Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vesti su optimisticne ali da sacekamo ponedeljak..

    Comment


    • Šta? Biće direktnog tv prenosa ne samo za one koji su uzeli karte već i za ostale zainteresovane?
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Šta? Biće direktnog tv prenosa ne samo za one koji su uzeli karte već i za ostale zainteresovane?
        Ono sto se prica je da igramo sa publikom, ali ja sam uvek skeptican dok ne bude zvanicno nesto

        Comment


        • Nadam se da ce se klub konacno pozabaviti sa problemom "najvernijih" ako se ispostavi da je tacan info da igramo sa publikom...To samo znaci uslovna kazna i na svaki manji incident izbacice nas iz evropskih takmicenja do daljnjeg...

          In other news : Stramaconi dao Kangi kapitensku traku na prvom prijateljskom mecu za Spartu...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Od sada pišem normalno, kulturno, a vredjao nikoga nisam ni do sada. Iznosiću svoje mišljenje. Svaki napad na mene tipa “rasista, šovinista” prijaviću, pa će morati da se to dokaže pa onda ili ja dobijam permanent ban ili neko drugi snosi posledice. Svi moji stavovi na ovom forumu bili su upereni protiv jednoumlja, i to je kultura koju smo gajili ovde. Vi koji ste došli ipak vi morate da se prilagodite.

            Brajkula zna da sam napadao Radonjića tri godine. Privatno sam stvarno bio protiv, ali i da nisam tražio bih mu mane čisto da se čuje druga strana.

            A da sam u većini, video sam po komentarima na portalima kada je Kanga otišao. Nek mu je sa srećom u daljoj karijeri uspeli smo nešto da zaradimo.

            Napadan sam ovde kada sam govorio da se “Boćko” ne može prodati zbog promašenih šansi - bio sam rasista. Rekao sam da pevamo ako uzmemo 4,5 miliona max.

            Krstičić je iako me Brajkula demantovao, a on je specijalista za Seriu A, sposoban po meni da igra istirenijeg veznjaka, iza bastiona Donald-Bakula. To je po meni brutalan vezni red, gde on neće igrati klasičnog pleja, ali svejedno.

            Šta je bilo bilo je vraćati se neću, samo sam unapred upozorio, a nikad nisam prijavljivao postove.

            Comment


            • 0-1 gubimo od Ujpesta na poluvremenu...igramo u najjacem sastavu...prilicno jalovo, bez prave organizacije...sa Benom kao sekundarnim napadacem u pocetku, kasnije vise u vezi na Kanginom mestu...iskreno, i jedno i drugo ne deluje dobro...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Mislim da je potrebno vreme da se priviknemo na igru bez Kange, a i ne brinu me pripreme, kad god ih prosečno odigramo dobro se završi. I protiv Florijane je to delovalo veoma slabo, to je faktički bila jača pripremna utakmica, ali ako je Miloje izabrao ovaj tim ja njemu verujem.

                Comment


                • Eh da je Miloje birao...daleko amo mi od toga da trener odabere sve sto mu treba...ovo mu je Terza ostavio a on opet treba da bude alhemicar...

                  I da...Krsticic nije 10-ka i nikad nece biti...daleko je kvalitetniji iz pozadine...
                  Last edited by ZvezdaIznadSvega; 04-02-18, 15:35.
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Ja ne pamtim da je uprava nekoga poštovala kao Grofa pre svega pa sad i Miloja. Dovede Terza po nekog za sebe, ali se trudi i da ispoštuje trenera.

                    Hajde budimo realni, zadržao je nosioce igre i prošli smo grupnu fazu. Da je toliko pohlepan prodao bi svu trojicu još krajem avgusta.

                    Krstičić ima kvalitetan pas napred, ne može biti plej ali mnogo je bolj ofanzivno od npr jednog Grujića, bar bio pre, može da odigra malo isturenije.

                    Klub nije hteo da se zaleće sa pojačanjima što poštujem, doveden je igrač kojeg je trener hteo.

                    Boaći ako bude išao otići će u Kinu i njih ćemo odrati što je malo verovatno.

                    Comment


                    • Za letos se slazem...sad je malo izjajario a nije bilo potrebe...ovosezonskim prihodima smo premasili nas budzet...ako ode i Boaci mi smo dosta slabiji nego jesenas...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Verovatno stručni štab smatra da smo dovoljno jaki da iznesemo sezonu do kraja, a isto tako verujem da je već dogovoren transfer ili dva na leto. Mislim da je Jevtović 100% prvo pojačanje umesto Srnića, a verujem i da ćemo pokupiti Ivanića verovatno, sad je Bate tražio puno novca.

                        Slabiji ne znam koliko smo, Donald, Krstičić i Bakula nikada nisu igrali zajedno, sa njima imamo opasan defanzivni potencijal da malo ko može da nas ugrozi, što ako se lepo napred sredi sa Radonjićem Pešićem/Boaći i Benom može iz kontre da bude smrtonsno za Partizan.

                        A mišljenja sam da ćemo u nekim domaćim gledati i Pešić-Boaći sa strana Ben i Radonjić. Samo ako se uklopi ova formacija neka dobro, možemo biti i jači defanzivno i i opasniji iz kontri.

                        Comment


                        • Ta trojka koju pominjes su tri klasicna DM-a...Niko na svetu ne igra tako a posebno ne ekipa koja u svom prvenstvu treba da dominira...imacemo problema sa bunkerima...kreacije bez..Boaci i Pesic su neupotrebljivi bez pravog pakera...nisu napadaci koji ce se spustiti po loptu i ucestvovati u oragnizaciji igre...Tuzna istina je da u ovoj nasoj ekipi najbolju loptu na stranu, tzv "promenu strane" ima Milijas...a to ce nam biti preko potrebno ako cemo igru bazirati po boku...danas je to bilo ocajno...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Ma ljudi Krstičić nije DM. Ne znam ko je reako da je ofanzivno limitiran može on i isturenije, gledao svojim očima u Sampdoriji. Razoran šut, dobar pas napred, nije igrač koji će da bude plejmejker kao što je bio Kanga ali to je ujedno i usporavalo napad dok se on vrati, primi je, sad će se očigledno igrati još brže ka napred.

                            Krstičić nije zadnji vezni. On je tipičan centralni vezni. To nije bunker klasičan, verovatno bi se pri toj formaciji Rodić i Stojković više ubacivali i svi napadi bi išli po krilima kao i kontre, pa da se matira u sredinu jednom ili dvojici napadača.

                            Comment


                            • Slabo si ti to gledao u Sampi...on je uvek imao igraca ispred sebe...moze da se podvede pod neki box to box ali samo trkacki...daj boze da me demantuje ali kukala nam majka ako se jedan od te trojice povredi...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Pa mislim da će igrati Ben ispred ili Pešić malo iza mada spor je on za to, ne znam stvarno videćemo. Klasičnog ofanzivnog veznog znam da ne može, ali je mnogo potentniji napred od Donalda i Bakule.

                                Comment

                                Working...
                                X