Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Postoji li šansa da igramo protiv Spartaka iz Moskve? To bi bio spektakl. Uvod za SP.
    Ne nisu nosioci,ja zelim Milan,ili neki najlaksi moguci tim

    Comment


    • Ma ko god da bude neće se dobro provesti. Zvezda je uvek bila šampionski tim na pobedi na prolaz na pobedu, i slažem se za Pešića na kraju sa Suptilom, ono nije naš stil, trebao je da ide na gol sam mu je bio Boaći na drugoj.

      Boaći me razočarao ali verujem više vas nego mene. Nije da volim da budem u pravu, ali pokazao je kako promašiti 4 zicera u tri utakmice. Bolje da je imao 4 gola u kvalifikacijama nego 154 u ligi, mada sam dobio informaciju da je već prodati tako da hvala na svemu Ričmonde.

      Comment


      • CSKA,Lokomotiv,Zenit ,Atletico, Villarreal ,Bilbao ,RB Leipzig ,Sporting ,Braga ,Milan ,Atalanta ,Lazio ,Arsenal ,Plzen ,RB Salzburg,Dinamo Kiev

        Nosioci
        Last edited by 61563; 07-12-17, 22:26.

        Comment


        • Comment


          • Ako mora tezak,a atraktivan a i duznici su,ja bih Milan ako ne oni onda daj najlakse,po meni to je Salzburg

            Comment


            • Zenit, Lazio, Milan, Braga sve smo to igrali poslednjih 17 god.

              At Madrid, Bilbao ili Atalanta. Moja prognoza. Da budem pesimista.

              Comment


              • Da dobijemo Loko Moskva i da isprašimo Ćorluku i ostale.
                Ili bilo koji od ova dva Red Bulla.

                Comment


                • Zenit smo prodali,teski su a ne bih sa Rusima,Lazio bi bio zanimljiv,kad se setim cekao sam 5 sati kartu za revans,Bragu smo izbacili nisu atraktvni a tvrdi su dosta,moglo sa njima egal da se igra

                  ATM,po meni najjaci tim u LE, bas zeznuti...Bilbao i Atalanta,bilo bi atraktivno i zanimljivo

                  Milan ili Sazlburg...a najmanje bi zeleo Plzen ili Kiev ,a i sve Ruse,ne zbog toga sto mislim da ne mozemo sa njima,nego su ni laki ni teski a nimalo atraktivni
                  Last edited by 61563; 07-12-17, 22:42.

                  Comment


                  • Daj ove iz komšine grupe da ih raskajišamo.

                    Mada može i Milan da im vratimo za 2006., vala kad može Rijeka da ih dobije, može i 3x jača Zvezda.

                    Comment


                    • Jel zna neko, da li ce srpski klubovi sada dobiti prednost u kvalifikacijama i preskociti neko kolo?

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Daj ove iz komšine grupe da ih raskajišamo.

                        Mada može i Milan da im vratimo za 2006., vala kad može Rijeka da ih dobije, može i 3x jača Zvezda.
                        Ma 2006 vise manje ,mene magla boli,2006 samo zbog Uefe jer nisu trebali ni da igraju,al tu se nisam ni nadao tj jesam 1 %posto,na kraju su i osvojili,a nisu trebali ni da igraju

                        @Limun Drugaciji je sistem od sledece sezone,ali FKP ce biti nosioc svaki krug LE mislim,a ne daj boze do poslednjeg kruga LS,mi ne koliko znam,mozda prvo drugo kolo,a mislim da nece niko preskakati mozda prvo kolo ,nisam 100% siguran
                        Last edited by 61563; 07-12-17, 22:51.

                        Comment


                        • Dinamo Kijev, reklo bi se da bi sa njima najlakše izašli na kraj.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post
                            Jel zna neko, da li ce srpski klubovi sada dobiti prednost u kvalifikacijama i preskociti neko kolo?
                            Ne jos, i dalje se krece od drugog kola sampion.

                            Comment


                            • Comment


                              • Dajte bodovni saldo Zvezde na Uefa listi ove godine. Mislim da mozemo i sa Sportingom da odigramo kako treba.

                                Comment

                                Working...
                                X