Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pesicev beg uz aut liniju Partizanov stil fuj. Boaci se obruko, ali smo prosli. To se pise. Jos derbi i sjajna polusezona bice obelezena apsolutno crveno belom bojom. Ziveli!

    Comment


    • Svaka cast. Proci grupu pored timova iz Bundeslige i Premier Lige i standardne ekipe iz evropskih kupova je za nas fudbal fenomenalan uspeh. Nisam odavno video da se nasi ovoliko bore. Zasluzili su.

      Steta sto ce prihod od LE otici na kazne i u dzepove alavaca, sto ce biti rasprodaja tima uskoro i sto opet taj novac nece otici u korist kluba, ali svakako je lepo videti nase timove u 1/16.

      Comment


      • BRAVO, BRAVO, BRAVO !!! IDEMO DALJE BREEEEEEEE!
        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

        Ljuba Tadić.

        Comment


        • Hvala Miloje pre svega. Gospodin i majstor. Sa njim bi i Srbija prošla grupu na SP.

          Mi smo cigani, najjači smo najjači.

          Tu sam bio i u junu tu sam i sad. Od Florijane do Kelna. Drago mi je što sam branio i Savketa i ostale od početka.

          Comment


          • Ovu generaciju svi treba da upamte...Bravo momci, bravo Miloje doktore...sreca, sreca, radost
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              Aaaaaaaaaaaa
              Ako je Indigo zadovoljan znači valja, još da se Goku javi i pohvali pa da progreje sunce 30+ stepeni

              Comment


              • Ahhhhggggghhhh
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Najsrecniji, najveci user na svetu Slavisa Kokeza
                  Kokeza ima pun podrum leprikona, pravda za leprikone


                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Kokeza odveo na SP a oba kluba prezimela.

                    Comment


                    • ZVEZDAAAAA
                      Last edited by dekkard; 07-12-17, 22:10.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Najzad sam zadovoljan.
                        Izuzetno mi je drago što imamo jednog odmerenonog,
                        modernog i kompetentnog trenera. Gospodina na klupi.

                        Svaka čast momci.
                        Posebno se zahvaljujem momcima koji su sa ovog podneblja.
                        Stranci su dali veliki doprinos, ali se videla sebičnost i igračka neinteligencija
                        prvenstveno Boakyea i Kange u poslednje 2-3 LE utakmice, a sve u želji da sebi nabildiju veću cenu.

                        Svaka čast Milojeviću.
                        Napravio si tim, od igrača u koje je malo ko verovao na početku sezone.
                        Last edited by Jaqen Hghar; 07-12-17, 22:11.

                        Comment


                        • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                          Najzad sam zadovoljan.
                          Izuzetno mi je drago što imamo jednog odmerenonog,
                          modernog gospodina na klupi.

                          Svaka čast momci.
                          Posebno se zahvaljujem momcima koji su sa ovog podneblja.
                          Stranci su dali veliki doprinos, ali se videla sebičnost i igračka neinteligencija
                          prvenstveno Boakyea i Kange u poslednje 2-3 LE utakmice, a sve u želji da sebi nabildiju veću cenu.

                          Svaka čast Milojeviću.
                          Napravio si tim, od igrača u koje je malo ko verovao na početku sezone.
                          Bravo brate na objektivnosti.


                          Savke majstore Savke cigane Brigate majstore. Kad imamo brigadira na poziciji štopera to je to. Evo ga i Žule, Bakula, ekipa, Krstičić naš najbolji igrač... Hvala svima.. Donaldu, Kangi, Boaćeu svima

                          Comment


                          • Bravo ZVEZDO... SESNAESTO PROLECE U EVROPI...

                            Comment


                            • Ocekivana pobeda idemo dalje,kad se vec vracaju dugovi,pa dajte taj Milan da se igramo

                              Svaka cast svima nema mesta posle svega za bilo cije kritike,bravo Miloje trenerski majstore

                              ZVEZDA

                              Comment


                              • Postoji li šansa da igramo protiv Spartaka iz Moskve? To bi bio spektakl. Uvod za SP.

                                Comment

                                Working...
                                X