Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa jedino ako treba da daje golove.

    On je po vokaciji više ofanzivan bek no defanzivan i to stvarno jeste, ako si gledao Evropu mali milion puta je on bio višak na boku, uvek je opcija kad se igra po desnoj strani i Zvezda bolje na toj poziciji neće naći, evo sad razmišljam i od domaćih, Rukavina mi se crta, čovek igra Primeru a teško da je nešto ispred Stojkovića, otprilike tjt.

    Odradi on svoj posao, tj. ne odradi već prekuca i tjt, sve što jedan bek treba da radi on tokom meča uradi, sad što nema slobodan udarac ala R.Karlos ili nema inteligenciju Lama, ili skok Bana Ivanovića jbg.

    Sve pohvale Stojkoviću, napraviće on unosan transfer preko vrlo uskoro.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Pa jedino ako treba da daje golove.

      On je po vokaciji više ofanzivan bek no defanzivan i to stvarno jeste, ako si gledao Evropu mali milion puta je on bio višak na boku, uvek je opcija kad se igra po desnoj strani i Zvezda bolje na toj poziciji neće naći, evo sad razmišljam i od domaćih, Rukavina mi se crta, čovek igra Primeru a teško da je nešto ispred Stojkovića, otprilike tjt.

      Odradi on svoj posao, tj. ne odradi već prekuca i tjt, sve što jedan bek treba da radi on tokom meča uradi, sad što nema slobodan udarac ala R.Karlos ili nema inteligenciju Lama, ili skok Bana Ivanovića jbg.

      Sve pohvale Stojkoviću, napraviće on unosan transfer preko vrlo uskoro.

      Slažem se ja sa tobom u većini stvari oko njega, osim ove oko napada.

      Prvo što jedan ofanzivno orijentisan bek mora da ima je dobar centaršut. A on to stvarno nema, ili bar nije pokazao u Evropi. Napravi on često višak po boku, i ostane sam, ali to ne iskoristi kako treba.

      Kad bi malo izvežbao te centaršuteve i ovako generalno donosio malo bolje odluke u napadu, bio bi extra bek.

      A slažem se da Zvezda ne može naći bolje na toj poziciji, niti joj treba sad. Samo sam komentarisao na ono suva klasa.

      Generalno je ta pozicija bekova u našoj zemlji prilično siromašna.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
        Za tebe sam ekspert sasvim sigurno...evo vec 10 godina se profesionalno bavim ovim sportom...
        Leba ti reci mi u kom to klubu igras kao profesionalac.
        U nasoj SL ?
        Ili si surovi pro negde abroad?

        Comment




        • Sve ludaci aaa

          Comment


          • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
            Leba ti reci mi u kom to klubu igras kao profesionalac.
            U nasoj SL ?
            Ili si surovi pro negde abroad?
            A gde sam ja to rekao da sam fudbaler?
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Daj molim te....
              Izmice ti poenta....
              Over and out.

              Comment


              • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                Daj molim te....
                Izmice ti poenta....
                Over and out.
                Trener je čova...
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Znam ja vrlo dobro na sta on aludira...ali da se posluzim njegovim izrazom..."izmakla mu poenta"...s toga i takav odgovor...a ako ces o fudbalskoj igri, analizi Ricmondovog ucinka od kad je kod nas, karakteristikama....slobodno...

                  I da dodam...termin "napadacka inteligencija" je nepoznat u fudbalskoj praksi...
                  Last edited by ZvezdaIznadSvega; 08-12-17, 13:10.
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Ok, neke emocije su da se precute a neke da se vriste dok ne eksplodiraju bubne opne svemira--- CRVENA ZVEZDAA.

