Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Hvala Valter.

    A zašto da me banuješ što si se osilio? Ovo neki udružen atak na mene koji sam ovde skoro 6 god.

    Vidim i mad for red nastavlja po starom da me proziva. Sa kog ste vi b92 došli kad niste čuli za drugačije mišljenje, zar b92 ne propagira nešto drugo, ili je forum priča za sebe?

    Nećeš mi ti Mad for Red odlučivati ko su mi omiljeni igrači. Drago mi je što je Kanga otišao a Boaćija mi je na kraju bilo i žao jer je toliko pobožan ali sam srećan jer smo zaradili i ispao je veći čovek i od Kange i od Donalda sa onim ugovorom na leto.

    Nisam ja kriv što su nam najskuplji igrači crnci pa me ti puniš da sam rasista, neću kritikovati Milića ili Srnića koji je produžio ugoovr,

    a Pešić je razočarao koliko je psihički slab tako da se mora tražiti novi napadač, ali može biti dobar da odradjuje ligu i ulazi 15 min u evropskim utakmicama.
    Konstantin se zajebava, a odlazak Kange se pokazao kao nenadoknadiv (za sada), Boćka više gotivim ali Kanga je imao daleko veći uticaj na igru Zvezde. Pešić bi bio mnogo bolji da ima neko da mu "namesti" šansu.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Hvala Valter.

      A
      Vidim i mad for red nastavlja po starom da me proziva. Sa kog ste vi b92 došli kad niste čuli za drugačije mišljenje, zar b92 ne propagira nešto drugo, ili je forum priča za sebe?

      Nećeš mi ti Mad for Red odlučivati ko su mi omiljeni igrači. Drago mi je što je Kanga otišao a Boaćija mi je na kraju bilo i žao jer je toliko pobožan ali sam srećan jer smo zaradili i ispao je veći čovek i od Kange i od Donalda sa onim ugovorom na leto.

      Nisam ja kriv što su nam najskuplji igrači crnci pa me ti puniš da sam rasista
      Uopste me ne interesuje ko su ti omiljeni igraci, jer ne poznajes fudbal dovoljno da bi tvoje misljenje bilo relevantno.
      Cim je tebi bitno sto je igrac CRNAC, znaci da ima istine u poslednjoj reci koju sam citirao.

      Uticaj Kange i Boacija na nasu igru je kljucan, sto se i dokazuje na tezi nacin
      A sam si rekao, i slazem se sa tobom, da Pesic nije za prvog spica.
      Samo bih dodao da je Terzic kriv sto je on to nezasluzeno postao!

      Comment


      • Čoveče nisi ti za forum ti si staljinista. Prvo što ne kontaš ništa, drugo što mi braniš da imam svoje mišlienje.

        Terzić je kriv Terzić je kriv Terzić je kriv. Pa šta sad da radim da sečem vene? Kanga nije hteo da produži ugovor, bolje da smo bilo šta zaradili. Zamene će doći.

        Ja bih ovo igrao do kraja sa Bakulom i Krstom na sredini Radonja i Adža/Srna po boku i napad Ben i Pešić/Joveljić. Ne možemo igrati defanzivno protiv bunkeraša, a malog treba gurnuti u vatru.

        Dončić je Dončić i sa 17. Tako da od čekanja nema vajde, sad je teško nek se pokaže, mada verujem Miloju.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Hvala Valter.

          A zašto da me banuješ što si se osilio? Ovo neki udružen atak na mene koji sam ovde skoro 6 god.

          Vidim i mad for red nastavlja po starom da me proziva. Sa kog ste vi b92 došli kad niste čuli za drugačije mišljenje, zar b92 ne propagira nešto drugo, ili je forum priča za sebe?

          Nećeš mi ti Mad for Red odlučivati ko su mi omiljeni igrači. Drago mi je što je Kanga otišao a Boaćija mi je na kraju bilo i žao jer je toliko pobožan ali sam srećan jer smo zaradili i ispao je veći čovek i od Kange i od Donalda sa onim ugovorom na leto.

          Nisam ja kriv što su nam najskuplji igrači crnci pa me ti puniš da sam rasista, neću kritikovati Milića ili Srnića koji je produžio ugoovr,

          a Pešić je razočarao koliko je psihički slab tako da se mora tražiti novi napadač, ali može biti dobar da odradjuje ligu i ulazi 15 min u evropskim utakmicama.
          Ma, gde to da padne nekome na pamet? Jos kad dobiju drzavljanstvo - sve Dragoljub do Dragoljuba.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Čovek više ne sme ni da ima preferencije lične.
            Ovako se ja osećam na forumu, Kronos je ova učiteljica Mad for Red je ova devojka a ZvezdaIznadSvega ovaj iza devojke.(mada on me ne proziva više )

            Comment


            • To sto Kronos (a i ostali) pokusava da te nauci da igrace gledas po umecu na terenu, a ne na osnovu teritorijalnih krvnih zrnaca, kao i da batalis taj primitivni shovinizam je nesto sto, na zalost, ne zelis da sagledas.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Čoveče nisi ti za forum ti si staljinista. Prvo što ne kontaš ništa, drugo što mi braniš da imam svoje mišlienje.

