Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Zvezdo!

    Borjan loodak, Terzinho produžavaj ugovor.. možda je Miloje mogao da odmori bekove, posebno Žuleta. Moja pretpostavka je da će Gobelja & Hajdin igrati sledeću u JSL.
    Krstičić sasvim solidan i već se prepoznaje ubitačna varijanta sa utrčavanjem Rodića po levoj strani i stvaranje gol šanse ! .. (Srna_Keln)
    Ben mora što pre da ga zabije i da skine pritisak, inače sam prezadovoljan, lucidan je, brz i odličan u defanzivi.
    Šilja mu je pokazao kod trećeg gola kako se jednostavno, a elegantno, završava akcija.

    Comment


    • Lepa pobeda, poseta sramotna jos je i lepo vreme, Adzic je ok grc je u pitanju, idemo u hladnu Moskvu.

      Comment


      • Adžiću ne smemo dopustiti da tek tako ode na leto. Prospekt je momak. Ume.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Adžiću ne smemo dopustiti da tek tako ode na leto. Prospekt je momak. Ume.
          A i beo je.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • dekkard, ne tripuj se glupostima.

            Comment


            • Ajd što je beli, nego je crveno-beli, Zvezdino dete, i nadam se da će u nastavku dobiti priliku da igra češće..

              Comment


              • Boaćko definitivno propušta revanš, kažu, obnovio povredu lista. Ništa strašno, ali ne rizikujemo sa njim.

                U sredu @moscow -10° te ponesite duge ćegarone..

                Comment


                • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                  Comment


                  • Posle meca u lucanima ako je neko i imao ocekivanja da uzmemo titulu sad mislim da je splasnuo, mi moramo da dobijemo bar 95 posto meceva do kraja sto je pakleno tesko a vec sledeci u Subotici je nakon Moskve.

                    Comment


                    • U Lučanima fešta, no nije ta tema.

                      Nema ravnog ovde Zvezdi, realno je da je titula u pravim rukama ove godine. Gledajmo i uživajmo i da vidimo da povećamo posećenost u domaćici bar sad kad dođe proleće, jbg ovi momci su zaslužili bar 15k duša na meču protiv jednog Javora.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        U Lučanima fešta, no nije ta tema.

                        Nema ravnog ovde Zvezdi, realno je da je titula u pravim rukama ove godine. Gledajmo i uživajmo i da vidimo da povećamo posećenost u domaćici bar sad kad dođe proleće, jbg ovi momci su zaslužili bar 15k duša na meču protiv jednog Javora.
                        I ja mislim da imamo najbolji tim, ali i Siti izgubi od Vigana a prosto je to normalno niko ne pobedjuje uvek, a sa druge strane imas tim koji je sedam puta vec preokrenuo ove sezone najnovije od 85 min do 89 sa dva igraca vise, to je bas tesko pratiti.

                        Comment


                        • Oni 7 puta preokrenu a mi nijednom da uzmemo pare na kladionici.

                          Ne pitajte me ništa, nisam znao za taj podatak, evo srce me boli.

                          Što se lige tiče, mirna Bačka, veruj bratu....

                          Comment


                          • Neka komšije preokreću koliko hoće, razlika u odnosu na prošlu godinu je što nam ne igra nesretni Anđelko (long live Rodić) da prosipa naše živce i bodove po krovovima!
                            Dobiti derby i toEto!

                            Comment


                            • Ja nekako sada mogu i da se nasmejem Anđelovim gafovima, onom autogolu i nakon toga se hvata za glavu...a u jednom trenutku je bio avion za ostale bekove u Zvezdi, u kakvom smo mi Grand Kanjonu bili jbt.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Pa pazi necu da ga pljujem, covek ima tri titule sa Zvezdom ali da je trebalo ranije da se penzionise trebalo je. Bice bas tesko sutra i jak protivnik i ruska zima , nisam optimista ali nek se bore.

                                Comment

                                Working...
                                X