Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jagoš neće u Zvezdu, šatro ljut na Zvezdu.

    Comment


    • I ne mora, da uzmemo Milunovica ja zadovoljan..

      Comment


      • На целом свету само Црвена звезда оооо..

        Comment


        • Ben je izgleda prvi, Jevtovic drugi novajlija za 600 hiljada, ok samo ako dolazi kao zamena za Srnu dovoditi njega a ne prodati neko krilo je gomilanje.

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Crvena Zvezda i Šeki zveda!

              Comment


              • Sekularac je najveci igrac kog smo imali..

                Comment


                • „Tito je bio prinudno a, Šekularac prirodno najpopularniji u državi.“

                  Akademik Matija Bećković

                  Comment


                  • Meni je deda pričao o Šekularcu. Inače hvala mom dedi i celoj široj porodici što je crveno bela. Kakvih sam se pričao naslušao, crtao se grb Zvezde po kolima, volela se Zvezda i voli najviše. Od Šestića i Borote preko drugih priča, a dedi je Dule Savić omiljen igrač.. Stalno mi govorio “Rodilo se dete muško, ime mu je Savić Duško.”

                    Jebeš ti ovaj život ako nisi zvezdaš

                    Izgleda da je kumara blizu potpisa, kao i Ben. Biće to gotovo, a LTL verovatno ide u Trabzon.

                    Comment


                    • Veliki Žuti:
                      http://mondo.rs/a1068661/Sport/Fudba...-o-Zvezdi.html
                      "Robert Prosinečki je jedan od retkih Hrvata koga su navijači Crvene zvezde, u novijoj istoriji kluba, prihvatili i koji je imao i sačuvao status ljubimca. Bilo je u Zvezdi mnogo hrvatskih fudbalera, ali je Prosinečki ostavio dubok trag.

                      Tokom gostovanja u emisiji "Novi dan" Televizije N1, Prosinečki je pričao i o svom statusu među navijačima Zvezde, kao i o šansama crveno-belih u šesnaestini finala Lige Evrope protiv CSKA.

                      Upitan kako tumači to što su u Beogradu i Crvenoj zvezdi nastavili da ga vole i cene, dok su neke druge javne ličnosti iz Hrvatske bile omražene u Srbiji posle rata, Prosinečki je rekao da zasluge za to ima i to što je bio u Zvezdi u periodu kad je postigla najveći uspeh - osvajanje titule evropskog prvaka.

                      "Ali, verovatno i zbog mog ponašanja u Beogradu i Crvenoj zvezdi dok sam igrao, nisam imao nijedan problem. To je moj klub, gde sam napravio veliku karijeru kao igrač, a posle toga i početak moje trenerske karijere", ističe Prosinečki.

                      Prosinečki kaže da su rezultati Zvezde "fenomenalni" i da su rezultati potvrda da igra odličan fudbal."
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                        Sekularac je najveci igrac kog smo imali..
                        Igrao sam sa Šekularcem zajedno rulet pre nekih 7, 8 godina u Vojislava Ilića u Beogradu, kladionica Soker. Hiperaktivan lik.

                        Comment


                        • Au Brajko igrao si rulet sad si mi već skočio u očima. Samo još da kažeš da si jurio uski zero..

                          Kanga potpisuje novi ugovor, 95% ide sad na zimu.

                          Comment


                          • Generalno jako je tesko unaprediti kvalitet igraca u timu. Bukvalno smo imajuci u vidu plateznu sposobnost na gornjem limitu. Ukoliko uspe akrobacija da se dovedu bolji igraci od ovih koji su nosioci apsolutno sa puno samopouzdanja sa razlogom mozemo ocekivati sledecu predsezonu tj. napad na Ligu sampiona. Igracki kvaliteti Kange nisu upitni ali timu je potrebna sveza krv.

                            Comment


                            • Ma kad su pa bili upitni, nego on ne priča sa svojom glavom često. Da priča igrao bi u Italiji Francuskoj... Mnogo je bre odsutan.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Igrao sam sa Šekularcem zajedno rulet pre nekih 7, 8 godina u Vojislava Ilića u Beogradu, kladionica Soker. Hiperaktivan lik.
                                Covek , zbog koga se islo na stadione, kako mi rece jedan navijac Hajduka , nama jedino nije bilo za kad izgubimo od Sekija.

                                Comment

                                Working...
                                X