                Terzić je kriv Terzić je kriv Terzić je kriv. Pa šta sad da radim da sečem vene? Kanga nije hteo da produži ugovor, bolje da smo bilo šta zaradili. Zamene će doći.
                Nauci da citas decace dragi, napisao sam.. Uopste me ne interesuje ko su ti omiljeni igraci, jer ne poznajes fudbal dovoljno da bi tvoje misljenje bilo relevantno.
                Cim je tebi bitno sto je igrac CRNAC, znaci da ima istine u poslednjoj reci koju sam citirao.

                Gde ti tu vidis zabranu nije mi jasno?
                A Terzic jeste kriv za uzasan prelazni rok, kad napunis 11 godina i naucis da citas sa razumevanjem, mozda ukapiras.
                A da si rasista, to stoji... Evo kronos ti je opet objasnio, al ti si i corav i ne umes da citas pa ne kapiras
                Last edited by mad for red; 16-03-18, 09:42.

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  To sto Kronos (a i ostali) pokusava da te nauci da igrace gledas po umecu na terenu, a ne na osnovu teritorijalnih krvnih zrnaca, kao i da batalis taj primitivni shovinizam je nesto sto, na zalost, ne zelis da sagledas.
                  Nažalost ja sam obrazovan pa ta manipulacija i izvrtanje mojih stavova ne prolazi. Crnce ne mrzim daleko bilo, nego ne može Kanga da ima povlastice zato što je crn ili Boaće i da bude izuzet od kritike.

                  A Alen Omić je drugo. Napušiti 20 000 svojih navijača zbog jednog Omića, evo kako vraća taj isti Omić tim istim semenkarima.

                  Kanga je igrao prosečno sem kvalifikacija, ali je prošlogodišnje za LŠ sam sjebao, tako da se ove samo iskupio, a Boaćea su uzdizali u nebesa i Terzić i navijači, čovek je omašio 5 zicera u Evropi, a takva je sudbina Pešić omaši jedan aili vredan i on je kanturina.

                  Tako da ja nisam šovinista ja sve ljude tretiram jednako, neću se ustručavati da kritikujem igrača jer je crn, i oni su ljudi i ne zaslužuju nikakav specijalni tretman iako se vi ponašate kao rasisti i pravite od njih niža bića tako što ih branite. Ja sam beo, oni su crni, neko je žut, to smo što smo i ne vidim razlog zašto svi ne bi bili jednako podložni kritici.

                  A to što su nam nosioci igrom slučaja crni pa ih kritikujem isto bih radio i da su beli, da je čupavi Blagoj Georgiev umesto Kange isto bih ga pljuvao samo bi vi tad ćutali i ne bi se bacali u vatru.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Nažalost ja sam obrazovan pa ta manipulacija i izvrtanje mojih stavova ne prolazi. Crnce ne mrzim daleko bilo, nego ne može Kanga da ima povlastice zato što je crn ili Boaće i da bude izuzet od kritike.

                    A Alen Omić je drugo. Napušiti 20 000 svojih navijača zbog jednog Omića, evo kako vraća taj isti Omić tim istim semenkarima.
                    .
                    Ja mogu da kažem da sam akademik (forum je i trpi sve) ali mi to neće pomoći u shvatanju određenog sporta.
                    Alen pruža onoliko koliko mu Dušan Alimpijević dozvoljava. Ako se razumeš u košarku koliko i neko ko je intenzivno pratio košarku 10-ak godina i shvatio i naučio po koje pravilo onda bi trebao da znaš i to da igrač ne može da pruži više ako mu trener ne nađe pravu ulogu i ako ne dobija dovoljno lopti...ali ipak ovo je tema o FK-u, pa zato bi trebalo da ti bude jasno da je Kanga bio naš najkreativniji igrač a to bi se moglo potkrepiti nekom statistikom.
                    Recimo upućenim tačnim pasovima i izbacivanjem špica u gol šansu...boje tu nemaju veze i svi su podložni kritici ali tu boju ne treba ni potencirati.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Hvala Valter.

                      A zašto da me banuješ što si se osilio?
                      Za svaki slučaj...
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Originally posted by Constantin View Post
                        Za svaki slučaj...
                        Sefte, sto bi se reklo.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Pa znam ali Kanga je mator, mator je i Budesku koga sam priželjkivao, mi moramo da se ugledamo na Dinamo ako želimo da postojimo u budućnosti. Nije bilo teško biti najvažniji igrač kada svi napadi idu preko tebe, ali dečko nije imao motiv da igra i dalje u Zvezdi. Nije on Čarls Dženkins sa iskrenim bratskim odnosom, domaćin, on je stranac i njega Zvezda ič ne zanima, nema ni malo poštovanja. Boaći je korektan i njega nisam vredjao samo me nerviralo to "Boćko" a Boćko nije bio tooooliko prejak kao što su svu predstavljali.

