi protiv njega do poslednje kapi krvi. Aj čik neka to dozvoli, mada kad bi zemlju izdao izdao bi taj i Zvezdu.
                    Zbog toga je ova titula itekako vazna, ne smemo potceniti nikog vec smo se opekli u kupu i juce da nije bilo Adzine majstorije tesko bi probili, polako tek nas ceka mec u Lucanima gde nas ceka Nesko i njegov motiv, polako, jos 9 kola sa akcentom na derbiju.

                    Comment


                    • Neško debeli, kad se pogleda, Stolica, ovaj onaj, puna liga propartizanovih likova. A jedan Lalat im bode oči. Čak i Napredak za koji sam mislio da je ok sa nama...


                      Adža je i na početku sezone igrao solidno, uvek gled napred i nije alibi igrač, sa pasom unazad, što mu je veliki plus.

                      Treba se navići na igru bez Kange 2 god je sve išlo preko njega, prvo to, a drugo, setite se kad je bila Florijana, do kad je bila Liga Evrope, i psihički umor kad pomisliš na pritisak rezultata i neki plej of, trudiš se cele godine i znaš da dva kiksa na kraju mogu da ti uzmu sve. Ne kontam plej of čemu tačno doprinosi nikad mi to neće biti jasno, plej aut sa plej ofom u drugoj ligi da, ali ti titulu da odlučuješ tako što prvom poloviš bodove, koji je to majmun smislio? Pa Barselona bi sad strepela od Reala, igrala cele sezone vrh, u plej ofu izgubi od Reala dešava se i izgubi od Atletika loša sreća i šta?

                      Kakav sistem za retardirane.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Neško debeli, kad se pogleda, Stolica, ovaj onaj, puna liga propartizanovih likova. A jedan Lalat im bode oči. Čak i Napredak za koji sam mislio da je ok sa nama...


                        Adža je i na početku sezone igrao solidno, uvek gled napred i nije alibi igrač, sa pasom unazad, što mu je veliki plus.

                        Treba se navići na igru bez Kange 2 god je sve išlo preko njega, prvo to, a drugo, setite se kad je bila Florijana, do kad je bila Liga Evrope, i psihički umor kad pomisliš na pritisak rezultata i neki plej of, trudiš se cele godine i znaš da dva kiksa na kraju mogu da ti uzmu sve. Ne kontam plej of čemu tačno doprinosi nikad mi to neće biti jasno, plej aut sa plej ofom u drugoj ligi da, ali ti titulu da odlučuješ tako što prvom poloviš bodove, koji je to majmun smislio? Pa Barselona bi sad strepela od Reala, igrala cele sezone vrh, u plej ofu izgubi od Reala dešava se i izgubi od Atletika loša sreća i šta?

                        Kakav sistem za retardirane.
                        Smislio neki majmun kada nas je Partizan kajišao onih sezona unazad pa da se i mi nekako domognemo titule. Tada nam je odgovaralo, bilo nam milo.

                        Sad kad smo mi imperiorni smeta nam ono što je zbog nas prim aut i uvedeno.

                        Budimo realni.

                        Comment


                        • Imali gde onog Poledice? Što je valjda predsednik nekog sindikata profi fudbalera, da stane u zaštitu igrača i da zahteva da se mesari odgovarajuće kazne...
                          Ako je istina ono što je M. Mrkela izjavio:
                          " Znatno oštriji bio je sportski direktor Mitar Mrkela u izjavi za ‘Kurir’.

                          – Čuo sam dva puta kad su komentarisali, kad su dva puta udarili Pešića u leđa. Rekli su ‘daj još jednom da ga udarimo i izlazi napolje’. Išli su s namerom da nas udaraju, da bi nas izbacili iz igre. "
                          Onda bi trebalo i krovna organizacija da reaguje.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Mi se uvek pozivamo na neku krovnu organizaciju... Imamo li mi našoh navijača u drugim timovima i imaju li fudbaleri prijatelja da puste sms, uleti u tog i tog i otkini mu nogu. Što da se mi stidimo uvek a oni se koriste svim i svačim? Pa ako hoće rat dobiće ga. Nije to neki random lik i random tim, nego Drinčić i sad ovo.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Imali gde onog Poledice? Što je valjda predsednik nekog sindikata profi fudbalera, da stane u zaštitu igrača i da zahteva da se mesari odgovarajuće kazne...
                              Ako je istina ono što je M. Mrkela izjavio:
                              " Znatno oštriji bio je sportski direktor Mitar Mrkela u izjavi za ‘Kurir’.

                              – Čuo sam dva puta kad su komentarisali, kad su dva puta udarili Pešića u leđa. Rekli su ‘daj još jednom da ga udarimo i izlazi napolje’. Išli su s namerom da nas udaraju, da bi nas izbacili iz igre. "
                              Onda bi trebalo i krovna organizacija da reaguje.
                              Ovo je strasno, mada sam o tome vec pisao, svako kolo do kraja osim protiv oybiljnih klubova poput RADNICKOG I CUKARICKOG, ce biti ovako, dodvoravanje savezu i Vucelicu, postoji strasan pritisak na nase igrace , moramo biti pametni i hrabri.

                              Comment


                              • Pominje se Meleg koji je moja stara želja, i pominje se Nikolić iz Spartaka koji me oduševio. To bi bila dva ekstra pojačanj, uz neka dva NN Brazilca koja se pominju u HotSportu.

                                Meleg+Brazilac na ofanzivnom, Pešić, Pavkov, Nikolić... Jevtović gotovo siguran, Srna verovatno odlazi. Bićemo neuporedivo jači.

                                Meleg mi je stara želja.

                                Comment

                                Working...
                                X