Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najavljene lepe vesti se obistiniće a sada Zvezdasi napunimo Marakanu, pre toga u sredu Zenit generalna proba

    Comment


    • Inače, za svaku osudu je odnos Olimpijakosa sa Partizanom. Navijači Olimpijakosa ako nas smatraju braćom trebaju da idu do bojkota. Darko Kovačević za mene nije dobrodošao na Rajka Mitića.

      Naš odnos sa Zenitom je bar vezan Gaspromom. Mada isto ljigav akt da na našoj stranici FK Crvena Zvezda želimo Zenitu titulu. Nije stvar navijača kao takvih, već uopšte može da se napravi lepa priča sa bratskim klubovima a ne samo bratskim navijačima. Da li zajedničke turneje i prijateljske, kako god.

      Iliće smo morali da prodamo. Dug se smanjuje. Ne znam čemu toliko nezadovoljstvo upravom. Mnogo mi je manja bol da sedi Terzić o kome znam ko je i šta je nego neki anonimus. Terzić je u svoje vreme lepo mafijao i dobre veze ima, OFK je bila pogon mlade reprezentacije. Nije ni Mamić poštenjačina, ali je napravio uspeh sa Dinamom.

      Ne možeš da ne budeš privatan klub a da zahtevaš da funkcioneri budu prepošteni, zna se ko ulazi u te priče, žele i oni da zarade. I Džajić je to radio.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Inače, za svaku osudu je odnos Olimpijakosa sa Partizanom. Navijači Olimpijakosa ako nas smatraju braćom trebaju da idu do bojkota. Darko Kovačević za mene nije dobrodošao na Rajka Mitića.
        O cemu ti pises, decace...
        Kuku lele Zvezdi sa takvim navijacima kakav si ti, a niste u manjini - naprotiv!

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Iliće smo morali da prodamo. Dug se smanjuje. Ne znam čemu toliko nezadovoljstvo upravom. Mnogo mi je manja bol da sedi Terzić o kome znam ko je i šta je nego neki anonimus. Terzić je u svoje vreme lepo mafijao i dobre veze ima, OFK je bila pogon mlade reprezentacije. Nije ni Mamić poštenjačina, ali je napravio uspeh sa Dinamom.
          Da li ti stvarno mislis da se prodajom bilo kog igraca smanjuje dug Zvezde? Da li ti stvarno verujes u to sto Terzic prica?

          Comment


          • @Uros Fudbal je kao politika,nema tu ljubavi samo interes.Iz nekog razoga interesi Partizana i Oly-ja se poklapaju pa i otud saradnja ta dva kluba.Ja prvi ne bi imao problema da nasi saradjuju sa Paokom (naravno ne na nasu stetu).

            Comment


            • Originally posted by Raymond Reddington View Post
              Da li ti stvarno mislis da se prodajom bilo kog igraca smanjuje dug Zvezde? Da li ti stvarno verujes u to sto Terzic prica?
              Da. Imaš li neki dokaz za suprotno ili hoćeš da kažeš da su svi u Skupštini ludi, i da je dug i dalje 60 miliona a da je on izašao u javnost i rekao 26 miliona? Ne vidim zašto nije smanjen uz pomoć države isto kao i kod košarkaškog kluba.

              Ne radi se uopšte o prodajama igrača, to je više manje mazalica za javnost, zna se kako dug ide. A onih 16-18 miliona KK je prorcionalno teško vratiti kao 60 u fudbalu.

              @ ZOLA BG - pa slažem se ali malo je glupo onda nazivati ih braćom.
              Last edited by Cassius Clay; 06-02-18, 11:45.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Da. Imaš li neki dokaz za suprotno ili hoćeš da kažeš da su svi u Skupštini ludi, i da je dug i dalje 60 miliona a da je on izašao u javnost i rekao 26 miliona? Ne vidim zašto nije smanjen uz pomoć države isto kao i kod košarkaškog kluba.

                Ne radi se uopšte o prodajama igrača, to je više manje mazalica za javnost, zna se kako dug ide. A onih 16-18 miliona KK je prorcionalno teško vratiti kao 60 u fudbalu.

                @ ZOLA BG - pa slažem se ali malo je glupo onda nazivati ih braćom.
                Ja znam kako se vraca Zvezdin dug i da nije od prodaje igraca niti od para koje se dobiju od UEFE. Dug se vraca politicki i to je dovoljno da se kaze. Ne pricam ja o tome da li je dug smanjen vec o tome kako se smanjuje.
                Najbitnije od svega je sto jako mali deo novca ostaje u Zvezdi od prodaje Zvezdine dece.

                Comment


                • Na danasnji dan, odajmo pocast ovim sjajnim momcima...

                  Comment


                  • Sutra na Areni 3 prenos generalke sa Zenitom, pola pet satnica.

                    Comment


                    • Jel ima neko link za utakmicu? Jel zvezda tv prenosi?

                      Comment


                      • Comment


                        • Lepo trcimo, ali realizacija je losa. Nekako vucem paralelu sa Svetskim prvenstvom u Juznoj Africi kada smo dobro stojali na terenu a tesko davali golove.

                          Comment


                          • Ben je vrh.

                            Comment


                            • Dobro smo igrali sa Pesicem i Boacijem i realizacija ce biti bolja..

                              Comment


                              • Fudbalski klub Crvena zvezda upozorava svoje navijače da požure ukoliko žele da prisustvuju istinskom spektaklu u utorak. Za prvu utakmicu 1/16 finala Lige Evrope sa CSKA iz Moskve na stadionu Rajko Mitić ostalo je između sedam i osam hiljada, a prodaja istih biće nastavljena u ponedeljak od 11 do 19 časova.

                                Utakmica počinje od 18 časova, a važna informacija glasi da je ostalo ulaznica za sve delove tribina i to po sledećim cenama:

                                Sever: 2.000 rsd;
                                Jug: 2.000 rsd;
                                Istok bočno: 3.000 rsd;
                                Istok centar: 4.000 rsd;
                                Zapad bočno: 4.000 rsd;
                                Zapad centar: 5.000 rsd;

                                Comment

                                Working...
                                X