Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali najjaci je ovaj strucnjak sa izjavom "poluigrac" za Ricmonda...stvarno je blam jedna potcenjena kategorija...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Inace, Zvezda je primila samo 2 gola u ovih 6 meceva LE. Svaka cast!!!

      Comment


      • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
        Ali najjaci je ovaj strucnjak sa izjavom "poluigrac" za Ricmonda...stvarno je blam jedna potcenjena kategorija...
        Ekspertu,da li si se ti ikada bavio amaterski nekim sportom.
        Da ne pominjem sve promasaje koje iole kalibrisan napadac resava,
        ali ono kad ga je Krsticic spojio sa golom u Borisovu je bazicna stvar za napadaca.
        Boakye nema napadacku inteligenciju, on ima mozda samo neki instinkt.
        U silnoj zelji da se sto bolje proda uprskao je na poslednje 4 utakmice ono
        sto nije ni Darko Spalevic (ako ga se uopste secas) u svojim najslavnijim danima dok je igrao kod nas.

        Srecom, mi smo zahvaljujuci Milojevicu organizovan i disciplinovan tim,
        tako da smo ishendlovali sve te budalastine.

        Kad bi grobarima uvalio pobedonosni gol, tipa gola u Kelnu sve bih mu oprostio.
        Ovako....
        Daleko mu lepa kuca.
        Za 6 milki da pevamo.
        Last edited by Jaqen Hghar; 08-12-17, 10:59.

        Comment


        • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
          Ekspertu,da li si se ti ikada bavio amaterski nekim sportom.
          Da ne pominjem sve promasaje koje iole kalibrisan napadac resava,
          ali ono kad ga je Krsticic spojio sa golom u Borisovu je bazicna stvar za napadaca.
          Boakye nema napadacku inteligenciju, on ima mozda samo neki instinkt.
          U silnoj zelji da se sto bolje proda uprskao je na poslednje 4 utakmice ono
          sto nije ni Darko Spalevic (ako ga se uopste secas) u svojim najslavnijim danima dok je igrao kod nas.

          Srecom, mi smo zahvaljujuci Milojevicu organizovan i disciplinovan tim,
          tako da smo ishendlovali sve te budalastine.

          Kad bi grobarima uvalio pobedonosni gol, tipa gola u Kelnu sve bih mu oprostio.
          Ovako....
          Daleko mu lepa kuca.
          Za 6 milki da pevamo.
          Pusti ga molim te. On ne ume da odvoji emocije prema igraču i da ga objektivno sagleda.

          Ko da više od 4,5 miliona za njega sa rezervom Engleza, oni su idioti ne bi me čudilo i 6 da daju, taj je kompletni idiot.

          Promašaji protiv Arsenala, obe utakmice, protiv Borisova, i protiv Kelna sada. U svakoj utakmici stopostotna šansa. Jedino se nadam da mi je tačan info da je već prodat, ne znam cenu, ali dobro je ako smo ga ranije uvalili.

          Igrač koji ne bi mogao da briše patike Marku Panteliću, a jedan Ugo Vieira bi makar 50% onih šansi plasirao u gol kao lisica. Samo što je Ugo psihički bio nestabilan.

          Nećemo praviti od Boaćija ne znam šta, nas je izneo sistem Vladana Milojevića, dobar golman, jaki pozadi, jak vezni red pa tek onda napad. Ako mi ne verujete pogledajte date i primljene golove.

          A cena se ne diže u Super ligi, daće i Pešić 300000 golova, samo to malo ko gleda. Unapredjena verzija Borhe je Boaći, može i da razbije i da zadrži, malo je agilniji i bolji.

          Comment


          • Koliko onda LeTalek vredi? Pošto njegova odbrana primila dva gola, čovek doktor, kako ćemo bez njega??? To niko ne pominje, legenda kako je odigrala.

            E pa odigrao je sistem Vladana Milojevića.
            Da je imao ekipu od Ludogoreca prišle godine, pojeo bi ih kao mačoće sa Kataiem i drugarima.

            Comment


            • Boaći uvek pre Ugo Vijere iz razloga jer je Vijera šminker, teži nekoj atrakciji i akrobaciji a protiv onih amatera iz malte duel nije mogao da izdrži.

