Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ignjovski nece ici iz Nemacke dok ne bude ispunio uslov za drzavljanstvo.

    Comment


    • На целом свету само Црвена звезда оооо..

      Comment


      • Došao brat Ben. Silovaće Partizan uskoro.

        Opet.


        Comment


        • Srecan Ben svima koji slave.
          Last edited by nine33; 12-01-18, 21:37.
          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

          Ljuba Tadić.

          Comment


          • Izgleda da komentarišu svi KK, a FK je nebitan faktor postao preko noći. Bar na ovom foumu. Odlično pojačanje, srećno fudbalskim zvezdašima.

            Comment


            • Ja ga vidim na krilu, što mi crta odlazak Srnića.

              Donald izjavio da neće da ide ako ne dobije ozbiljnu ponudu, a i da neće da ostane u klubu pod istim uslovima.....šatro da ispoštuje navijače. Pa ispoštuj nas idi za pare, a ne za krompir.

              Comment


              • Upravo to dobri moj Brajko. Nego šta misliš ako dodje Ivanić pa ne bude mogao u LE, a ostane Donaldinjo, da li ćemo probati Donald Bakula i Krstičić kao ofanzivni vezni. Mislim da bi on to mogao da iznese.

                Comment


                • Inače, stigao je Stefan Hajdin iz Spartaka. Budući levi bek broj jedan, samo da popravi defanzivu. Gledao ga par puta.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Upravo to dobri moj Brajko. Nego šta misliš ako dodje Ivanić pa ne bude mogao u LE, a ostane Donaldinjo, da li ćemo probati Donald Bakula i Krstičić kao ofanzivni vezni. Mislim da bi on to mogao da iznese.
                    Ne valja Krstičića ofanzivno nikako, nikako. Bolje igrati 4-3-3 klasika nego izmišljati igračima pozicije. Ti misliš dakle da Kanga ide sigurno ?

                    Originally posted by Uroš View Post
                    Inače, stigao je Stefan Hajdin iz Spartaka. Budući levi bek broj jedan, samo da popravi defanzivu. Gledao ga par puta.
                    Prema tim igračima Spartaka imam neki animozitet neverovatan. Msm da nisam ja kriv zbog toga.....

                    Comment


                    • Kanga ide, samo se ne zna još gde. b92 jede govna, pisali su za Donalda pre mesec dana pa sad za Kangu oba puta netačno. Kontakt sa Spartom jeste bio, ali videće se šta će biti.

                      Ja navijam da Kanga ode, informer je čak objavio da Miloje tera Kangu.

                      Comment


                      • Hajdin ima neverovatan put do pre 6 meseci igrao je trecu ligu, delovao je dobro u Spartaku ali Zvezda je druga prica, videcemo..

                        Comment


                        • Ma manite me majstora iz Spartaka.

                          Jedino cenim Nikolića i to zbog mog brata sa foruma kondicjie, ostalo.....

                          Comment


                          • Inače Kanga nije onda produžio ugovor, i radi se na tome da se dečko skloni pogotovo jer Milojević to želi, jer jebe oko novog ugovora, na kraju će za dž otići. Jedan bednik kao što sam i mislio koji gleda samo sebe.

                            Ben je veća ljudina 6 puta već sada.

                            Comment


                            • Manipuliše još navijačima a ovamo jebe upravu.

                              Comment


                              • Kanga - Želim titulu sa Zvezdom!


                                Na početku priprema za nastavak prvenstva Zvezdin fudbaler Gelor Kanga istakao je da je njegova ekipa pred sebe postavila najviše ciljeve.


                                Naš vezni fudbaler po dolasku u Srbiju prvo je odradio testiranje u Beogradu, a u Košutnjaku je pokazao odličnu formu. S ozbirom na to da „Zavod za sport i sportsku medicinu” čuva i prethodne rezultate, jasno se vidi da su novi bolji od onih letošnjih.

                                - Došao sam potpuno spreman. Imao sam nekih porodičnih problema koje sam morao da rešim pre nego što sam se priključio saigračima, ali sve je u redu i nastavljamo dalje. Prvi smo u šampionatu, ispred Partizana, svi smo se odmorili tokom ove pauze i sada je vreme da se usredsredimo na osvajanje titule prvaka Srbije. Naravno tu je i važan meč protiv CSKA i zato moramo samo da treniramo i radimo što više i sve će biti kako treba – kaže crveno-beli Gabonac.

                                Kanga je trenutno fokusiran samo na što bolje pripreme i naredne izazove koji očekuju Crvenu zvezdu.

                                - Ja sam u Zvezdi i fudbaler sam ove ekipe. Imam ugovor još šest meseci, a razgovaraću sa upravom kluba oko moje budućnosti. Sada sam ovde i igram za ovaj klub kao i do sada najbolje što mogu i umem – zaključuje Kanga.


                                http://www.crvenazvezdafk.com/sr/ves...ulu-sa-Zvezdom


                                Iskreno se nadam da ce ostati.
                                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                                Ljuba Tadić.

                                Comment

                                Working...
                                X