Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Krstičić je box to box vezista, svaka druga rola ga limitira podosta.

    Što se formacije tiče, bez Kange nam ne gine 4-4-2, jedini mi je tu Srnić problem jer u toj formaciji bočni igrači su i bog i batina. Limitiran mi je Srna da se na njega osloni tim, nije on taj igrač.

    Comment


    • Pa ako ostane Boaci, Srna bi mogao i na klupu...Ben i Radonjic po boku...No, Miloje obozava Srnica, tako da, tesko...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Teško da će Srna igrati, interesuje me kako bi izgledalo sa Pešićem malo iza Boaćija? Pokazao je u ligi par puta da ume sa vrha šesnaesterca da je podeli i na stranu i u sredinu. Jevtović nam je trebao umesto Srne, a Ben da igra sa Pešićem i onda da bude sa Bakulom/Donaldom i Krstičićem sredina baš kao AtMadrid što je igrao.

        Da se svi skoro povlače i ubitačne kontre. Boaće/Pešić prima, Ben tu odmah iza deli i dve munje sa strane, bila bi to perverzija.

        Ali opet kažem možda se odluči da bekovi još više učestvuju u sredini, ne znam videćemo, optimista sam svakako!

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Od sada pišem normalno, kulturno, a vredjao nikoga nisam ni do sada.

          Vi koji ste došli ipak vi morate da se prilagodite.
          Prva tvoja rečenica je suština svega. Ovu drugu koju sam izdvojio je ništa drugo do nekakva mantra, neodrživa, koja vlada kod jednog dela forumaša i bespotrebno pravi podele. Postoje pravila i ja se njih držim i postupam po njima. Zašto bi se ja prilagođavao tebi npr. ? Mi smo različiti...po godinama, po klubu za koji navijamo, po mestu stanovanja, po svemu. Kvalitet je da uvažimo jedni druge, a ne da se prilagođavamo. Ako ja treba da se prilagodim nekome ovde, evo odmah, na blanko, ugasite mi nalog. Lepo su sročena pravila. Možda imaju neke manjkavosti, ali za sada su na snazi i moraju da se poštuju. Važe i za mene i za tebe. To je suština civilizovanog društva, njegovog funkcionisanja.
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • http://www.crvenazvezdafk.com/scc/ve...om-protiv-CSKA

            I zvanicno sa publikom na CSKA...sad pamet u glavu i bez politike na tribinama...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Šta se priča oko Pavkova....da li je naš do kraja sezone (Mozzart sport) ili će u Ümraniyespor na pozajmicu....?
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Meni tog Pavkova zao...opet ga zeznuse...mozda je i bolje da decko potrazi novu sredinu i zaradi nesto...
                Izgleda da ce Dr. Marijana da opravi Boacija za Ruse...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Babic nas za 800k u 4 rate, tako kaze Terza.
                  Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                  Ljuba Tadić.

                  Comment


                  • To je ok potez...perspektivan levonog stoper...to je uvek na ceni...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Bice prenosa protiv Zenita na Areni u sredu u 16:30

                      Comment


                      • Originally posted by Constantin View Post
                        Prva tvoja rečenica je suština svega. Ovu drugu koju sam izdvojio je ništa drugo do nekakva mantra, neodrživa, koja vlada kod jednog dela forumaša i bespotrebno pravi podele. Postoje pravila i ja se njih držim i postupam po njima. Zašto bi se ja prilagođavao tebi npr. ? Mi smo različiti...po godinama, po klubu za koji navijamo, po mestu stanovanja, po svemu. Kvalitet je da uvažimo jedni druge, a ne da se prilagođavamo. Ako ja treba da se prilagodim nekome ovde, evo odmah, na blanko, ugasite mi nalog. Lepo su sročena pravila. Možda imaju neke manjkavosti, ali za sada su na snazi i moraju da se poštuju. Važe i za mene i za tebe. To je suština civilizovanog društva, njegovog funkcionisanja.
                        Ono se najmanje na tebe odnosilo, ti nisi ni učestvovao u raspravi.

                        Mislim da je potpis Babića ok. Imaće godinu dana staža kada postane prvi štoper, u Zvezdi, ovo polako dobija obrise sistema. Ze Markos je nadam se i dalje u igri kao i Viveiros.

                        Zvezda jednostavno mora da ide putem Dinama koji je svetlosnu godinu ispred svih. Jer svi mi imamo takmičarske ekipe, ali oni izbacuju bisere i prodaju bisere.

                        Joveljić mora igrati sledeće sezone, a Miloje ako ostane, a verujem da hoće, biće tako. Šta bih dao da ZeMarkos proigra kod nas, kao i Viveiros, Babić i Hajdin. Vremenom, cela zadnja linija. Tu je i onaj mališa čije sam prezime zaboravio, što je sad bio povredjen malo. Ne mogu da se setim za 3 života.

                        Nije da nem obrisa nekog planskog rada. Terza možda jeste lopina, ali kao što sam pričao, znajući njega, sitničarenje ga ne zanima. On bi da bude lopov kalibra Mamić a to je win win situacija i za nas i za njega. Bolje on da uzima više a da igramo Eveopu non stop, nego neki Adžić Lukić Kokeza...

                        Comment


                        • Ja kako vidim više guramo ovog našeg štopera od to Markosa. Baš ga hvale, msm ovog Erakovića.

                          Comment


                          • E da na njega sam mislio on je odličan kažu.

                            Comment


                            • Mali je top talenat...samo da ne bude ista prica kao sa Ilicima...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Kad bih 100% znao da bi lova od njega i Joveljica zavrsila na Zvezdinim racunima i iskoriscena da dug bankama bude NULA prodao bi ih ODMAH

                                A posto se to nece desiti onda ce Terza i co. pokrasti vecinu, a ostalo ce otici na "dugove" isto kao sa Ilicima

                                Comment

                                Working...
                                X