Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by limun View Post
      Jel zna neko, da li ce srpski klubovi sada dobiti prednost u kvalifikacijama i preskociti neko kolo?
      Za takvo što je potreban dugogodišnji mukotrpan rad.
      Odnosno da u naredne 3-4 godine oba naša predstavnika ponavljaju najmanje ove rezultate.
      Najvažnije je učešće u Group Stage UCL.

      Trenutno stanje


      Raspodela poena u UEFA klupskim takmičenjima



      Trenutna pristupna lista za sezonu 2017/18 i pojašnjenje od koje pozicije
      koja država daje koliko timova u kvalifikacijama , play-offu
      i direktnom plasmanu u grupnu fazu jednog od dva UEFA klupska takmičenja


      Comment


      • Originally posted by suptil View Post
        Dajte bodovni saldo Zvezde na Uefa listi ove godine. Mislim da mozemo i sa Sportingom da odigramo kako treba.
        Zvezda



        Partizan

        Comment


        • Ono što smo pričali posle Krasnodara kad smo ostvarili san. Šta sada da kažem kada smo posle 25 godina obezbedili proleće. Mojoj ćerki je rođendan danas, mislim da će biti ponosna kada bude videla gde joj je bio otac. Nadam se da će nas navijači podržati protiv Borca (nedelja) i protiv Partizana (sreda). Pozivam ih da napune ceo stadion tamo", rekao je Savić.

          Comment


          • Strpace Richmond u derbiju ne brinite. Vise volim da promasujemo(ako vec mora nekada) ovako kada nije "o glavu" a onda da proradimo kada je gol potreban za prolaz/pobedu/dobar rezultat.

            Comment


            • Ono je morao dati u pola noci, pijan, tek izasao iz nekog bordela.. velika je sramota sto nije dao.
              Ali dobro i to je fudbal

              SRECNO VAM PROLECE, SRECNA VAM GODISNJICA SVETSKE TITULE!

              Comment


              • Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Kosan je covek sa neverovatnom energijom...pozitivac do koske...sa njim u drustvu, smeh je zagarantovan...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Neverovatno dobra energija u timu i stručnom štabu, jedan od preduslova za dobre rezultate (naravno i znanje).
                    Last edited by nebitan; 08-12-17, 09:42.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • I sada kad se malo sleglo, sta mislite hocemo li izvuci 7 miliona za Richmonda?
                      Svuda citam da ide na zimu bez obzira na prolece u Evropi.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Samo neka on ode.
                        To je poluigrac, sa limitiranom napadackom inteligencijom.
                        Onaj ko bi ga kupio za 6-7 miliona, morali bi da ga slavimo kao krsnu slavu.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Rob ne zna ni kako ide tekst pesme. A jos gore je sto je to potpuno pogresna pesma za ovakvu situaciju jer je u pesmi trenutno godisnje doba prolece a pevac se oseca kao da je jesen..... Znaci jeste smesno, ali to sto cova pokusava da ispadne mudar
                          Umesto da je citirao Dzonija Stulica na primer i njega pozdravio. Dzoni je i onako veliki ali bas veliki navijac Zvezde:
                          Proljece je, trinaestog u decembru .... ili bilo kog drugog.

                          Ali opet verujem da su to ipak prevelika ocekivanja sa moje strane, jer tesko da je on i cuo za Dzonija... Halid je njegova liga.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Ma prodace se on za 6m sigurno i slazem se da on nije WC igrac al ni 6m nije nista danas za tim iz Championsipa,a za nas jesu pare.
                            Pitanje je samo dal ce se kupiti sta, jer ipak ostali smo na 3 fronta,sa Pesicem samo malo je to,nedo Bog neka povreda ostadosmo bez spica,a trebalo bi neko da se kupi da se uigrava za eventualnu LS na leto,ja bih mozda prikljucio Joveljica ,svakako bi ga poveo na zimske pripreme cisto da vidimo,kako se nosi u seniorima,za ozbiljino

                            Comment


                            • Ja bih voleo da ostane, mada ja sam jako subjektivan po pitanju Boacija, koji mi je ljubimac. Iz nekog razloga mi je prisrastao za srce vise nego ostali koji su dolazili ranije. Naravno to ne znaci da sporim da je promasio par strasnih sansi ove godine u LE ili da nesto Pesicu ne valja. Samo kazem da bih ja voleo da ostane, jer definitivno ne mislim da je poluigrac, a posebno da nema napadacku inteligenciju. Stavise, mislim da konacno imamo 2 spica koja ako nesto imaju, to je ta fudbalska inteligencija. Vrlo retko vidis kod obojice da se zatrce kao muve bez glave u 5 igraca, ili da biraju glupa resenja. Samo jedan od primera, obojica ako vide da ne moze pas da prodje, stanu na loptu, cekaju da se neko otvori(bolji raspored igraca na terenu) i onda dodaju, a ne prodaju jenostavno loptu za nesto sto prolazi jednom u 100 puta. Nijedan od njih nema neke strasne predispozicije, a daju dosta golova, izmedju ostalog jer znaju gde treba da budu u odredjenom trenutku, posebno Richmond koga cesto lopta "slucajno pronadje" oko peterca, jer se zatekao bas na pravom mestu.
                              Last edited by colchonero; 08-12-17, 10:28.

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Jel zna neko, da li ce srpski klubovi sada dobiti prednost u kvalifikacijama i preskociti neko kolo?
                                Nećemo tako lako napredovati jer nam dva kluba uvek kvare koeficijent koji ispadaju u sezoni kupanja, ove godine je Voša razočarala, a godinama pre toga je to bila Zvezda. Nikako da bar tri kluba u kontinuitetu prave neke rezultate.

                                Ovo što su Bg klubovi uradili je neverovatan uspeh, a posebno Zvezda koje nije bili nigde punu deceniju. Četiri kruga kvalifikacija proći, pa onda još i grupu, skidam kapu. Odigraće najmanje 16 evropskih utakmica ove sezone, a uz neku sreću na žrebu možda još koju.

                                Vujadin je za mene otkrovenje, nisam ga gledao godinama, samo sam slušao priče i otprilike je bilo sve najgore o njemu. Stojković došao iz kluba koji je ispao u treću ligu, a pogledajte kako igra, srce ko Rusija. Rodić isto odličan. Donald i Krstičić igračine. Ne bih ja toliko pljuvao Boaćija, dešavaju se krize, nekada ne ide, ali Kanga je baš iritantan postao, gomila izgubljenih lopti i kurcobolja ala Kolarov nedopustivo za nekog ko treba da bude ključni igrač tima.

                                I na kraju Vladan Milojević, svaka čast majstore.

                                Comment

                                Working...
                                X