              Oba napadača imaju svoje prednosti i mane, ali ja više preferiram Boaćija.

              Treće je da on ne vredi novce o kojima mi ovde govorimo, oni silni promašaji su mogli da nas koštaju prolaska grupe, a onu sinoć šansu bih ja iskoristio, sam ko duh, čak i oni odustali da ga jure, golman se pomirio sa sudbinom, kraj meča, nema tenzije dakle, Zvezda prošla, samo da šutne u drugi ugao i.......

              Na kraju opet sve odlučujuće golove dade limitirani Srnić, protiv Krasnodara tamo i sada ovaj protiv Kelna.

              4 miliona plafon ili ako smo nekoga već prejebali.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Koliko onda LeTalek vredi? Pošto njegova odbrana primila dva gola, čovek doktor, kako ćemo bez njega??? To niko ne pominje, legenda kako je odigrala.

                E pa odigrao je sistem Vladana Milojevića.
                Da je imao ekipu od Ludogoreca prišle godine, pojeo bi ih kao mačoće sa Kataiem i drugarima.
                Nemoj da me sprdaš sa njim, klasičan džorač lope, a i par sigurnih je promašio.

                Bekovi su nam klasa suva, oba, pored njih Krstičić, pa i Donald koliko god ga ja ne gotivio. Kanga sinoć najlošiji ubedljivo, nijednu loptu nije zadržao, nijedan pas podelio, ali svako ima loš dan u kancelariji.

                Damjan se šlepa tu propisno, korektno igra tog štopera, ali da je to nešto WOW i nije.

                A i slažemo se u jednoj stvari, to je trener, teško je sad listati temu jer se piše, ali drago mi je što sam jedan od retkih koji ga je podržao na ovom forumu još pre nego što se sjatila ova fina raja sa B92.

                Comment


                • Može i " U mene jesen je a kažu svi da sad je proleće" (Arhaizam u mene = kod mene ili možda nije arhaizam već stvar lokalnog izraza)...
                  Glede Boćka, najbolje bi bilo da ga zamotamo u tisuću Evra i da ga nekom damo
                  Last edited by nebitan; 08-12-17, 11:35.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Vidi se već nekoliko utakmica da Boaće juri da se proda. Ubeđen sam da nije bilo priče oko prodaje, da bi iskoristio bar pola onih šansi što je omašio. Totalno se vidi da je smeten zbog toga.

                    Na kraju kod rezultata 1-0 i 3 minuta pred kraj, gde tvoja ekipa ide dalje, ne može da dođe sebi. Kao da je promašio gol za prolaz. Saigrači mu prilaze da bi ga vratili u realnost.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Mi pričamo o proleću a mečevi se igraju sredinom februara, jedino ako planiramo i to da preskočimo

                      Comment


                      • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                        Ekspertu,da li si se ti ikada bavio amaterski nekim sportom.
                        Da ne pominjem sve promasaje koje iole kalibrisan napadac resava,
                        ali ono kad ga je Krsticic spojio sa golom u Borisovu je bazicna stvar za napadaca.
                        Boakye nema napadacku inteligenciju, on ima mozda samo neki instinkt.
                        U silnoj zelji da se sto bolje proda uprskao je na poslednje 4 utakmice ono
                        sto nije ni Darko Spalevic (ako ga se uopste secas) u svojim najslavnijim danima dok je igrao kod nas.

                        Srecom, mi smo zahvaljujuci Milojevicu organizovan i disciplinovan tim,
                        tako da smo ishendlovali sve te budalastine.