                    Comment


                    • У сваком случају ко год да дође од појачања уклопиће се. Ми немамо могућност да одбијамо велика обештећења и да глумимо Ливерпул. Нама је овакве резултате донео средњи ред и одлична игра бекова. Суштина је у убрзавању лопте. Срнић је одличан за клупу, али немамо луксуз да на тај начин градимо тим. Зависимо од продаја. Једва чекам Терз ићево обраћање. Рекао је нападамо пролеће и због тог циља нема продаја. Дакле остварен је циљ. Мислим да ћемо концепцијски бити јачи на пролеће. Једва чекам да видим Јовељића на делу.

                      Comment


                      • 4 igrača dolaze. Boaći sigurno ide, a otići će još dva igrača najmanje.

                        Comment


                        • A ta 4 po kuloarskim nagadjanjima su Ivanic, Milunovic (budi bog s nama), Jevtovic i Ben...tu su realno prvi i poslednji pojacanja...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Svakako su igraci koji su omladinski prvaci sveta interesantni za klub. Ja bih prvo jurio te igrace pa onda sve ostalo dolazi u obzir. Mislio sam do skora da je Kanga nezamenljiv, ali vec neko vreme mislim da su svi zamenljivi. Sto se Ivanica tice mislim da na kraju necemo dovesti njega, da ce ostati u Belorusiji.

                            Comment


                            • Ivanića ne bih ni voleo da vidim iako je dobar igrač. Milunović nije za štopera uz Vujadina mada ni LeTalek nije bio za fudbal pre Miloja. Jevtović Bakulin kum, i Ben Partizanov dželat.

                              A je l Ben klasičan špic ili?

                              Comment


                              • Originally posted by suptil View Post
                                У сваком случају ко год да дође од појачања уклопиће се. Ми немамо могућност да одбијамо велика обештећења и да глумимо Ливерпул. Нама је овакве резултате донео средњи ред и одлична игра бекова. Суштина је у убрзавању лопте. Срнић је одличан за клупу, али немамо луксуз да на тај начин градимо тим. Зависимо од продаја. Једва чекам Терз ићево обраћање. Рекао је нападамо пролеће и због тог циља нема продаја. Дакле остварен је циљ. Мислим да ћемо концепцијски бити јачи на пролеће. Једва чекам да видим Јовељића на делу.
                                Polako sa Jovljićem da ne izgori ko Jović.

                                Originally posted by z0La View Post
                                Slažem se ja sa tobom u većini stvari oko njega, osim ove oko napada.

                                Prvo što jedan ofanzivno orijentisan bek mora da ima je dobar centaršut. A on to stvarno nema, ili bar nije pokazao u Evropi. Napravi on često višak po boku, i ostane sam, ali to ne iskoristi kako treba.

                                Kad bi malo izvežbao te centaršuteve i ovako generalno donosio malo bolje odluke u napadu, bio bi extra bek.

                                A slažem se da Zvezda ne može naći bolje na toj poziciji, niti joj treba sad. Samo sam komentarisao na ono suva klasa.

                                Generalno je ta pozicija bekova u našoj zemlji prilično siromašna.
                                Ja ću ti dati evo jedan od sto primera, Stefan Lištajner, vrhunski bek po mom mišljenju, ali isto tako plitak centaršut, loš reklo bi se, ali radi sve ono što se od beka traži, zatvori stranu, gore ga stalno ima, stalno 2 na 1, 2 na 2, pa i 1 na 1 sa njim, preti, napada, nekada i prođe centaršut i tako. To je ta igra modernog beka.

                                Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                                A ta 4 po kuloarskim nagadjanjima su Ivanic, Milunovic (budi bog s nama), Jevtovic i Ben...tu su realno prvi i poslednji pojacanja...
                                Ako se misli na Milunovića štopera iz BATE-a, prva liga štoper, doktor igre, bolji od cele naše garniture. Više puta sam ga gledao uživo i kao igrač Lučana, čak i kao reprezentativca, pa i kao igrače BATE-a protiv nas. Sa njim nema greške, ja sam više protiv Ivanića npr. krije se od lopte.

                                Comment

                                Working...
                                X