                          Mislim da moramo imati bar 5 mladih igrača u timu u svakom trenutku, Joveljić, Adžić, Račić, Eraković, Ze Markos lupam sad imena ali to je budućnost kluba ništa drugo.

                          Retko koji stranac zavoli FK kao što vole KK Cirbes Djenka Nelson itd. Naravno da su i ovi gledali novac ali više su bili poput Boaće zahvalni nego kao samoživi Kanga. Taj dečko da je stabilan igrao bi mnogo jače lige.

                          Ja sam za drugi tip igrača.

                          A Constantin se bar trudi koliko toliko da sve bude regularno dok se ti Kronose što se kaže bahatiš. Onaj bi me na streljanje, a ti ništa, ali nema veze bar je dečko iskren. Dok se kucka sve je lako i kad ima podršku vlasti tj Kronosa. Bio dečko iznerviran, isprovociran, tako i ja kad sam isprovociran zovem i naručim tri ubistva.
                          Last edited by Cassius Clay; 16-03-18, 16:44.

                          Comment


                          • Hugo, Ibanjez, Boaci, Donald cak i LeTalek(uvek korektan i 100% igra u svakoj utakmici) i Kanga(dolazi u klub, pozdravlja saigrace, hvali se karijerom u Zvezdi) nikad ruzno nista o Zvezdi nisu rekli, naprotiv. I dalje je prate, hvale, raduju se pobedama i tuguju u porazima.
                            Recimo Mbodj koji je smesan igrac zavoleo je Zvezdu kao da je ceo zivot bio kod nje.
                            Navedi jednog stranca u poslednjih 5 godina da je nesto lose rekao za klub. Naravno da ne mozes, jer lupetas po obicaju!
                            Last edited by mad for red; 16-03-18, 16:45.

                            Comment


                            • Ma ja sam uvek govorio u superlativu o svima njima Kangu ne podnosim ne mogu očima da ga gledam, debilisao se protiv Ludogoreca prošli bi u LŠ uzeli bi ogroman keš, i ne bi izgubili titulu sa jačim timom jer bi imali veće prihode.

                              Jedina dobra stvar je što je zbog njegovog debiliteta da dobije crveni otišao Grof prevarica, sve ostalo...

                              Lučo Ibanjez je za mene 10 puta ispred Donalda, kamoli Kange. Ono napušavanje Ilića, dečko je zvezdaš u dnk, tako se ponaša zvezdaš a ne ko ovi nešto ćute. Uneo se ljigi u facu i ćao. Hugo isto brat. Aval Isah, Mbodj... sve vrhunski, Ibrahim Gaj... Borha legenda uvek nasmejan, tako da ne izmišljaj.

                              Dao je Kanga 3 fantastična gola, ali mnogo nestane na običnim utakmicama zato je i igrao u Zvezdi a ne u Nici ili Beneventu, Sampi, Eibaru. Jer nestane, pada mu koncentracija, i obavezno šutne 10 puta sa 20 metara i promaši. Njegova je sreća a i naša da je sve najbolje momente imao u Evropi.
                              Last edited by Cassius Clay; 16-03-18, 16:59.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Ma ja sam uvek govorio u superlativu o svima njima Kangu ne podnosim ne mogu očima da ga gledam, debilisao se protiv Ludogoreca prošli bi u LŠ uzeli bi ogroman keš, i ne bi izgubili titulu sa jačim timom jer bi imali veće prihode.

                                Jedina dobra stvar je što je zbog njegovog debiliteta da dobije crveni otišao Grof prevarica, sve ostalo...

                                Lučo Ibanjez je za mene 10 puta ispred Donalda, kamoli Kange. Ono napušavanje Ilića, dečko je zvezdaš u dnk, tako se ponaša zvezdaš a ne ko ovi nešto ćute. Uneo se ljigi u facu i ćao. Hugo isto brat. Aval Isah, Mbodj... sve vrhunski, Ibrahim Gaj... Borha legenda uvek nasmejan, tako da ne izmišljaj.

                                Dao je Kanga 3 fantastična gola, ali mnogo nestane na običnim utakmicama zato je i igrao u Zvezdi a ne u Nici ili Beneventu, Sampi, Eibaru. Jer nestane, pada mu koncentracija, i obavezno šutne 10 puta sa 20 metara i promaši. Njegova je sreća a i naša da je sve najbolje momente imao u Evropi.
                                A Cleo?
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X