                        Kad bi grobarima uvalio pobedonosni gol, tipa gola u Kelnu sve bih mu oprostio.
                        Ovako....
                        Daleko mu lepa kuca.
                        Za 6 milki da pevamo.
                        Za tebe sam ekspert sasvim sigurno...evo vec 10 godina se profesionalno bavim ovim sportom...
                        Elem, sasvim je jasno da Boakye nije WC igrac ali takvih kod nas nije bilo od Stankovica i Vidica i ne rastu bas na drvecu...Isto tako je cinjenica da u prethodnih bar 10 godina nismo imali kvalitetnijeg napadaca i jako, jako plitko je nazvati ga poluigracem...decko vrsi izvanredan presing na odbranu, sjajan i u igri ledjima i licem ka golu, sasvim korektan u skoku, uspesan kada treba da zadrzi loptu i saceka kolege da se pridodaju napadu, videli smo da zna i da "opali" sa distance u Kelnu...ima toga jos mnogo..
                        A to sto izvodis zakljucke o necijoj "napadackoj inteligenciji" na osnovu poslednje tri utakmice je blago receno maliciozno (da ne pricam sad toliko ispricanu pricu o "zlim strancima" i " etnicki cistoj Zvezdi")...Svakom napadacu na svetu se desi los period, kada "nece gol"...uostalom Ricmond nas je provukao kroz kvalifikacije, pobedio Keln, i iako ne volim da merim ucesce bilo kog pojedinca u kolektivnom sportu, moze se sa punim pravom reci da je njegov doprinos u top 3 u najmanju ruku...
                        Jadno i bedno je to sto pisete ti i tvoj "brat" po uverenju " jebes strance, daj "nasu decu"...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Bekovi su nam klasa suva, oba, .
                          Stojković je meni limitiran dosta. U napadu je prilično beskoristan. Nema neki centaršut, niti brzinu. Inteligencija na terenu mu je prilično limitirana. Neke proste pasove koji mogu dosta da olakšaju igru ne uradi, a često baca neke nerazumne duge lopte, koje preseku lako protivnici i ponekad iz njih naprave kontre.

                          Sa druge strane, da ne ispadne da ga samo kritikujem, solidan je u odbrani. Svu svoju limitiranost prikriva zalaganjem i požrtvovanošću na terenu.

                          Sve u svemu, srčan i koristan igrač, ali sa limitima.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Stojković je meni limitiran dosta. U napadu je prilično beskoristan. Nema neki centaršut, niti brzinu. Inteligencija na terenu mu je prilično limitirana. Neke proste pasove koji mogu dosta da olakšaju igru ne uradi, a često baca neke nerazumne duge lopte, koje preseku lako protivnici i ponekad iz njih naprave kontre.

                            Sa druge strane, da ne ispadne da ga samo kritikujem, solidan je u odbrani. Svu svoju limitiranost prikriva zalaganjem i požrtvovanošću na terenu.

                            Sve u svemu, srčan i koristan igrač, ali sa limitima.
                            Čuj beskoristan, uvek se pomeri kad se napada po njegovom boku pa sa krilom igra 2 na 1, uvek uredno istrči, a i to sa centarutevima ne stoji. U oba pravca igra momak, u odbrani odličan, msm da nijednom nije kiksnuo ove sezone izuzev onog izmišljenog penala protiv Rusa za šta on nije kriv i kao takav je naš najkonstantniji igrač. Nije Dani Alveš, naravno, ali sve pohvale momku od mene, najpozitivnije iznenađenje za mene samo neka ovako nastavi.

                            Comment


                            • Za Petkovića je izmislio fudbal, za Zvezdu najbolja opcija.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Čuj beskoristan, uvek se pomeri kad se napada po njegovom boku pa sa krilom igra 2 na 1, uvek uredno istrči, a i to sa centarutevima ne stoji. U oba pravca igra momak, u odbrani odličan, msm da nijednom nije kiksnuo ove sezone izuzev onog izmišljenog penala protiv Rusa za šta on nije kriv i kao takav je naš najkonstantniji igrač. Nije Dani Alveš, naravno, ali sve pohvale momku od mene, najpozitivnije iznenađenje za mene samo neka ovako nastavi.
                                Istrči on, nisam rekao da ne ide napred, već da ne nudi mnogo u napadu. Bar ja to nisam video u Evropi(JSL ne pratim baš). U odbrani sam rekao da je sasvim solidan. Dobar defanzivni bek, ali ne toliko kao i napadačka opcija.

                                Da je suva klasa, nije baš, ali je koristan svakako.

                                p.s. Uroše, i za to se slažem svakako.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X