Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Propaganda je sve. Boaći je dobar napadač, ali ne toliko dobar kao što mi želimo da bude.

    Comment


    • Opet masis poentu...za nas je i vise nego dobar...i ipak bih ja sacekao sa takvim komentarima vezanim za njegov transfer...da se posle ne ugrizes za jezik...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • To za platu 900.000 pise u medijima, koji ipak ne zasluzuju da im se bezuslovno veruje.Mozda stvarno trazi toliko, mozda ne.
        Meni je apsolutno nerealno da nam neki klub da 1.000.000 za igraca, kog na leto moze da uzme bez placanja obestecenja.
        Miloje jeste najzasluzniji za rezultat, ali je dobio i mnogo dobre igrace.Dosta je ulozeno u ovaj tim, plus su sacuvani najbolji-Kanga,Donald,LeTalek,Boaci.
        Last edited by Beli; 22-01-18, 19:45.

        Comment


        • To za 900k se toliko kosi sa logikom da je smesno...cuj nama trazio toliko a odbio Spartu za vecu platu...jeste on blesav ali ne toliko...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Nisam ja autor...

            Comment


            • U kako je lepo, hajde da zovemo ove iz grobarskog treš romantizma da nacrtaju po gradu, pošto oni, jelte, to rade zbog veličina a ne zbog Partizana. Evo i mi imamo neke veličine pa da odrade, kupićemo im crvenu farbu.

              Comment


              • Pitanje je kad ce nam se opet posreciti i da li ce ikad, da cemo da kazem ubosti igraca kao sto je Boaci, uz Kangu, dva najbolja igraca tima ubjedljivo.
                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                Ljuba Tadić.

                Comment


                • Mi se ponašamo kao da navijamo za Velež a ne Zvezdu.

                  Comment


                  • Originally posted by nine33 View Post
                    Pitanje je kad ce nam se opet posreciti i da li ce ikad, da cemo da kazem ubosti igraca kao sto je Boaci, uz Kangu, dva najbolja igraca tima ubjedljivo.
                    Uboli smo Huga, uboli smo Boacija...uboscemo opet valjda nekog

                    Comment


                    • Pa imamo Pešića koji je možda bolji od obojice. Nismo ga gledali u punoj formi u Evropi ali dao je važan gol Krasnodaru. Koliko je igrao bio je dobar. Prvi derbi protiv grobara prečku overio, treba on da bude prvi napadač da vidimo kako stvari stoje. Boaće je igrao da bi ga prodali, možda bi Pešić bolje odigrao. Tj verovatno bi.

                      Comment


                      • Pesic je drugaciji tip napadaca....Boaci je svakako kvalitetniji i kompletniji fudbaler...bolje otvara prostor, brzi je, okretniji, bolji u situaciji 1 na 1, za nijansu bolji i u igri ledjima ka golu...eventualno je Pesic nesto bolji u vazduhu ali je i to diskutabilno...dakle ako razlozimo sve parametre po kojima se ocenjuje jedan napadac...sve je jasno kao dan...
                        I da...Boaci je igrao zato sto je kvalitetniji i to jedini razlog...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Boaći je bolji ledjima, bolje gradi loptu, osećaj za prostor imaju sličan, u 16 mislim da se Pešić bolje snalazi, da ima bolji pas kada deli izvučen na krilo ili sa krila na utrčavanje, na završnici obojica mogu da porade. Dribling slab ali rekao bih malo bolja tehnika Pešića, dok Boaćiju teško uzeti loptu dobro je gradi.

                          Inače vidiš kako može lepo da se odgovara.

                          Comment


                          • Donald i Le talek izgleda ostaju, ali ce na leto napustiti klub kao slobodni igraci..

                            Comment


                            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                              Kakav god da je...i sta god promasio...mi pismenijeg i boljeg napadaca dugo nismo imali...i to je fakat...
                              Sto se Kange tice...ta propaganda RSB-a ili koga god vec o 900k je smesna i za decu predskolskog uzrasta...
                              A na osnovu čega ti tvrdiš da je nije tražio te pare ?

                              Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Donald i Le talek izgleda ostaju, ali ce na leto napustiti klub kao slobodni igraci..
                              A kome i da ih prodamo ? Pogotovo DLT-a.

                              Comment


                              • Idi obrnutom logikom...odakle ti ideja da je trazio 900.000 evra godisnje od Zvezde? Pise Balerina?

                                Baj da se ne zajebavamo tako, ozbiljni smo ljudi valjda...

                                Comment

                                Working...
                                X