Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by colke995 View Post
    Uki brate niko vas ne voli.

    @madrid

    Ma trebalo je penal kao protiv Vose.
    Ne nego je trebalo one majmune koji biju po nogama, uleću đonom, vuku za dres kazniti po propisu, pa kada bi već u prvom poluvremenu ostali bez jednog ili dva igrača da idiš kako bi bili svileni. Jednostavno ovakve asapske ekipe ne zaslužuju da budu u superligi (znam da je kup utakmica)
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Pa to Miloju na dušu, on je stopirao transfere sve i rekao da mu ne trebaju pojačanja. Živa istina. Nisu mogli Ivanić i Djuričić a on nije hteo mačke u džaku strance i Terzić je ispoštovao to.
      Znaci imali smo 2 M evra za Ivanica i bar 500.000 evra za Djuricica plus platu za njih dvojicu? Ovo je u rangu lazi da je Grof stopirao Budeskua jer je skup i to preko SMS poruke!

      Istina je da nismo imali pare, a da ih Terzic nije OBEZBEDIO...zato je debelo placen i to je njegov posao,a ne da sere i lupeta gluposti kao sto godinama unazad radi
      Last edited by mad for red; 14-03-18, 18:05.

      Comment


      • Pa cekaj, je l normalno da trener stopira transfer ako mu se igrac ne svidja, a da uprava ne dovede one koje on trazi? Ako je tako nek se izadje javno i kaze, trener bira igrace, mi nemamo para da ih dovedemo i gotovo. A ne svakodnevno jebavanje u mozak dovodjenjem bombi i bombica. Mene nervira to kopiranje Partizana u davanju izjava i to tesko glupiranje i prepucavanje sa njima. A jos vise me nervira kad Terzic nakon nekog uspeha izadje u javnost pa pocne da daje izjave kao da je dobio Nobelovu nagradu, a kad je u Zvezdi stanje lose nema ga nigde. Pa onda izbacivanje po yt i njegovo "strucno" komentarisanje nakon izvlacenja protivnika u kvalifikacijama za LE.

        Comment


        • Slažem se daj da oteramo Terzića da dodje Lukić ili Den Tana, možda Džaja da dovede Onjila i Omegu. Ili da dovedemo nekog učenjaka pa da ga mafijaši i menadžeri uhvate u radnju tako pametnog i rastave ga na proste činioce.

          Preskup je Ivanić, 1,5 pare su otišle na dugove, neke, plus plate plus transferi na leto. Da je doveo Ivanića za te pare a nije mogao da igra protiv CSKA, i da smo danas ispali, jebali bi vi njemu ne majku nego celo porodično stablo. To je prva opcija. Druga je Djuričić koji je pokazao da je 0 od čoveka i koji je ODBIO da dodje u Zvezdu i izabrao neki klub iz Italije za nebitnjakoviće.
          Last edited by Cassius Clay; 14-03-18, 18:12.

          Comment


          • Ni to nije istina!

            Otisao je u fenjerasa da bi mu ugovor bio do ovog juna, a ne sledeceg. Mi nismo imali pare ni za njegovu platu, a ni za obestecenje...

            Comment


            • Pa ako ćemo imati više para ako Terzić ode ja odoh prvi da ga oteram. Ali ne vidim šta kad ga oteramo kad je on najbolji u poslednjih x god hteli mi to da priznamo ili ne, ali ne zato što voli Zvezdu već zato što hoće da bude novi Zdravko Mamić i zna da ovde vrvi od talenata pa da preko Zvezde koja bi igrala redovno Evropu ne tali se na klošarijani transferima 500,600 k evra, nego bi on da prodaje Modriće i Pjace ili koga već, da iz Zvezde idu za 10-15 miliona kada budemo standardni u Evropi, da lopina uzme 3-4 milke sa ekipom gde veliki deo ide i čika Branu godfatheru pa malo sa Rajom kombine i tako.

              Mali je bolesno ambiciozan i ima jake veze čudo je napravio sa OFK, sad on zamislja da ce sa Zvezdom ubti novac, tako da se trudi maksimalno da napravi rezultat jer se poklapa njegov licni sa Zvezdinim opstim i nasim interesom. I sve dok je tako dok ne postanemo standardni u LE i LS boljeg necemo naci, e posle toga treba ga oterati i fakticki umesto on Zvezdu tada da muze sa ekpom, da mi njega iskoristimo.

              Comment


              • Cudo sa OFK Beogradom? Mislis na OFK Beograd koji je u TRECOJ LIGI? Da cudo je napravio, unistio je jedan od najboljih klubova u Srbiji, sa najvecom tradicijom uz Zvezdu i Partizan!
                Ogroman uspeh!

                Comment


                • Sto se tice Terzica i njegovih "zadataka" u klubu imam samo jos jedno pitanje. Da li u bilo kom normalnom klubu u Evropi predsednik kluba izlazi na konferencije i prica o transferima? Je l to samo u Zvezdi funkcija sportskog direktora postoji da bi neko imamo neku funkciju i "cin" ili ima jos neki klub?

