Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Miša Kosanović soda za nas.
    Mi već tri poslednje prvenstvene utakmice
    ne postojimo na terenu u poslednjih pola sata.
    Zato i dobijamo golove na kraju utakmice.

    Pešić polako ide ka mojoj prognozi koju ću citirati
    kada za to dođe vreme.

    On je igrač za recimo Radnički Niš, isti ovaj Napredak.
    Evo živi bili pa videli.
    Taj što je igr'o igr'o je.

    Originally posted by salelesa View Post
    Šta očekivati drugo sa Sutlijašem na terenu svih 90min, i njegovim balonima, nego da prospemo 2 boda.
    Nas već nekoliko utakmica vade Rodić i Krstičić, gospodine Terziću_mislite o tome!
    Mi baš tim balonom centaršutom i dobismo gol.
    Last edited by Jaqen Hghar; 11-03-18, 19:46.

    Comment


    • Zasluzeno, ali da tri puta istu stvar uradis ne mogu da shvatim, tri iste utakmice. Mnogi su mislili da smo vec sampioni, daleko je to sad je samo 6 razlike a tri kola do podele bodova, dva meca sa Macvom i to ce biti tesko dobiti , pa teren u Lucanima, Partizan ulazi u formu, nadam se da vise nece biti kombinovanja i da ce igrati najaci tim do kraja.

      Comment


      • Ovo forsiranje Račića me podseća na situaciju sa Vukanom Savićevićem. Bukvalno mu se na silu pripisuje epitet talenta, a dečko ama baš ništa nije pokazao od svog debija pa do dana današnjeg.
        Manchester United Serbia

        Comment


        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
          Zasluzeno, ali da tri puta istu stvar uradis ne mogu da shvatim, tri iste utakmice. Mnogi su mislili da smo vec sampioni, daleko je to sad je samo 6 razlike a tri kola do podele bodova, dva meca sa Macvom i to ce biti tesko dobiti , pa teren u Lucanima, Partizan ulazi u formu, nadam se da vise nece biti kombinovanja i da ce igrati najaci tim do kraja.
          Istina je da mi plaćamo danak prelaznom roku, ali taj dio da Partizan ulazi u formu je neozbiljan. Sa Đukićem na klupi oni su u egal uslovima u borbi za 3-4 mjesto.

          Comment


          • Originally posted by Jaqen Hghar View Post

            On je igrač za recimo Radnički Niš, isti ovaj Napredak.
            Evo živi bili pa videli.
            Taj što je igr'o igr'o je.
            Da je dobar igrao bi kod nas, ne bi ga vama dali....
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Izvini u pravu si.
              Znači još malo južnije da ide.
              U Surdulicu.

              Comment


              • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                Izvini u pravu si.
                Znači još malo južnije da ide.
                U Surdulicu.
                Recko...Vranje

                Nije loš Šilja...nego ima tako neke periode. Nije on čovek koji će sve sam da reši...npr. kao Radonja. Njemu treba neko da ga "vuče" i tada su ubitačni. To ti govorim na osnovu iskustva gledajući ih iz mlađih kategorija. NIsu se mnogo promenili. Šilja je samo skratio kosu, a mali Radonja postao još luđi.
                Last edited by Constantin; 11-03-18, 22:48.
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Nema tu sta mnogo da se prica...Bez Boacija i Kange mi smo bar 30% slabija ekipa....Mucimo se, tesko dobijamo...Vozdovac, Spartak, Vojvodina...sve porodjane muke...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Originally posted by forum1nick View Post
                    Istina je da mi plaćamo danak prelaznom roku, ali taj dio da Partizan ulazi u formu je neozbiljan. Sa Đukićem na klupi oni su u egal uslovima u borbi za 3-4 mjesto.
                    Sa takvim stavom nemamo pobedu u derbiju vec koliko dugo?, i jesenas sa Kangom i Boacijem i Donaldom umalo nismo izgubili, oni u derbi ulaze mnogo motivisaniji. Novinarska masinerija radi sad nismo dali gol i Napredku regularan, mnogo teska situacija ali uzdamo se u ovo sta imamo u tih 10 kola pa videcemo.

                    Comment


                    • Šta da vidimo ? Lagano titula. Pa Kanga i jesenas nije igrao dobar deo utakmica u domaćici, i Boaći je propušta takođe.

                      Kriza, događa se....

                      Comment


                      • Samo da titula ne bude mazanje ociju kao sto je bilo prolece u Evropi. Zvezda mora da dovede ozbiljna pojacanja da ne bi dosli u situaciju da nam Rodic donosi bodove, da ne dodjem opet u situaciju da imamo osminu finala LE pred nosem, a da je ne iskoristimo zbog lose odradjenog prelaznog roka. Sad kad se pogleda, mi nemamo adekvatne zamene skoro ni na jednoj poziciji. I to je po mom misljenju sramno.

                        Comment


                        • Mazanje očiju? Znaš da nisam hteo da ulazim ali morao sam. Prelazni rok je odradjen dobro. Uzeli smo neki dinar koji nam je značajan. A babske priče tipa Terza lopov, ovo ono, mačku o rep lagano, Terza nas je i doveo ovde gde jesmo sada.

                          Znaš li ti dečko šta je bilo 2009/10 sezona? U kom ti svetu živiš? Po tvom mišljenju sramno, bravo za mišljenje nemaš pojma ja ću da ti kažem.

                          Real ne može da se sastavi u La Ligi, Man Utd pola sezone se raspada, a na proporcionalno manjem nivou nama se desi jedan kiks i odmah dežurni kritičari znaju oni šta bi bilo bolje.

                          Comment


                          • Letos se zentamo od Irtiša ispadali od Kajrata frajeru smeta što nismo prošli u osminu finala, komunjarski klub iz komunjarske države koji nije privatizovan i to mu smeta, zaboga ulagalo se djuture, platio si člansku kartu. Sezonsku..
                            Last edited by Cassius Clay; 13-03-18, 19:52.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Letos se zentamo od Irtiša ispadali od Kajrata frajeru smeta što nismo prošli u osminu finala, komunjarski klub iz komunjarske države koji nije privatizovan i to mu smeta, zaboga ulagalo se djuture, platio si člansku kartu. Sezonsku..
                              Ovako cemo. Ti brani Terzu ja cu da ga napadam. Nije njegova zasluga nijedan uspeh. Ja sam i vise nego zadovoljan i plasmanom i prodajom. Ali dovodjenje igraca je katastrofalno bre. Terza nam dovede igraca, mi ga pustimo dve utakmice i ajde decko kuci. Ko je doveo Kangu? Ko je doveo Bena? Terza nije. Ko je doveo Ruiza, Vereda, Fibela? Terza. Licno je isao da pregovara za pola njih. Ja na tribinu ne idem iz licnih razloga.
                              Moje je pravo da iznesem svoje misljenje kao i ti svoje slobodno. Ali isto tako mogu i ja da kazem da ti nemas pojma i da je taj isti Terza trebao davno da ode iz kluba.
                              Uz sve to, bio sam medju prvima koji su rekli svaka cast momcima na ostvarenom uspehu i Miloju zajedno sa njima. Sve sto su uradili je cisto njihova zasluga.
                              A ti ako mislis da je prelazni rok odlicno odradjen i da je cela prica oko transfera odlicna, onda tebi svaka cast.
                              Last edited by Raymond Reddington; 13-03-18, 21:53.

                              Comment




                              • @kattamaran koji zaboravlja kad igra Zvezda, sutra u 15:30 kup utakmica u Šapcu kraj Save!

                                Comment

                                Working...
                                X