Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Boaci se dovodi u vezu s Hadersfildom.Samo sto se umesto 10.000.000 sad pominje 6.000.000.


    Cim Donald i DLT nisu jesenas produzili ugovore, ovaksv epilog je bio ocekivan.Daj da osvojimo titulu, pa da se rastanemo kao ljudi.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      A na osnovu čega ti tvrdiš da je nije tražio te pare ?


      .
      Na osnovu zdravog razuma...koja bi logika bila da odbije tu istu ili vecu platu od Sparte? Posebno ako imamo mogucnost da ga zakucamo na tribine polusezonu...Nidje veze...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Originally posted by Beli View Post
        Boaci se dovodi u vezu s Hadersfildom.Samo sto se umesto 10.000.000 sad pominje 6.000.000.


        Cim Donald i DLT nisu jesenas produzili ugovore, ovaksv epilog je bio ocekivan.Daj da osvojimo titulu, pa da se rastanemo kao ljudi.
        Donald mi se kao igrac svidja, dok je moja licna zelja bila da sto pre vidimo ledja DLT. Previse prgav i bezobrazan a kao igrac prosecan.

        Comment


        • Originally posted by Raymond Reddington View Post
          Donald mi se kao igrac svidja, dok je moja licna zelja bila da sto pre vidimo ledja DLT. Previse prgav i bezobrazan a kao igrac prosecan.
          Meni je DLT los kao vezni igrac, dok se na stoperskoj poziciji odlicno pokazao.
          Zasto mislis da je prgav?Bilo je situacija kad je morao bezobrazno da reaguje.Sta tek onda mislis o Evertonovom karakteru?

          Comment


          • Originally posted by Beli View Post
            Meni je DLT los kao vezni igrac, dok se na stoperskoj poziciji odlicno pokazao.
            Zasto mislis da je prgav?Bilo je situacija kad je morao bezobrazno da reaguje.Sta tek onda mislis o Evertonovom karakteru?
            Ne pricam o drugim igracima. Ne zelim da ga uporedjujem sa nekim iz drugog kluba. Pricam konkretno o njemu. Jednostavno ne svidja mi se njegov karakter i ponasanje. Na stoperskoj poziciji jeste bolji nego na poziciji zadnjeg veznog, ali previse burno reaguje na mnogo sudijskih odluka, bez obzira da li je kriv ili ne.

            Comment


            • Isti taj RSB twit kaže da Zvezda ne pregovara ni sa kim u vezi Boaćija, da novine lažu. Ne pratim njihov forum ali iskustvo mi kaže da tw ne laže.

              Comment


              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                Na osnovu zdravog razuma...koja bi logika bila da odbije tu istu ili vecu platu od Sparte? Posebno ako imamo mogucnost da ga zakucamo na tribine polusezonu...Nidje veze...
                A odakle ti da je odbio Spartu ?

                Sve su to poluplasirane informacije....samo je pitanje u koju ćeš da veruješ ili da više veruješ.

                Boaćija treba dati i za 6 milki da se ne lažemo, a živi bili pa videli neće se prodati za veću sumu od navedene. Jbg takav smo klub, kad je magare u blatu svi ga jašu.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Isti taj RSB twit kaže da Zvezda ne pregovara ni sa kim u vezi Boaćija, da novine lažu. Ne pratim njihov forum ali iskustvo mi kaže da tw ne laže.
                  Rekao bih da nemas iskustva.

                  Comment


                  • Ma dobro greše i oni ali prvi dobiju neke info i to. Smaraju novine 5 puta b92 greši sa Donaldom u Dinamo i Kangom u Spartu. Taj b92 niko ne kritikuje svi posle govore informer izmišlja. b92 jede govna’

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      A odakle ti da je odbio Spartu ?

                      Sve su to poluplasirane informacije....samo je pitanje u koju ćeš da veruješ ili da više veruješ..
                      Od Plavsica, tu inicijalnu ponudu...pa da ne idem dalje....
                      Last edited by ZvezdaIznadSvega; 23-01-18, 22:17.
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Originally posted by mad for red View Post
                        Uboli smo Huga, uboli smo Boacija...uboscemo opet valjda nekog
                        grobari nisane dzerarda gouu po mom misljenju bolji napadac od obojce. slobodan igrac. problem je visoka plata

                        Comment


                        • Crvena Zvezda - Grafičar 5:0 (3:0) ..
                          Srnić, Joveljić x2, Pavkov, Veljko Nikolić ..

                          Hajdin igrao drugo poluvreme umesto Rodića, i baš me prijatno iznenadio prodorima i centaršutevima.
                          Sutra protiv BSK-a u 13h.

                          Comment


                          • Rekli su u jutjub prenosu da Frimpong ne ide na pozajmicu.

                            Bajko postaje trener golmana u omladinskoj skoli.
                            Last edited by Beli; 24-01-18, 16:58.

                            Comment


                            • Hajdin nije uopšte loš to se znalo, samo je šupalj u odbrani više nego što bi trebalo, ofanzivno može da učestvuje.

                              Comment


                              • Originally posted by NateHuffman View Post
                                grobari nisane dzerarda gouu po mom misljenju bolji napadac od obojce. slobodan igrac. problem je visoka plata
                                I ceo milion evra ce mu dati za platu...kako da ne...

                                Comment

                                Working...
                                X