Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imao je Ožegović dve šanse, bliži bili nisu ali da mališa zna nsšto mogao je sasuti oba u gol.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Kako ovog Đukića nije sramota, "bili bliži pobedi"??? Baš težak džiberluk i njega i pojedinih igrača Partizana.
      Sem tog detalja, za razliku od ozegovica, Djukic je dao jednu gospodsku izjavu, kao i Miloje...za primer obojica...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Pa imali smo i mi veće šanse od njih.
        Ne postoji veća od one Pešićeve kad je sa 3 metra onoga pogodio u noge kod 0:0.

        Oni da nisu imali penal, gol ne bi ni dali.

        Comment


        • Nije cudo sto je klub trazio da Mazic ne sudi, i jos jedna stvar koja se ne pominje cesto, Mazic je sudio Partizanu dva puta uzastopno i svirao dva penala, malo vise od slucajnosti. Momcima svaka cast , umor i gomila sitnih prekrsaja je ucinio svoje ovi plus 9 je lepo rastojanje.

          Comment


          • Comment


            • Jel mož' se igra ako jedan igrac na terenu u ruci drzi strano telo? Zar nije trebalo da Mazic prekine igru pre penala, dok je Savic drzao Evertonovu kopacku u ruci? Mislim da je drzao neposredno pre nego sto je startovao na Ozegovicu ,cak mi se cini da je i u tom trenutku imao u ruci?
              "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

              Comment


              • Riknuli mi svi stream-ovi posle 20ak minuta,pa sam nastavak utakmice pratio radio prenos, kao u dobra stara vremena..
                Ne bih komentarisao tekmu, samo da čestitam momcima za fenomenalnu polu-sezonu, da se dooobro odmore, i da na proleće/leto završimo 2 velika posla, titulu i ulazak u CL!

                Comment


                • D2791A9B-D75F-44BA-AB75-BE2AEF3066EE.jpg

                  Da se prisetimo malo ko nam je igrao u Zvezdi. Izdajica.

                  Comment


                  • Рен даје 8 милиона за Боаћија, Звезда не жури и прижељкује и целих 10 милиона евра! - Zurnal

                    Comment


                    • Originally posted by suptil View Post
                      Рен даје 8 милиона за Боаћија, Звезда не жури и прижељкује и целих 10 милиона евра! - Zurnal
                      Lepo, cak i cifra od 8 je bas dobra sa zaradjenim u evropi pola duga maltene, ne zaboravimo da je Boaci potpisao za dzabe.

                      Comment


                      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                        Lepo, cak i cifra od 8 je bas dobra sa zaradjenim u evropi pola duga maltene, ne zaboravimo da je Boaci potpisao za dzabe.
                        Magicna cifra je 10 miliona funti

                        Comment


                        • На целом свету само Црвена звезда оооо..

                          Comment


                          • sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Originally posted by Constantin View Post
                              Evertonov učinak na derbiju
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Constantin View Post
                                Vuličević je za taj start laktom dobio žuti ali mu je zato Mažić zažmurio na oba oka kada je Krstičića pokosio onako baš mesarski.
                                Tako da je Mažić direktno uticao na igru i rezultat.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X