Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mad for red View Post
    I ceo milion evra ce mu dati za platu...kako da ne...
    A sto mislis da je nemoguce, dali su 2 miliona za Sumu koji im je polasezone na klupi, pogledaj ko im je u upravi.

    Comment


    • Vise medija kaze da je Trabzon ponudio 1.000.000 eura za Srnica.40% ide Cukarickom.
      Navodno za Milica postoji interesovanje iz Nemacke.

      Comment


      • Nemoj da me drzite za rec,ali mislim da je Terza u intervju za RSB rekao da Cukarickom ide 40 % profita tj. mi smo ga platili oko 400 k i ako ga prodamo za milion Cuki ide 40 % od 600 k.Znaci oni bi uzeli negde oko 250 somica.Ako zaista uspemo da prodamo Srnu za milion to bi bio odlican posao s obzirom da mu je ostalo jos 6 meseci ugovora.Ovo za Milica mi deluje kao obicna novinarska patka,svaka njemu cast za trud i zalaganje,ali tesko da ce neko samo zbog toga da ga odvede u Bundes ligu.

        Comment


        • Milic - Groskrojc za siromašne.

          Comment


          • Pre mi se cini da cemo dobiti 500.000e za Srnica i onda Cuka dobija 40.000e

            Comment


            • Crvena Zvezda - BASK 4:1 (3:1) ..
              Milić, Boaćko x2, Ben ..



              Srećom, danas nisam gledao, slomila me temperatura_pa prespavah. Kažem srećom, jer je u prvom igrao nesretni Anđelko, a u drugom Sutlijaš.. stvarno su kazna za oči & mozak! Sutra pravac Antalija na završne pripreme pred Zvezdino proleće..
              Last edited by salelesa; 25-01-18, 16:08.

              Comment


              • Za milica je navodno Verder zainteresovan, videcemo ako zaista postoji mogucnost bili bi pametno prodati ga, pogotovo sto se i dalje juri to jedno krilo.

                Comment


                • Comment


                  • Mozda West Hem

                    Comment


                    • Mere bit, ne znam. Samo neka ide da uzmemo koji evro.

                      Comment


                      • Originally posted by mad for red View Post
                        Pre mi se cini da cemo dobiti 500.000e za Srnica i onda Cuka dobija 40.000e
                        Crveno-beli su Čukaričkom za Slavoljuba Srnića platili 400.000 evra, koji se odbijaju od obestećenja i onda se ostatak novca deli u odnosu (60:40) odsto sa „brđanima“.

                        Hotsport

                        Ako je ovo tacno od miliona cemo dobiti oko 360k za igraca kog smo poklonili Cuki. Jos kad se od tih 360k odbiju razne provizije verovatno cemo biti u minusu.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Postaje bljutavo to kopiranje zalizanog sa "zagonetkama" a poznato je da ovi sa RSB i ne pogađaju baš često.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Postaje bljutavo to kopiranje zalizanog sa "zagonetkama" a poznato je da ovi sa RSB i ne pogađaju baš često.
                            Mozda zaigra za Radnicki iz Pekama
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • 28. januar - Luc Energija Vladivostok, Dinamo Brest
                              31. januar - Sileks Kratovo, Amkar
                              4. februar - Ujpest
                              7. februar - Zenit

                              Super bi bilo da Amkar, Ujpest i Zenit izadju u najjacim sastavima, da se isproveravamo pred CSKA.

                              Comment


                              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                                Za milica je navodno Verder zainteresovan, videcemo ako zaista postoji mogucnost bili bi pametno prodati ga, pogotovo sto se i dalje juri to jedno krilo.
                                Kako sam se sada slatko nasmejao.....

                                Comment

                                Working...
                                X