Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1000 puta ti kažem ne mrzim ih. Psovanje nije lepo, jedino. Ima nešto što se zove i ne voleti. Nemoj mi te kliše rečenice, neću da se vredjamo ko je koliko čitao ali verovatno si u zaostatku.

    Comment


    • Cekaj, rasizam je kad neko dodje i napise da igracima iz Afrike fali disciplina u igri? Ili slicno za Brazilce? Tj. da im fali sportske inteligencije? A kako to nisu protumacili Ganci, Ganjani i slicno dok je Ratomir Dujkovic to izjavljivao kao njihov trener?

      Comment


      • O Aleksicu,on je najvise spic,veze to nema sa Kangom kao zamena za njega,licno on mi svideo jos dok je bio u Srbiji i vazio za ogromnog talenta,secam se jednih makazica za reprezentaciju (mladje kategorije ne secam dal U-18 ali tako nesto),e onda je otisao u ino po meni prerano ,video sam par lepih momenata iz Svajcarske,a u kakvom je stanju ako dodje u Zvezdu videcemo ,nadam se najboljem,ali uglavnom on ne moze da igra Kanginu pozicju,spic ili poluspic

        Comment


        • Pa to isto važi i za Brazilce iz favele što se videlo noć pred svetsko prvenstvo 2006. kad su orgijali pa izgubili od Francuske.

          Kanga ima igru kada igra za top 5 liga, ali baš retko igra(stvar etike svesti i kulture) a i čim zaigra odmah skoči u nebesa i ucenjuje klub. Nije ni čudo što ga do sad nije niko uzeo od većih, ne treba im neko ko će napraviti dva maestralna poteza a uz to dobijati crvene na poluvremenu i nestajati u 70% utakmica, šutirati svaku 5 puta sa poludistance najmanje.

          Dečko je mator i šetajući problem.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            1000 puta ti kažem ne mrzim ih. Psovanje nije lepo, jedino. Ima nešto što se zove i ne voleti. Nemoj mi te kliše rečenice, neću da se vredjamo ko je koliko čitao ali verovatno si u zaostatku.
            U zaostatku za tobom? hhahahahha decko. vise sam knjiga procitao nego sto ti umes da izbrojis....imas na predhodnim stranama odlican film...pogledaj ga...uzivi se malo u ulogu...


            Za tebe je Kanga svakako mator..jedno duplo stariji otprilike... A osim lazi nista konkretno o njemu nisi napisao...dobio je 1 crveni karton i to nezasluzeno jer ga je isprovocirao protivnik... ovo o 70% nestajanja je za posmatranje...tebe kao kriticara
            Last edited by mad for red; 17-01-18, 22:30.

            Comment


            • Originally posted by mad for red View Post
              U zaostatku za tobom? hhahahahha decko. vise sam knjiga procitao nego sto ti umes da izbrojih....imas na predhodnim stranama odlican film...pogledaj ga...uzivi se malo u ulogu...
              Ja sam Belu Grivu čitao (rasista). Nisam našao izdanje Crna griva. Jbg. Ako imaš u e formatu pošalji mi da pročitam. Svaka čast inače, ja znam do 36 da brojim već posle nestaje brojeva na ruletu pa ne znam dalje, mora da si pročitao bar 41,42 knjige ooo

              Comment


              • Citam sad ovde neke komentare i prosto da covek ne poveruje, I onda dodje neki delija i kaze "nismo isti", dal se svadjate ko je vise knjiga procitao. najjace sto ubedjujete coveka da je rasista jer ne gotivi Kangu
                Last edited by mark !t zer0; 17-01-18, 22:33.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Tako i delujes, kao da znas da brojis do 36...to je vrednost IQ verovatno, s obzirom kakve gluposti pises...
                  Last edited by mad for red; 17-01-18, 22:33.

                  Comment


                  • Originally posted by mad for red View Post
                    U zaostatku za tobom? hhahahahha decko. vise sam knjiga procitao nego sto ti umes da izbrojis....imas na predhodnim stranama odlican film...pogledaj ga...uzivi se malo u ulogu...
                    Ovo preDhodnim ti bas i ne potvrdjuje.

                    Comment


                    • Tako je...greska u kucanju...

                      Comment


                      • HahahhahH pa kako prijatelju pogresi d umeato t
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Šta je IQ? IntergalacticQuality? Daj neku dobru knjigu al nemoj da bude Meša Selimović “Derviš i smrt” tu sam čitao u školi.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Šta je IQ? IntergalacticQuality? Daj neku dobru knjigu al nemoj da bude Meša Selimović “Derviš i smrt” tu sam čitao u školi.

                            Samo Robinson Kruso. Ili bese Sukro. Ne secam se.

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              Citam sad ovde neke komentare i prosto da covek ne poveruje, I onda dodje neki delija i kaze "nismo isti", dal se svadjate ko je vise knjiga procitao. najjace sto ubedjujete coveka da je rasista jer ne gotivi Kangu
                              Nismo isti Markane ,ovo izmedju njih je na licnom nivou,al se eto provuklo kroz Zvezdu,ali nismo isti

                              Comment


                              • Šta smo isti čovek me uhodi, ja sve objašnjavaj polako on ne staje. Ne zameram mu ako nam drugi ne zameraju na spamu

                                Comment

                                Working...
                                X