Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vrati se ti prvo na primer Maje iz VI-2.... pa ce ti biti jasnije...

    Procitaj pazljivo sa razumevanjem, mozes i naglas cisto da bi bolje razumeo...

    Ako seres pored solje, kaznice te...

    Ako uzvikujes politicke parole kaznice te...isto je...

    Znaci ne seres i ne uzvikujes politicke parole, ne palis baklje, ne gadjas sudije, ne stojis na prolazima...jer je ZABRANJENO.

    A ti nastavi samo seres pored solje kako si navikao, pa se cudi kad Maja iz VI-2 nece da prica sa tobom...

    Comment


    • A jebeš ti mene lepo vidim ja. Ja tebi ozbiljno ti meni Maju.

      Comment


      • Prvo mi Milojevica da zadrzimo pa tek onda koji ce igraci doci.Bez trenera sve je besmisleno i ne vidim poentu da se kao pravi tim za kvalifikacije za LS sledece godine kad ne znamo ni ko ce nas predvoditi.Taman se ponadas da si dobio trenera na duze staze kad ono uvek ista prica i na kraju ce opet neki Grof da sedne na klupu i ponovo raspad.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          A jebeš ti mene lepo vidim ja. Ja tebi ozbiljno ti meni Maju.

          Pa da si dogurao do VI Osnovne, ukapirao bi metaforu... a te gej fore mozes svom decku da prodajes, mene to ne zanima

          Comment


          • Hahahahhahahahahhahahahahaaa. Au 1-0 za tebe.
            Last edited by Cassius Clay; 20-12-17, 22:12.

            Comment


            • Originally posted by mad for red View Post
              Pa da si dogurao do VI Osnovne, ukapirao bi metaforu... a te gej fore mozes svom decku da prodajes, mene to ne zanima
              A da malo "podigneš ručnu" ?
              Već duže vreme si izuzetno neprijatan prema Urošu. Niko te ne tera da se složiš s njim, ali bilo bi fer da budeš pristojan. Ne sećam se da je Uroš zapodenuo ovakav način razgovora.
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Tacno, ali njegov nivo komunikacije i razmisljanja je mnogo nizak, to nisi primetio?
                Mislim, ne razume osnovne stvari, ali dobro, nije prvi put da prolazi ispod radara

                Prihvatam kritiku

                Comment


                • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...nav_id=1339086


                  Delija ima, ne zna se broj, al svaki je od njih, prijateljj tvoooj

                  Comment


                  • Lepa izjava coveka iz Gasproma, da se malo zavrse ta smaranja oko drzavnih para, prosto Zvezda je brend i naravno da im je interes da ulazu.

                    Comment


                    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                      Lepa izjava coveka iz Gasproma, da se malo zavrse ta smaranja oko drzavnih para, prosto Zvezda je brend i naravno da im je interes da ulazu.
                      Koliko ce biti buduce sponzorstvo na godisnjem nivou?

                      Comment


                      • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by suptil View Post
                          Koliko ce biti buduce sponzorstvo na godisnjem nivou?
                          Kazu ostaje isto, s tim sto ce leci neka kinta za ovaj evropski uspeh kao bonus.

                          Comment


                          • Od svih imena koja se pominju i jure, ja biram svi da ne dodju a da dodje jedan Katai, takvog igraca od Dejana Savicevica nismo imali.

                            Comment


                            • Katai sigurno nece doci, mozes slobodno da ga zaboravis

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X