                  Comment


                  • Mad for Red pažljivo čitaj moj post kad ga treba oterati. Jedno vreme OFK je ulaznica za mladu repku bio. Čim smanji dug Evropim i stvori kontinuitet igranja Evrope tad ga treba terati jer tad kreće pljačka a la Mamić.

                    E sad da li je bolje imati lopinu biti prvi i igrati Evropu redovon, hipotetički, ili se mučiti sa nekim Džajom ili Stojadinovićem ne znam sami izaberite.

                    Da ne bude da ga ja branim jer je on dobar, branim ga jer je alav i ima on naloge šta i kako i koga da ispoštuje.

                    Kao pomenuti transfer Marka Petkovića gde su odradili Zvezdu i razdelili pare. Jedan Rus, Terza, godfather, i neki menadžeri dvojica njih, 800.000 evra su odradili od čega je Zvezdi otišlo tačno 0
                    Last edited by Cassius Clay; 15-03-18, 06:05.

                    Comment


                    • Namestili cigani i kup da ispadnu, posle penala bio plač a posle Lučana muk.

                      Comment


                      • Srnić: Mnogo mi je teško, Radonja je plakao...
                        Krilni napadač Crvene zvezde Slavoljub Srnić kaže da mu je teško pala eliminacija od Mačve u četvrtfinalu Kupa Srbije, posebno zbog poraza u rodnom Šapcu"Nismo se oporavili, samo što smo prespavali. Napravićemo analizu da vidimo šta ne štima, nije izgledalo kako treba. Baš mi teško pada. Nisam raspoložen što sam kod kuće izgubio. Moramo da popravimo u nedelju, pobedimo i vratimo se. Ući ćemo drugačije, spremnije", rekao je Srnić.

                        On je dodao da ne zna šta je problem slabije forme crveno-belih, ali ističe da je normalno da dođe do pada.

                        "Desi se pad forme, možda nije trebalo sad. Ispali smo iz Kupa, izgubili šansu za jedan trofej. Ne bi trebalo da nas uzdrma eliminacija, desilo se i da smo ispali iz Lige Evrope slično. CSKA nije toliko zaslužio da nas izbaci, pa i u Kupu smo ispali nesrećno, penali su lutrija. Uveren sam da imamo snage da se izdignemo".

                        Prema njegovim rečima reprezentativna pauza, posle drugog duela sa Mačvom u nedelju u nacionalnom šampionatu, dobro će doći izabranicima Vladana Milojevića.

                        Srnić je bio među prvima koji je dao podršku Nemanji Radonjiću, tragičaru sa promašenim udarcem u penal seriji.

                        "Video sam da plače, morao sam da mu priđem. Rekao sam mu da to ništa nije strašno, puno će biti takvih situacija u karijeri. Ne treba da obraća pažnju na penale".

                        Srnić je protiv Napretka odigrao 100. utakmicu u dresu Crvene zvezde, za šta je danas od predsednika Svetozara Mijailovića dobio uramljenu sliku dresa sa "stotkom".

                        "Velika stvar je odigrati 100 mečeva u Crvenoj zvezdi. Da mi je neko pričao da ću to ostvariti ne bih verovao, kao da je bilo pre nekoliko meseci kada sam debitovao. Ponosan sam na sebe, posebno u vreme kada se svaki prelazni rok priča o odlasku u inostranstvo", rekao je Srnić i poručio da nema ništa protiv i da stigne brojku od 300.

                        "Planovi su mi za sad vezani za Zvezdu, za dalje videćemo... Voleo bih da odigram i 300 utakmica, što da ne", zaključio je hitri krilni fudbaler.

                        Comment


                        • Urose, nedostajao si, dobrodosao nazad, veliko pojacanje na topiku za odlucujuce borbe za titulu.

                          Comment


                          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                            Urose, nedostajao si, dobrodosao nazad, veliko pojacanje na topiku za odlucujuce borbe za titulu.
                            Baš nešto razmišljam da ga banujem na 3 nedelje....
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Nemoj, otisli su mu "omiljeni igraci", vidis da je tuzan

                              Comment


                              • Originally posted by Constantin View Post
                                Baš nešto razmišljam da ga banujem na 3 nedelje....
                                Hvala Valter.

                                A zašto da me banuješ što si se osilio? Ovo neki udružen atak na mene koji sam ovde skoro 6 god.

                                Vidim i mad for red nastavlja po starom da me proziva. Sa kog ste vi b92 došli kad niste čuli za drugačije mišljenje, zar b92 ne propagira nešto drugo, ili je forum priča za sebe?

                                Nećeš mi ti Mad for Red odlučivati ko su mi omiljeni igrači. Drago mi je što je Kanga otišao a Boaćija mi je na kraju bilo i žao jer je toliko pobožan ali sam srećan jer smo zaradili i ispao je veći čovek i od Kange i od Donalda sa onim ugovorom na leto.

                                Nisam ja kriv što su nam najskuplji igrači crnci pa me ti puniš da sam rasista, neću kritikovati Milića ili Srnića koji je produžio ugoovr,

                                a Pešić je razočarao koliko je psihički slab tako da se mora tražiti novi napadač, ali može biti dobar da odradjuje ligu i ulazi 15 min u evropskim utakmicama.

                                Comment

                                Working...
                                X