Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srecna Nova Godina ljudi, nadam se da cemo se radovati kao i ove sa nasom Zvezdom ali iako ne bude tako volecemo je, alternativa ne psotoji.

    Comment


    • Pridružujem se čestitkama, srećna svima. ZvezdaIznadSvega i Mad for Red njima želim da ostane Kanga, a svima nama titule. Bolesno je i pomisliti da Partizan bude trofejniji od nas, čak je i ova egal situacija ravna naučnoj fantastici

      Comment


      • Bando crvena, sve najlepše Vam želim u 2018-oj!

        .. da se vrate slavni dani!

        Comment


        • Meni je Piksi #1, a odmah uz njega Prosinečki, s tim da je njegova posvećenost klubu čistija, očigledno neopterećena nacionalnim sranjima, voli Zvezdu koja je iznad svega i to je i moje poimanje Zvezde.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Pridružujem se čestitkama, srećna svima. ZvezdaIznadSvega i Mad for Red njima želim da ostane Kanga, a svima nama titule. Bolesno je i pomisliti da Partizan bude trofejniji od nas, čak je i ova egal situacija ravna naučnoj fantastici
            Broj titula u ovoj ligi gde imaš 2 i 1/2 kluba je smešno govoriti i to služi samo za neku patkometriju.

            Originally posted by dekkard View Post
            Meni je Piksi #1, a odmah uz njega Prosinečki, s tim da je njegova posvećenost klubu čistija, očigledno neopterećena nacionalnim sranjima, voli Zvezdu koja je iznad svega i to je i moje poimanje Zvezde.
            Apsolutno, Žutom se uvukla ta crveno bela boja pod kožu....a nije samo on, tu je i Musemić od tih nekih van Srbije (iako Musemić od igračkog perioda nije vezan za Zvezdu).
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Ponovo se priča o Ričmondu Boaćiju i Čelsiju. Engleski mediji, tačnije Ivning Standard objavio je tekst u kojem se navodi da je mendažer Plavaca Antonio Konte odustao od angažmana Muse Dembelea, iz Seltika. Sada su zbog toga u prvom planu Boaći, kao i Tomas Lemar, trenutno član Monaka. Prema istom izvoru, Konte na ovaj način želi da pojača izbor u ofanzivi.

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Bez publike na CSKA...

                  Послато са Moto C Plus уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Prodajem 4 karte za CSKA (zapad) ispod cene..

                    Comment


                    • Pa nek i dalje drve o Mladicu i stvarima koje nisu za stadion...uspeli su majstori da izbiju klubu pola miliona eura..
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Zvezda je srpski klub ne znam šta si očekivao. A i kaže se po srpskom evra ne eura.

                        Hvala na poklon pred Badnje veče, sve znate šta bih napisao ali neću Konstantinu da pravim posao. Računajte kao da sam napisao.

                        Ne znam jesu li Partizanovci skandirali generalu a i ne zanima me.

                        Comment


                        • Očekuje se minimum pristojnosti, a ne skandiranje ratnom zločincu, i ne želim da me identifikuju sa takvim nakaradnim greškama prirode. Što se tiče kako se kaže (i piše) reč "euro" u upotrebi je i jedno i drugo, s obzirom da je naš jezik srpsko-hrvatski ili hrvatsko-srpski.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Prodato 30 hiljada vec unapred oni suspenduju stadion, imam ja misljenje o Mladicu i slicno ali nije za ovde, nadam se da ce ipak se smilovati veliku udarac bi bio i finansijski a i na igrace ce delovati lose prazan stadion.

                            Comment


                            • Što se tiče Zvezde, najveće uspehe u svojoj istoriji je postizala kao klub iz Srbije ali i kao Jugoslavija u malom. Kad smo uzeli KEŠ u timu smo imali igrača skoro svih nacionalnosti iz naše tadašnje zemlje. Jedna od naših Zvezda je i Robi, veliki trag su ostavili i R. Šabanadžović, M. Belodedić. ..Sušić, Repčić, Musemić, Elzner...Halilović mnogo je njih (ove sam nabrojao a da nisu "Bari generacija").
                              Ipak moj poriv, moja potreba da se javim ovim postom, jeste (bez obzira na moju političku opredeljenost) da politici nije mesto na sportskim manifestacijama, na tribinama... njima je mesto kroz delovanje stranaka, mitingovanja, proteste na za to predviđenim mestima a utakmice nisu predviđene za to.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Ne mogu da pišem sad na temu ratni zločinac i slično iako sam objektivan popiću permanentni ban. Nisam ni ja da se skandira Gavrilu Principu ali branin princip i jednakost medju narodima jer mi ne pravimo jedini pizdarije.

                                Za mene je Gavrilo Princip teororista prvoklasni, za mene su Karadjordjevići džukele, Pašić govno, ali ako bi neko klicao njima a neko tamo nekim svojim nacionalnim ličnostima zalažem se za jednake kazne i za pravičnost.

                                Neka povuku paralelu sa splitskim Hajdukom i promeniće kaznu. Ali ne, oni nas čekaju na penal. Klicanje Ratku Mladiću može biti šovinizam, širenje etničke i verske netrpeljivosti, rasizam nikako.

                                Poenta je u principu

                                Comment

                                Working...
                                X