Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iskreno...ovo penal nije...drugo...zao mi je sto Borjan nije napenalio onog idiota koji je citav mec lajao iza gola...kakvi sve debili dobiju akreditacije...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • U prvi mah se i meni učinilo da nije penal, ali ova slika i snimak, a i gifovi, govore suprotno.. Radonja je prelako pao, a la Žule, ali je igrač Voše u svakom slučaju nespretno reagovao na igraču koji izlazi sa terena!
      Borjan nije smeo onako da reaguje, kao ni onaj "čika" da bude iza gola, ali kod nas (Srbija) je sve moguće & dozvoljeno!

      Ja i dalje kukam 'n' apelujem na Miloja da proba sa Adžićem na play-u, jer nam je igra bez kreacije već 180min a naredni protivnici su idealni da probamo tako nešto..

      Comment


      • Nemoj te se brukati, sraman penal nam je dosuđen u Novom Sadu, ali eto to ti je fudbal, nekad pogreše u tvoju korist, nekad na uštrb i eto.

        Comment


        • Da je ostalo nereseno protiv vozdovca ,posle onog gola,i da juce nije sviran penal sigurno bi bile slicne reakcije objektivnih i postenih cigana.

          Comment


          • Originally posted by L a z a R View Post
            Da je ostalo nereseno protiv vozdovca ,posle onog gola,i da juce nije sviran penal sigurno bi bile slicne reakcije objektivnih i postenih cigana.
            Protiv Vozdovca su nas pokrali, juce smo mi. Sta je tu problem reci, ili treba da budemo kao "neobjektivni" debili i da vidimo samo kad nas ostete ili kad Partizan nekoga pokrade. Takvi su mi najgori, a po obicaju su najglasniji i svaki pokusaj zdravog razuma seku u korenu pricom o "realnim" zvezdasima. Greh je valjda biti realan.

            Btw. nema gorih od ovih grobara po komentarima koji opusteno misle da su pozicija pravednosti, pricaju o var sistemu itd. Kako su brzo ti ljudi zaboravili presmesne penale nad Jankovicem protiv Vozdovca i Borca, ono sinoc je penalcina za to. Da ne pricam o drugim stvarima, ofsajdima, crvenim kartonima...ali ne oni ce da popuju.

            Comment


            • Srecan rodjendan Vladanu Milojevicu.

              Comment


              • Srecan rodjendan sjajnom coveku i treneru!.

                Comment


                • https://twitter.com/crvenazvezdafk/s...71665259556869

                  Comment


                  • Račić_Milijaš_Milić ?! Ben nije ni na klupi.
                    Pomozi Bože..
                    Last edited by salelesa; 11-03-18, 17:09.

                    Comment


                    • Ben i Donald lakse povredjeni
                      U sredu Kup sa Macvom, za vikend opet Macva u Sapcu
                      Mora da kombinuje

                      Comment


                      • .. ma znam da mora da kombinuje, ali mi jedini poraz imamo od današnjeg protivnika. I ako već šara(mo), kudE su Adžić i Ilić ?? O velikanu iz Šapca drugom prigodom..

                        Comment


                        • Probi ih Krsta konačno

                          Comment


                          • Da li ej moguce da 2 puta primamo gol u nadoknadi od ovog Napretka, stvarno mi nije jasno.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Po meni je korisno da nam se oteza put do titule. Da se ne zajebu mudraci pa da pomisle da sa aktuelnim igrackim kadrom mogu i da sanjaju proslogodisnje evropske rezultate.

                              Ako bi uzeli titulu sa 20 bodova prednosti ubedjen sam da ne bi ni dovodili znacajnija pojacanja nego bi bili ubedjeni da aktuelni kadar uzima CL.

                              Opet sam uspeo potpuno da zaboravim da igra Zvezda. Ne znam da li mi je to za love ili za hate. Do skoro ni prijateljske nisam propustao.
                              Last edited by kattamaran; 11-03-18, 19:33.

                              Comment


                              • Šta očekivati drugo sa Sutlijašem na terenu svih 90min, i njegovim balonima, nego da prospemo 2 boda.
                                Nas već nekoliko utakmica vade Rodić i Krstičić, gospodine Terziću_mislite o tome!

                                Comment

                                Working...
                                X