Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ili Balerina po obicaju izbacuje poluinformacije koje veze sa mozgom nemaju

    Comment


    • Pise da ce Hajdin zaigrati za CG.
      Bainovic je otisao na pozajmicu u Rad.Ne znam samo zasto smo ga uopste dovodili.

      Comment


      • Kako zašto ? Pa da udovoljimo nekom privatnom interesu, kao što to svaki prelazni rok npr. radimo i sa Spartakom iz Subotice.

        Comment


        • Ja ne znam je l se ovo dešava, da grobarski treš retardizam opet žvrlja grad i novinari slikaju i još predatavljaju kao herojsko delo. Da znam gde su ja ću otići da ih prefarbam. Kakve dileje. Pa da im stoji mural Matije Bećkovića ne bi izdržao 2 dana od njihove najezde, samo ne bi kulturno prekrečili nego bi napisali P.F.C.

          Znači lepo izgleda hajde ceo grad da bude crno beo. Zajebi kume, krečiće se to opet.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Ja ne znam je l se ovo dešava, da grobarski treš retardizam opet žvrlja grad i novinari slikaju i još predatavljaju kao herojsko delo. Da znam gde su ja ću otići da ih prefarbam. Kakve dileje. Pa da im stoji mural Matije Bećkovića ne bi izdržao 2 dana od njihove najezde, samo ne bi kulturno prekrečili nego bi napisali P.F.C.

            Znači lepo izgleda hajde ceo grad da bude crno beo. Zajebi kume, krečiće se to opet.
            Novinarska paznja ne treba da te cudi, par poznatih sportskih novinara su fanovi doticnog pokreta.Postoje slike na netu sa njihovih zajednickih druzenja.

            Comment


            • Kako nas partizanovci jedu u medijima nazad 10 godina. Mi smo prave ovce. Gledam dodaju ljudi slike njihove po dr mrežama kako ko doda ja ga uklonim. A fascinantno je da je 80% žena koje se kao gnušaju uz obavezne komentare bolje oni nego Keba i Arkan.

              Kompleksaši ostaju kompleksaši, Zvezda je osnovana u Beogradu. Neka žvrljaju negde drugo ;)

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Ja ne znam je l se ovo dešava, da grobarski treš retardizam opet žvrlja grad i novinari slikaju i još predatavljaju kao herojsko delo. Da znam gde su ja ću otići da ih prefarbam. Kakve dileje. Pa da im stoji mural Matije Bećkovića ne bi izdržao 2 dana od njihove najezde, samo ne bi kulturno prekrečili nego bi napisali P.F.C.

                Znači lepo izgleda hajde ceo grad da bude crno beo. Zajebi kume, krečiće se to opet.
                Evo brate, ja sam rad da ti dam adresu ako vec ne mozes sam da nadjes, a zelis.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • A meni bude žao da pričam loše o Partizanovcima kad vidim tebe Kronosa i par mojih drugara. Daj adresu, pa kud puklo. Nisu valjda jači umetnici no ja

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    A meni bude žao da pričam loše o Partizanovcima kad vidim tebe Kronosa i par mojih drugara. Daj adresu, pa kud puklo. Nisu valjda jači umetnici no ja
                    Veruj mi da se i meni gadi sad sve ovo sto se provlaci po medijima, mnogo se prave ludi oni, samo ne znam da li mi je gori sam cin, ili ova propaganda sada, slazem se da je bzvz.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Kako nas partizanovci jedu u medijima nazad 10 godina. Mi smo prave ovce. Gledam dodaju ljudi slike njihove po dr mrežama kako ko doda ja ga uklonim. A fascinantno je da je 80% žena koje se kao gnušaju uz obavezne komentare bolje oni nego Keba i Arkan.

                      Kompleksaši ostaju kompleksaši, Zvezda je osnovana u Beogradu. Neka žvrljaju negde drugo ;)


                      Pesma kao stvorena za ova vremena.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Ja ne znam je l se ovo dešava, da grobarski treš retardizam opet žvrlja grad i novinari slikaju i još predatavljaju kao herojsko delo. Da znam gde su ja ću otići da ih prefarbam. Kakve dileje. Pa da im stoji mural Matije Bećkovića ne bi izdržao 2 dana od njihove najezde, samo ne bi kulturno prekrečili nego bi napisali P.F.C.

                        Znači lepo izgleda hajde ceo grad da bude crno beo. Zajebi kume, krečiće se to opet.
                        Originally posted by Uroš View Post
                        Kako nas partizanovci jedu u medijima nazad 10 godina. Mi smo prave ovce. Gledam dodaju ljudi slike njihove po dr mrežama kako ko doda ja ga uklonim. A fascinantno je da je 80% žena koje se kao gnušaju uz obavezne komentare bolje oni nego Keba i Arkan.

                        Kompleksaši ostaju kompleksaši, Zvezda je osnovana u Beogradu. Neka žvrljaju negde drugo ;)
                        Originally posted by Uroš View Post
                        A meni bude žao da pričam loše o Partizanovcima kad vidim tebe Kronosa i par mojih drugara. Daj adresu, pa kud puklo. Nisu valjda jači umetnici no ja

                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Totalno nebitna stvar ti murali. Stajao ili bio prežvrljan.....isto.

                          Kao i ta priča čiji je Beograd itd. Totalno banalne stvari....

                          Comment


                          • Novi obrt u slucaju Kanga.Sparfa nije pristala na njegove zahteve i ta prica je zavrsena.Prema Mocartu ponovo ga trazi Gencelbirligi i nude mu platu u visini koju on trazi.Nama navodno nude obestecenje 600.000, a mi trazimo 1.000.000.
                            Ako mene neko pita za misljenje, on ponude uopste nema.Sta tek reci za Boacija.Kakve su samo cifre pominjali, a ono corak.

                            Comment


                            • A zašto niko ne kaže da nama traži platu 900.000? Sa njom bi bio dva puta plaćeniji od prvog iza.

                              Ja pričao za Boaćija stručnjaci me ovde napušavali. Ne shvataju da je Miloje napravio rezultat. Boaći omašio u LE previše stopostotnih šansi.

                              Comment


                              • Kakav god da je...i sta god promasio...mi pismenijeg i boljeg napadaca dugo nismo imali...i to je fakat...
                                Sto se Kange tice...ta propaganda RSB-a ili koga god vec o 900k je smesna i za decu predskolskog uzrasta...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X