Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Još Kangezi nije otišao

    Comment


    • Kanga zapratio Spartu na instagramu.

      Comment


      • Ode bitanga



        Koga li cemo dovesti da ga zameni...

        Comment


        • Imas neki info ili citas portale...posto nigde ne postoji ta vest, osim da mu je menadzer kao u Pragu...

          Comment


          • Na osnovu toga sto je zapratio Spartu.

            Comment


            • Sosijedad navodno trazi 1.2 miliona za Babica
              Previse je to para i za mnogo boljeg igraca.

              Comment


              • Originally posted by Beli View Post
                Sosijedad navodno trazi 1.2 miliona za Babica
                Previse je to para i za mnogo boljeg igraca.
                Vratiti ga upakovanog sa sve mašnicom...i za te pare angažovati boljeg.


                (ako imao toliko para za baciti)
                Last edited by nebitan; 19-01-18, 15:55.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • @Brajkula Mislim da preterujes,odredjene limite ima,ali po meni vredi svaku paru koju smo dali za njega,cak i vise.Prvo moze da pokrije skoro svaku poziciju u timu,naravno nikad on nece moci da odigra na krilu kao sto Radonja ume ili u sredini kao sto mogu Donald ili Krsticic,ali odigrace pristojno.Samo da podsetim da je u Londonu stavio Volkota u dzep,sto je za vecinu srpskih bekova vlazan san.Isto tako odigrao je bitne role protiv Kransodara i u Rusiji i u Beogradu.Pa cak je i derbi (prvi derbi) odigrao sasvim korektno,koliko se secam sve defanzivne zadatke je odradio i vise nego dobro.
                  Nece on nikad biti neko za prvu postavu,ali kao neka bekap opcija sa klupe je fantastican.Valjda imati jednog takvog igraca u ekipi.

                  Comment


                  • Originally posted by Beli View Post
                    Pavkov vrlo izvesno ako ne prodamo Boacija, mozda cak i ako ode Boaci, jer nema kvalitet za Zvezdu.Da je reda, ne bi nikad ni dosao.
                    Frimpong ne verujem.Verovatno ide Letalek, ne mozemo ostati na dva stopera.

                    Odakle ti to, iz medija ili insajderisanje?
                    Insajderska informacija....
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Originally posted by ZOLA BG View Post
                      @Brajkula Mislim da preterujes,odredjene limite ima,ali po meni vredi svaku paru koju smo dali za njega,cak i vise.Prvo moze da pokrije skoro svaku poziciju u timu,naravno nikad on nece moci da odigra na krilu kao sto Radonja ume ili u sredini kao sto mogu Donald ili Krsticic,ali odigrace pristojno.Samo da podsetim da je u Londonu stavio Volkota u dzep,sto je za vecinu srpskih bekova vlazan san.Isto tako odigrao je bitne role protiv Kransodara i u Rusiji i u Beogradu.Pa cak je i derbi (prvi derbi) odigrao sasvim korektno,koliko se secam sve defanzivne zadatke je odradio i vise nego dobro.
                      Nece on nikad biti neko za prvu postavu,ali kao neka bekap opcija sa klupe je fantastican.Valjda imati jednog takvog igraca u ekipi.
                      Mani me role protiv Krasnodara u rusiji, dribla ga onaj klinac od 18 godina, on izbaci lotpu u korner i slavi ko da je postigao gol

                      Comment


                      • Adzin menadzer kaze da bi Luka mogao u Seltik zbog prevelike konkurencije.Stvarno imamo previse krila.
                        Last edited by Beli; 20-01-18, 10:51.

                        Comment


                        • Pogotovo u Seltik, ne bi izdrzao 15 minuta treninga

                          Comment


                          • Mondo dobio info da LeTalek ostaje na prolece u klubu.

                            Comment


                            • Benevento i Verona hoce Srnica.

                              Comment


                              • Originally posted by Beli View Post
                                Benevento i Verona hoce Srnica.
                                Ili Srnicev menadzer pokusava da izboksuje ugovor kod ta dva kluba.

                                Comment

                                Working...
                                X